REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

sesja

29.05.2003 09:01 #misio
wiec trzeba sie uczyc [:-\]
29.05.2003 09:08 #Monia
Trzeba, trzeba!!!
Ja już to mam za sobą ale mój mąż (notabene też misio) włąśnie w bólach przygotowuje się do egzaminów. Trzymam za was kciuki.
29.05.2003 09:31 #misio
a ja wlasnie siedze w domu i kuje
i mam dosc
niedobrze mi sie robi jak widze książki do prawa, ekonomii i matmy
29.05.2003 09:50 #Piotrek z Odkrytej
Ale gdybyś miał statystykę, to byś sie dopiero wkurzał. Mnie coś zaraz (albo trochę później) trafi.
29.05.2003 09:53 #Basia
Jak dobrze że mam to za sobą :)) Ale mój mąż zakuwa ...
REKLAMA
29.05.2003 10:20 #misiek
statystyke bede mial w nastepnym semestrze
29.05.2003 12:44 #Duśka
To po co wybraliście takie bezsensowne kierunki, gdzie musicie zakuwać to czego nie lubicie? Duśka
29.05.2003 13:10 #Basia
Wszędzie! Nie oszykujmy się, na każdym kierunku studiów są przedmity które trzeba zaliczyć , a które niekoniecznie są całkiem interesujące. Bo chyba nie sądzisz, że statystyka jest interesująca dla prawników?
29.05.2003 13:45 #misio
ja studjuje ekonomie bo ją lubie
ale po choleram mam sie uczyc np filozofii
29.05.2003 15:42 #piatoklasistka
Ja jak narazie kończę klasę piątą.Mam teraz bardzo dużo sprawdzianów, a ostatnnio miałam Test Kompetencji(próbny), dla mnie był nawet łatwy, ale dla moich rowieśników nizbyt .
REKLAMA
29.05.2003 16:51 #ka$ka
Statystykę nawet lubiłam. Była sto razy lepsza od ekonomii. Szkoda tylko, że czasy sesji minęly juz bezpowrotnie, chlip, chlip.
Za to mój mąż nie mógł przebrnąć przez uwaga: analiza badań koniunkturalnych rynku, w skrócie ABRAKADABRA.
29.05.2003 23:42 #Vladymir
A ja nie mogłem przebrnąc przez przedmiot o nazwie "Zarząd Gospodarką Narodową", w skrócie ZGON i był to zgon wielu studentów Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim... Do Duski: studiowalo się nie tylko to, co się lubi, ale też to, co było potrzebne do tzw. "wykształcenia ogolnego", bo humanista nie może wiedzeć tylko tego, że Beniowski nie był pisarzem romantycznyczym, a bohaterem utworu literackiego tej epoki, ale też musi odróżnić budowę silnika Wankla od motoru wysokoprężnego...
30.05.2003 06:34 #ka$ka
Zgadza się. Dla mnie było niepojęte, po co doktorantom Politechniki ekonomia i filozofia.
30.05.2003 09:57 #nickx
A dla mnie najgorsza była...informatyka.Na pierwszych zajęciach prosiłam pana " żeby kliknął, coby się ta tabelka zrobiła "( chodzi o NC ). A teraz bez komputera żyć nie potrafię.
30.05.2003 10:43 #Monia
Dla mnie najgorsza była chemia kwantowa ale zdałam psim swędem za pierwszym razem. Teraz wspominam to z łeską w oku i biorę się za kolejne podyplomowe - z nudów. Chyba tęsknię za atmosferą uczelni, czekaniem godzianami na wpisy do indexu i układzikami między katedrami!!!
REKLAMA
31.05.2003 13:56 #misio
a ja jutro mam kolokwium
trzymajcie za mnie kciuki

7113/7505 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA