REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Second hand - który najlepszy

# babushka

18.11.2003 23:35

Ponieważ nie mieszkam tu zbyt długo, chciałabym się spytać,czy znacie jakieś fajne sklepy z tanią odzieżą, gdzie mają też rzeczy dla dzieci. Ja znalazłam tylko jeden na bazarku przy Swiatowida. Słyszałam, że podobno jest gdzieś fajny sklep w okolicach Choszczówki z tanią odzieżą na wagę, ale zupełnie nie znam tej części Białołęki, po przeciwnej stronie Modlińskiej (ja mieszkam na Tarchominie). Pozdrawiam

 Gonzo-reaktywacja

19.11.2003 09:15

Nie masz przyjaciół? W moim gronie, jak jeszcze dzieci były na tyle małe, że można było ciuszki bez wstydu oddawać, przyjęta była taka zasada, że ubranka, z których mi dzieci wyrosły, oddawało się potrzebującym znajomym :) Zawsze wiedziałem, kto potrzebuje. Czysto koleżeńska pomoc. Ciuszków przy małych dzieciach kupowało się masę, dużo więcej, niż potrzebowały, do tego dodaj zakupy babci i znajomych i już była sterta ! Znacząca część była prawie nowa. Teraz, jak dzieci są większe, to już kupuje się mniej i bardziej to wszystko niszczą, a zniszczone ciuchy wstyd komukolwiek oddać.
Kiedyś jadąc do dzikusa (Dziki na Choszczówce) zdawało mi się, a jeszcze prawidłowo kontaktowałem, że przed, przy torach, jakieś 500 m. wcześniej widziałem coś takiego, ale pewności nie mam :(
Poza tym mam pytanie, ile masz dzieci, że życie cię do tego zmusza? Na siebie trochę mniej wydawaj, a dzieciom kup to co trzeba i ewentualnie lekkiej oszczędności naucz.
A przede wszystkim postaraj się o przyjaciół, oni w biedzie nie zostawiają, tylko o takich prawdziwych ... :)

# wielbiciel second-handów

19.11.2003 09:28

babushka wsiądź na tarchominie w autobus 133 i dojedź do pętli w choszczówce (zajmie ci to jakieś 10 minut od przystanku tarchomin północny) wysiądź i zapytaj w kiosku gdzie jest second-hand, każdy ci powie :-)

REKLAMA

# babushka

19.11.2003 09:53

Gonzo, jeśli ktoś kupuje w second hand to nie zawsze oznacza, że ma jedenastkę dzieci i brakuje mu na chleb. W niektórych sklepach z używaną odzieżą można kupić takie ciuchy, że oko by Ci zbielało. Moja znajoma kupiła córce naprawdę świetne rzeczy, takie których nie dostaniesz w sklepach. Tak się spodobały mojej córce, że też chcemy upolować coś ekstra.

 Gonzo-reaktywacja

19.11.2003 11:35

:)
... no to polujcie, tylko aby świerzbu nie złapać, albo innego plugastwa ...
... no i mi zbielało :(

# PP

19.11.2003 13:24

Niezależnie od tego po jakim nickiem występuje Gonzo, zawsze jego wypowiedzi są pod poziomem.

REKLAMA

# Kotkaa

19.11.2003 16:00

PP, twoja wypowiedz nijak nie ma się do meritum sprawy.
Apeluję raz jeszcze: jeżeli ktoś ma do kogoś jakieś "ale", to załóżcie sobie nowy wątek i tam sobie dyskutujcie.
A sklep na Choszczówce jest rzeczywiście niezły. Otowrzono też jeden na ul. Ołówkowej (152 w kierunku Białołęki Dw do przystanku Ołówkowa), ale to już nie to, oj, nie to. Ale stamtąd jest 176 (ta sama pętla, co 133).

# kośnierz

19.11.2003 19:13

Kotko, wy to macie czas..

# babushka

19.11.2003 23:53

Dziękuję za namiary. A jak do tego sklepu w Choszczówce dojechać samochodem. I przy jakiej ulicy jest ten sklep? Pozdrawiam

REKLAMA

# jawor

20.11.2003 00:06

Najlepiej na azymut.
przeczytaj poprzednie posty i pomyśl !

# Vladymir

20.11.2003 21:26

Używane ciuchy i buty dziecięce sa też w Pluszowym Misiu przy pętli na Nowodworach, a jeśli mówisz o bazarze na Tarchominie, to pamiętaj, że są dwa, tzw mały bazarek przy basenie i duży bazar przy poczcie i na obu są ciucholandy dziecięce.

# Królewna Fiona

18.03.2004 11:16

Nie jest to na Tarchominie, ale fajny sklep tego typu jest na Ogrodowej 3 - bardzo duży. A jak tam jesteś to jeszcze możesz zajść do Hali Mirowskiej - tam jest dużo ciuchów dla dzieci. A w ogóle to możesz sobie pobuszować tutaj http://secondhand.ltd.pl/lumpeks.php
A ten sklep który polecają na trasie 133 to jest prima sort i sklep tej sieci jest też u nas na osiedlu - w którymś z tych pawilonów na przeciw przystanku Tarchomin Północny

REKLAMA

# bonifacy

03.10.2015 13:07

pedały
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024