REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

skuteczny sposób na pozbycie się bólu kręgosłupa

10.08.2018 10:36 pomoc2018
Witam,

chciałbym się podzielić i udostępnić każdej cierpiącej osobie moje doświadczenie i wiedzę na temat pozbycia się bólu kregosłupa. Wiedzę i doświadczenie zdobyłem z konieczności, ponieważ jeszcze nie tak dawno temu moj dobry kolega z Polski byl bardzo cierpiący, majac problemy z chorym kregosłupem, a dokładnie ucisk na nerw tzw. zespół korzeniowy lędźwiowy. Wielomiesięczne konsultacje lekarskie i terapeutyczne nie przynosily poprawy, a wręcz przeciwnie.
Wydał mnóstwo pieniędzy, bo chcąc bez kolejek i "lepiej", trzeba bylo za wszystko płacić.
Celem uzupełnienia i zrozumienia, dlaczego "udało" mi się przez przypadek znaleźć pozytywne rozwiązanie i pomoc, muszę dodać, ze od 39 lat mieszkam w Niemczech. W mojej domowej bibliotece znajdowała się książka, która zmieniła wszystko. Zapomniałem o tej książce, kupionej przed laty. Teraz okazała się bardzo przydatna.
Autor książki, znany na świecie niemiecki specjalista w dziedzinie leczenia układu kostnego a przede wszystkiem schorzeń kręgosłupa, opisuje sprawdzoną i jedyną w swoim rodzaju metodę, stosowaną w Jego Klinikach w Niemczech, która juz pomogła wielu osobom oraz memu koledze również.
Nie muszę dodawać, że metoda ta niestety nie jest w Polsce stosowana.
Nawiązałem kontakt z kliniką w Niemczech. Termin konsultacji wyznaczono za trzy dni.
Zaraz po konsultacji otrzymalismy dwa pierwsze terminy zabiegów w krótkich odstępach czasowych. Zabieg trwał okolo 15 minut i jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu 20 minutowa obserwacja pacjenta i do domu.

W zależności od stopnia doleglowości, przewidywane są 4 do 8 zabiegów.

W przypadku mego kolegi juz po pierwszym zabiegu nastąpiła poprawa do tego stopnia, że nie musiał przyjmować od długiego czasu żadnych lekartw przeciwbólowych,bez których wcześniej po prostu "nie funkcjonował".

Szukaliśmy możliwości leczenia na terenie Polski, lecz wszystkie nasze zapytania do wyspecjalizowanych klinik jak i konsultacje lekarskie sprowadzały się do oferowania koledze różnego rodzaju operacji kregosłupa, które:
- są metodami bardzo inwazyjnymi z negatywnymi skutkami ubocznymi
- nie gwarantują całkowitego wyleczenia
- związane z dużymi kosztami
- zwiaząne z bardzo długim okresem wyczekiwania na termin operacji
- długotrwałym, żmudnym i kosztownym okresie rekonwalescencji

Na koniec jeszcze mała dygresja: całkowity koszt leczenia w Niemczech sfinansowany zostal przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) na podstawie dokumentacji oraz złożonego wniosku.

Zainteresowanym, chorym i cierpiącym osobom, chetnie wskażę drogę, która pomoże.

jurasz1 małpa interia.pl
11.12.2018 17:01 #Dawid123
Witaj. Ja miałem również dość poważny problem z kręgosłupem. Ból nie pozwalał na normalne funkcjonowanie. Musiałem brać urlop w pracy. Lekarze nie wiedzieli jak pomóc. Chodziłem od jednego do drugiego. W końcu postanowiłem pójść prywatnie do Sport Kliniki http://www.sport-klinika.pl/ i dopiero tutaj mi pomogli. Szkoda, że Ty musiałeś się wybrać aż do Niemiec żeby uzyskać pomoc i fachowe leczenie.
14.07.2019 18:14 #Gość1233
Na przewlekłe bóle kręgosłupa polecam regularne masaże. Są w stanie zniwelować odczuwalne bóle. Polecam zakupić fotel do masażu, aby mieć możliwość wykonywania masaży każdego dnia. Można go zakupić tutaj: https://casada.pl/tag/fotel-z-masazem/

976/4030 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 #################### Czesc, moze to ciebie poznam fajnie by bylo poznac kogos na na dlugie wieczory .Poszukuje osoby ktora chce stworzyc zdrowy zwiazek bez ukladow czy przygod. Szukam mezczyzny, ktory ma swoje zdanie ale tez jest dzentelmenem w pelnym slowa tego znaczeniu. Uczciwy,zaradny, madry zyciowo z poczuciem humoru oraz dojrzaly emocjalnie. W wieku od 20 lat do 60 lat, mam 28 lat, sympatyczna osoba ktora na co dzien pracuje, lubie kino,spacer,mieszkam sama, poznajmy sie , zapraszam, kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl moj nick sympatyczna892 ####################

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam funkcjonalne mieszkanie na Bielanach ! 49,5 m2, 3 pokoje! https://www.otodom.pl/oferta/funkcjonalne-mieszkanie-w-spokojnej-okolicy-ID435UD.html#eda1eab81b tel. 539 813 799

Oddam za darmo
 Moja darowizna Dzielę się tymi informacjami w ten sposób, ponieważ chciałbym przekazać Dar Mojej Fortuny osobie, która dorasta i która boi się Boga. Cierpię na bardzo poważny rak mózgu w fazie terminalnej. Mój lekarz właśnie poinformował mnie, że moje dni są liczone, ponieważ moje zdrowie się pogarsza. Mam dużą sumę na swoim koncie bankowym, którą chciałbym przekazać poważnej osobie lub sierocińcowi i która może dobrze wykorzystać te pieniądze, tworząc centra i szkoły sierocińca lub placówki na edukację biedne dzieci, kiedy jestem daleko od tego świata. Jeśli ktoś jest zainteresowany odziedziczeniem mojej fortuny i z pewnością dobrze wykorzysta te pieniądze na dobrą pracę, możesz zostawić mi wiadomość do dalszego oświecenia. Dziękuję i niech Bóg was błogosławi, ojciec niebiański! E-mail: chantalecouss@gmail.com

Finanse
 Oferta pożyczek między osobami fizycznymi mającym trudności finansowe Hipoteka, Potrzebujesz pożyczki na spłatę długów, spłatę rachunków lub założenie dobrego biznesu? Oferuję pożyczkę od 5 000 do 50 000 000 na okres od 1 do 20 lat, w zależności od żądanej kwoty bardzo atrakcyjna stała roczna stopa procentowa w wysokości 2% dla wszystkich wnioskowane kwoty. bermudez01960@gmail.com WhatsApp: +33756840007

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%