REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Sprawdzony lombard jaki ?

# Kubis

31.08.2021 10:30

Jeśli macie jakiś sprawdzony Lombard na terenie Warszawy, z usług którego korzystacie i możecie polecić to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Potrzebuje zyskać trochę gotówki na już i właśnie myślę o oddaniu kilku rzeczy do lombardu, tylko szukam miejsca, gdzie będzie można dostać uczciwą stawkę za te rzeczy i nie będzie tak, że zaraz jak skończy się umowa to moje rzeczy będą sprzedane. Jak możecie coś pod tym katem podpowiedzieć, macie jakąś sprawdzoną firmę, która polecacie to dajcie znać.

# Jaca

13.09.2021 14:38

Myślę, że Trafart ma obecnie najlepszą opcję jeśli chodzi o Lombard w Warszawie (lombard-trafart.pl). Siedziba na wspólnej, na szczęście podchodzą uczciwie do umowy i klienta, nie ma tak, że od razu straci się to co się do nich oddało. Pod tym kątem wydaje mi się, że to dobra opcja, bo nie ma takiej sytuacji, że się spóźniasz jeden dzień i masz po swojej rzeczy, bo ta już jest sprzedana.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA