REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# deweloper

18.10.2013 10:38

jednej rzeczy nie rozumiem,kupuje się mieszkanie w szczerym polu i póżniej olaboga! Za darmo rozdawali?

# arti

18.10.2013 10:41

A może do budowy drogi dorzuciłby się deweloper który bierze kasę za sprzedaż mieszkań na tym wygonie ?
Albo bezmyślni mieszkańcy tego osiedla którzy widzieli co brali?
Ja tam oglądałem mieszkania- nie brałem bo widziałem jak beznadziejny jest tam dojazd.
Wychodzi na to że na mieszkaniu na tym byłym wygonie zarobi:
- rolnik bo dobrze sprzedał swój wygon
- deweloper bo sprzedał w miarę tanie mieszkania a że tanie to szybko poszły
-mieszkańcy bo kupili w dobrej cenie
Resztę wydatków na których zaoszczędzili wyżej wymienieni- infrastruktura, oświata itp. musi zafundować im dzielnica czyli MY.
Zastanawiam się czy winy tutaj nie ponosi Zielone Mazowsze :) ?

# błażej

18.10.2013 11:00

Panie Roszak, mam nadzieję, że to nie są czcze obietnice. Te drogi są NIEZBĘDNE.
Co do "durnych" mieszkańców.
Zgodnie z planami zagospodarowania osiedla te powinny być otwarte na północ (ul. Lewandów) oraz na południe (Trasa Toruńska). Wręcz idealne połączenie. Ale czy radni i urzędniczy przejmują się planami, kiedy nie są po ich myśli?
Nawet jest nowo wybudowana ulica Geodezyjna - łącznik z Trasą Toruńską. I co? I nic. Brakuje 5 metrów między osiedlami a Geodezyjną, a miasto / dzielnica nie potrafią wywiązać się ze swoich obowiązków.
Co do dróg, mieszkania nie były takie tanie jak wam się wydaje, bo każdy z deweloperów zbudował kilka kilometrów dróg, chodników, oświetlenia. Jak myślicie, kto za to finalnie zapłacił? Nie, nie dzielnica, nie podatnicy. Właściciele mieszkań i domów.
http://goo.gl/maps/Jln4k
@arti. Człowieku. Myślisz, że ja my nie płacimy podatków m.in. na infrastrukturę i oświatę? Płacimy i to pewnie większe niż ty.
No przyznaj się, ile oddałeś w tym roku picie do budżetu?

REKLAMA

# Piotrek

18.10.2013 12:53

#deweloper napisał(a) 18.10.2013 10:38
jednej rzeczy nie rozumiem,kupuje się mieszkanie w szczerym polu i póżniej olaboga! Za darmo rozdawali?

Zabudowania z reguły powstają tam gdzie jest na nie miejsce, miejsce z reguły jest tam gdzie nic innego nie ma oprócz trawy i krzaków, więc rusz trochę tą pustą głową.
Idąc twoim tokiem "rozumowania" powinniśmy się mocno zastanowić, po co metro w centrum, przecież tam już jest wszelka infrastruktura, metro, tramwaje i drogi powinny być więc według ciebie budowane tam gdzie nic nie ma oprócz szczerego pola ?!

# Aneta

18.10.2013 13:15

Tu już nie chodzi o sam dojazd. Na każdym z tych osiedli większość mieszkańców to młodzi ludzie z dziećmi. Przydała by się droga, którą nasze pociechy z ww. osiedli mogłyby możliwie krótką drogą dotrzeć bezpiecznie do nowo budowanej szkoły. Ulica Lewandów jest niewielką lecz dosyć ruchliwą drogą, po której poruszają się pojazdy osobowe i ciężarowe. Bezpieczeństwo dzieci to sprawa priorytetowa, na którą pieniądze powinny się znaleźć i wieżę, że najbliższym czasie się znajdą

# ffffffffff

18.10.2013 17:08

a podateczki trzeba płacić, nawet, jesli nie ma dróg... A możeby tak nie płacić?

REKLAMA

# Ola

18.10.2013 23:36

Jest to sponsorowany artykuł konkurencji, jasna sprawa!

# OBOSIECZNA

19.10.2013 12:25

Sieczna ? A gdzie jest Dwusieczna ?

# Kasia.2013

19.10.2013 21:31

Jak dla mnie to w rejonie Ostródzkiej-Głębockiej-Kątów Grodziskich brak jest kilku, jeśli nie kilkunastu dróg wschód-zachód. Dramat komunikacyjny, pogłębiany przez lata. Osiedli wybudowało się to bez liku, a w między czasie powstał raptem fragmencik drogi zwany ul. Magiczną.

REKLAMA

# Luthien

21.10.2013 12:43

#ffffffffff napisał(a) 18.10.2013 17:08
a podateczki trzeba płacić, nawet, jesli nie ma dróg... A możeby tak nie płacić?

To nie płać, dłużej poczekasz na rozwój infrastruktury :)

# ktoś

21.10.2013 18:12

#OBOSIECZNA napisał(a) 19.10.2013 12:25
Sieczna ? A gdzie jest Dwusieczna ?
W Choszczówce !

# kolo

03.09.2014 17:00

, brak chodników po obu stronach ul. Lewandów żeby dziecko nawet na około mogło chodzić bezpiecznie do nowej szkoły na Głębockiej

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024