REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# kupznakpl

04.04.2018 13:36

No muszę przyznać rację, znak taki nie istnieje przynajmniej według przepisów ruchu drogowego, często jest to po prostu tabliczka T-0 a czasem stosuje się oznaczenie T-29a (T-29 to znak z wózkiem inwalidzkim) jednak nie ma mocy prawnej, pomijając już fakt że sam wzór graficzny również nie jest jednolity, a w zależności od firmy która go wykonała może się różnić. Stąd dla takich znaków to niestety ale trzeba tylko liczyć na kulturę jazdy danego kierowcy.

# opos

09.06.2019 12:35

Człowiek człowiekowi wilkiem a kobieta kobiecie Polakiem

# Kierowca i ojciec

09.06.2019 17:37

Jako ojcu wydaje się, że skoro mamy równouprawnienie, to też z takiego miejsca korzystać mogę i tak właśnie robię. Co do samego wieku dziecka, wydaję mi się że jakichś szczególnych ograniczeń nie ma, według mnie chodzi o to, że dziecko z racji wzrostu jest mniej widoczne na parkingu przez kierujących i miejsce takie ma zapewnić większe bezpieczeństwo naszym pociechom w dotarciu do sklepu i z powrotem, a jak wiemy nie zawsze możemy trzymać je za rękę szczególnie niosąc torby z zakupami. Pani roszczeniowa, więc niech nie przesadza, bo dziesięciolatek to też dziecko za które w wielu przypadkach musi myśleć jeszcze rodzic. Potwierdza to skala wypadków z dziećmi nawet starszymi.

REKLAMA

# franc

07.08.2020 12:14

Nie istnieja przepisy zabraniajace parkowania w takim miejscu, wiec jest to miejsce parkingowe jak kazde inne. To, ze ktos ma dzieci jest jego prywatna sprawa i rezultatem jego frajdy i nie moze zobowiazywac kogokolwiek do ustepstw z tego powodu. Amen
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA