REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

spotkanie forumowiczów 25-01-2002 godz.18h00!

# Alf

20.01.2003 14:39

Cześć,
Oto zidentyfikowana lista osób "podejrzanych" o przyjście.
#jotes, #Alf + żona, #m0n1ka (mail, dziękuję!), #historyk + opcjonalnie żona, #Kinio(mail, dziękuję!), #Vladymir, #Piotrek z Odkrytej. Czyli ok. 10 osób. A zakładam, że przyjdą i inni.
Proponuję zatem SPOTKANIE FORUMOWICZÓW:
GDZIE: pizzeria przy skrzyżowaniu ehoferra/Świderka
KIEDY: sobota 25-01-2002 godz.18h00.
Są tam 2 piętra do dyspozycji, u góry nie byłem, ale na dole są szerokie ławy. Jest dobra pizza (znacznie lepsza, niż ta przy rondzie), dobre i tanie piwo, soki, sałatki... Zaznaczam, że w pizzerri nie mam żadnych "udziałów", tylko kilka razy tam byłem z żoną i wyszliśmy zadowoleni.
Postaram się dokonać rezerwacji stołu.
Przynieście wizytówki i dobry humor...
Pozdrawiam,
#Alf /alf135@wp.pl

# pola

20.01.2003 22:29

Czu mogę przyjść z mężem???

# Alf

21.01.2003 09:29

Oczywiście, będzie już kilka "tandemów"

REKLAMA

 m0n1ka

21.01.2003 15:39

Alfie, dzięki za email! Spróbuję się zjawić, choć może na krótko, bo mi się gość zapowiedział na weekend (najwyżej zamiast przyprowadzić męża, zostawię go w domu z gościem . Miło będzie Was wszystkich poznać niewirtualnie (Historyka już słyszałam).

# Alf

21.01.2003 16:38

Jakoś mi się dziwnie napisała lokalizacja: oczywiście jest skrzyżowanie Mehoferra/Świderska, nazwa pizzeri Duo, czy jakoś tak

# jotes

22.01.2003 00:18

Alf
Dzięki za zaproszenie ale z ogromną przykrością niewiem czy będę mógł przyjść, niestety pracuję na drugą zmianę.
Co prawda poprosiłem o dzień urlopu na tę okoliczność ale nie wiem czy się uda. gdyby nie będę nie pocieszony że mnie takie miłe spotkanie ominie ( w środę będę znał odpowiedź )
Ewentualnie do miłego !.

REKLAMA

# Alf

22.01.2003 14:13

!!! Uwaga !!!
Potwierdziłem u właściciela pizzeri rezerwację 2 stolików (na ok. 10 osób) na godzinę 18h00. Nie było z tym żadnych problemów, za co serdecznie dziękuję.
Założenie spotkania jest takie, że kto może, ten przyjdzie. Zakładam, że na tym spotkaniu nasze kontakty się nie skończą!
Formuła konsumpcyjna niezobowiązująca: pizza, sałatki i napoje są od wyboru do koloru :-)
Mam nadzieję, że spotka się co najmniej to główne grono obecne na forum plus małżonkowie (towarzysze życia :-)
Pozdrowienia i do zobaczenia,
#Alf, e-mail: alf135@wp.pl

# piotr

22.01.2003 21:10

Dziękuję za zaproszenie, przybędę. Piotr.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024