REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

22.09.2016 13:17 #cycu
No w końcu cóś dla chamów ze swi tak, tak!!!!!!!!!!!1
22.09.2016 13:44 #antycham
#cycu napisał(a) 22.09.2016 13:17

No w końcu cóś dla chamów ze swi tak, tak!!!!!!!!!!!1
Prostym chamem to jesteś Ty sądząc po tym wpisie. Z czym masz problem że ktoś chce pozbyć się swoich gratów ? Widać że nigdzie poza Polskę nie wychyliłeś swojego nosa skoro piszesz takie głupie komentarze.
22.09.2016 14:32 #wwa
malutki człowieczku "cycu" przyjdź na wyprzedaż to może kupisz sobie porządne skarpety bo to już w tych czasach nie wypada żeby słoma z butów wystawała - i naucz się poprawnie pisać rodowity warszawiaku z pod Rzeszowa
22.09.2016 16:30 #.....
Dla tego gościa o ksywie #cycu ludzie sprzedający swoje niepotrzebne rzeczy to wieś a kupujący w CCC to plebs.
Ty #cycu kim jesteś że się tak wywyższasz ??? sądząc po Twoich wpisach jesteś małym zakompleksionym karłem.
23.09.2016 23:25 #cycu
No niestety skucha ....
Po pierwsze: prawdziwy ,,cycu" NIGDY nie pisze z błędami ... (chyba, że może stylistyczne)
Po drugie: oryginalny ,,cycu'' nie używa wulgaryzmów i nikogo nie oczernia (nazwa plebs jest potoczna i z PWN
oznacza :
plebs
1.
REKLAMA
23.09.2016 23:37 #cycu cd
Słownik języka polskiego

plebs
1. ogół ludzi niewykształconych i niezamożnych, mających obojętny stosunek do kultury.
2. w dawnej Polsce: warstwa społeczna nienależąca do stanu szlacheckiego.
3. w starożytnym Rzymie: warstwa obywateli wolnych, ale niemających pełni praw politycznych.

Po trzecie: ,,cycu" ORYGINALNY zawsze pisze późnym wieczorem ...
A, że jakiś palant się pode mnie podszywa, no cóż obecnie jest już określane mianem przestępstwa przeciwko wolności i w razie konieczności jest karane prawnie i tyle.
25.09.2016 21:44 #zdegustowany
#wwa napisał(a) 22.09.2016 14:32

malutki człowieczku "cycu" przyjdź na wyprzedaż to może kupisz sobie porządne skarpety bo to już w tych czasach nie wypada żeby słoma z butów wystawała - i naucz się poprawnie pisać rodowity warszawiaku z pod Rzeszowa
No tu mamy przykład ,,rodowitego '' warszawiaka tylko, że słowo ,,spod'' to się tak pisze ,
także sam naucz się pisać a potem pouczaj - człowieku spod Krużewników ...
26.09.2016 08:15 #DO CYCA
No niestety #Cycu to prowokator i kłamca oto jak obraża w innym poście sama cebula i buractwo

"Wydaje mi się, że na leczenie psychiatryczne jest już za późno, ale mogę ci polecić dobrą klinikę geriatryczną.
27.09.2016 20:09 #cycu
To jest propozycja terapii, a nie obraza ?
Nieprawidłowa interpretacja, przykro mi jeżeli ktoś nie rozumie dobrych intencji .
27.09.2016 21:38 #joop
#cycu napisał(a) 27.09.2016 20:09

To jest propozycja terapii, a nie obraza ?
Nieprawidłowa interpretacja, przykro mi jeżeli ktoś nie rozumie dobrych intencji .
Na drzewo neardeltańczyku!!!!!!!!!!
REKLAMA
27.09.2016 21:42 #Dywan
Dyskusja schodzi na inny tor.
neardeltańczyku - nie ma w języku polskim takiego wyrazu.
01.10.2016 22:22 #cycu
Poniekąd wszyscy jesteśmy Neandertalczykami , ale niektórzy są trochę bliżej w ewolucji ....
Powiedzmy, że niektórzy zeszli z drzewa i przyjęli postawę pionową .... na razie .
27.01.2020 18:26 #Jasia
Nie tylko na takich wyprzedażach można kupić produkty w przystępnych cenach. Co jakiś czas w każdym sklepie pojawiają się promocje. Oto przykład: https://www.pro-sprzet.pl/ Mają spore wyprzedaże.

38/2000 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe sprzedam
 Oferta kredytowa bez protokołu Udzielamy pożyczek i finansujemy projekty inwestycyjne do kwoty 50 000 000 EUR przy bardzo niskiej stopie procentowej wynoszącej 2,00% rocznie. Warunki są bardzo elastyczne i atrakcyjne. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji. Kontakt mailowy: claranoter@gmail.com

Różne
 Mam na imię Sabina i mam 32 lata. Od pewnego czasu bezskutecznie poszukuję partnera, który zapewni mi seks bez zobowiązań. Nie szukam sponsora. Jestem po długim związku i obecnie nie mam zamiaru się z nikim wiązać. Szukam jednak odskoczni i osoby, która będzie przede wszystkim miła, wyrozumiała, zadbana oraz która będzie potrafiła zaspokoić moje potrzeby. Jestem gotowa dojeżdżać do hotelu bądź mieszkania partnera, zależy mi na dyskrecji. Zainteresowanych zapraszam na mój profil na stronach z portalu https://zboczeni.com. Znajdziesz mnie tam pod nickiem Sabina32. Nie odpisuje na wiadomości email i nie wysyłam nagich zdjęć. Więcej informacji o mnie i fotek znajdziecie na wyżej wymienionym portalu.

Inne nieruchomości sprzedam
 Rychlá a spolehlivá nabídka půjček. Máte finanční starosti. Nabízíme půjčky jednotlivcům a obchodníkům od 5 000 do 25 000 000 EUR v sazbě 2% ročně s nejvyąąí rychlostí a spolehlivostí. Půjčku získáte 24 hodin po žádosti a bez protokolů. Kontakt: luciadufren@gmail.com

Inne do wynajęcia
 Oferta pozyczki miedzy osobami fizycznymi Oferujemy pozyczke. od 10 000 do 2 000 000 Zl dla kazdego, kto jest w stanie splacic odsetki wedlug niskiej stopy procentowej od 3% do 15%. Jestesmy osobami, które oferuja pozyczki miedzy powaznymi Osobami potrzebujacymi malych firm, osobiste inwestycje za jedyne 5% odsetek zgodnie z kwota wymagana do podania stopy. Udzielamy pozyczek lokalnych i pozyczek miedzynarodowych ludziom na calym swiecie. Kontat: servicefinance83@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA