REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# mieszkaniec-

04.03.2021 12:58

Ciekawe ilu nauczycieli się zaszczepiło i czy zmarła nauczycielka była zaszczepiona.

# jfk

04.03.2021 13:08

Teraz nauczyciele się szczepili...

# ktosiek

04.03.2021 13:19

Generalnie Pani Małgorzata Kink opowiada bzdury,

REKLAMA

# Matka

04.03.2021 13:29

Nie zdążyła się zaszczepić

# Mar

04.03.2021 13:37

Pani Dyrektor powinna zrezygnować ze stanowiska dyrektora szkoły.

# Ruletks

04.03.2021 13:54

#jfk napisał(a) 04.03.2021 13:08
Teraz nauczyciele się szczepili...
a co to ma wspólnego z zachorowaniami na covid?

REKLAMA

# pZz

04.03.2021 14:12

Jezeli ktos uwaza, ze dyrektor zatail sprawe zakazenia, to mam nadzieje, ze sprawe zglosil do prokuratury. Ale to pewnie cienki bolek, ktorego dzieciak dostal lufe i mocny tylko w gebie. Ja z kolei zycze sobie otwarcia BEZPRAWNIE zamknietej szkoly. W tym kraju poki co izoluje sie osoby chore, a nie zdrowe. Przynajmniej tak definiuje to pewna ustawa. Skonczcie z bzdurami, a jak sie komus nie podoba, to moze bombelka trzymac w domu, w izolatce i przykutego do kaloryfera.

# internauci

04.03.2021 14:17

jak to BEZPRAWNIE? Zamknął sanepid zgodnie z przepisami, widzę, że tu jakiś płaskoziemiec / antyszczepionkowiec co nie wierzy w covid się włączył ;-)

# ktosiek

04.03.2021 14:19

#pZz napisał(a) 04.03.2021 14:12
Jezeli ktos uwaza, ze dyrektor zatail sprawe zakazenia, to mam nadzieje, ze sprawe zglosil do prokuratury. Ale to pewnie cienki bolek, ktorego dzieciak dostal lufe i mocny tylko w gebie. Ja z kolei zycze sobie otwarcia BEZPRAWNIE zamknietej szkoly. W tym kraju poki co izoluje sie osoby chore, a nie zdrowe. Przynajmniej tak definiuje to pewna ustawa. Skonczcie z bzdurami, a jak sie komus nie podoba, to moze bombelka trzymac w domu, w izolatce i przykutego do kaloryfera.

Jak to głupi nie wie że jest głupi...

REKLAMA

# rodzice

04.03.2021 14:22

z tego co się orientuję to dyrekcja od kilku dni działa transparentnie, informacje docierają, był wspólny front z rodzicami żeby zamknąć to ognisko jak najszybciej, dziś dochodzą nowe przypadki w kolejnych klasach i będą dochodzić dalej przez najbliższe dni

# pZz

04.03.2021 14:36

Ktosiek i internauci postuja z prokhuratuly. Od tych maseczek juz mozg im obumarl.

# Żegota

04.03.2021 14:46

#mieszkaniec- napisał(a) 04.03.2021 12:58
Ciekawe ilu nauczycieli się zaszczepiło i czy zmarła nauczycielka była zaszczepiona.

Pewnie nie była, sokor zmarła

REKLAMA

# antytroll

04.03.2021 14:48

#pZz napisał(a) 04.03.2021 14:36
Ktosiek i internauci postuja z prokhuratuly. Od tych maseczek juz mozg im obumarl.
piłeś nie pisz

# Rodzice dzieci

04.03.2021 14:58

Do pZz .... wiadomo juz przez takie osoby jak Ty i takoe podejście szerzy się ta choroba. Skoro prawie cała szkola chora to orzwciez nie otworzą tylko dla Twojego dziecka. Rozumiem, ze chcesz się pozbyć problem z domu i wysłać dziecko w siedlisko choroby. To może Tobie powinien sie przyjżeć prokurayor za świadome narażenie dziecka na zakażenie. Przeciez skoro mamy wiedze ze w szkole jwst ognisko to nie poślemy tam dziecka. Proponuję od razu zebyś zabrał dziecku maseczkę, nie dezynfekował mu rąk i wysłał na Wołoską do cividowego bo przecież i tak sie moze wszędzie zarazić.

# Aaaaaaaa

04.03.2021 15:07

Do pZz..... uwaga to może być szokiem dla Ciebie co teraz napiszę.... Ziemia nie jest płaska. Jest okrągła....

REKLAMA

# ktosiek

04.03.2021 15:09

#pZz napisał(a) 04.03.2021 14:36
Ktosiek i internauci postuja z prokhuratuly. Od tych maseczek juz mozg im obumarl.

tu prokurator ktosiek - z danych które posiadamy wynika ze to Ty dostawałeś "lufy" w szkole i ciebie przykuwali do kaloryfera. Zresztą potwierdza to Twoja znajomość gramatyki i ortografii.

# pZz

04.03.2021 15:22

Slychac skowyt. No czekam madrale az zlozycie doniesienie do prokurathurly na dyrektora. Swoja droga nie przypominam sobie abyscie bachory z gilem do pasa jeszcze rok temu zostawiali w domach. Obludnicy i hipokryci.

# asiajaw1984@gmail.com

04.03.2021 15:38

Nie zdążyła się zaszczepić, przed powrotem dzieciaków do szkół nie zostali wszyscy nauczyciele zaszczepieni

REKLAMA

# Ktośśś

04.03.2021 15:39

pZz .... w zeszłym roku nie bylo pandemi i Covid. Jak ja współczuję Twojemu dziecku . Jako rodzic używać zwrotu bachory. Człowieku nabierz rozpędu i jebnij łbem w drzewo moze Ci rozsądek wróci. Narażasz swoje dziecko świadomie wysyłając je w epicentrum choroby. Naprawdę musi Ci się przyjżeć prokurator. A z takim jezykiem i kulturą wypowiedzi to proponuję wyjsc na podwórko. Totalne dno, prymityw, i zacofanie......

# Kto%u015B%u015B%u015B

04.03.2021 15:43

Nie ma co dyskutować z idiotą. Zawsze trafi sie rodzic ktory ma q nosie zdrowie dziecka, nauczycieli czy tez seniorów . Ważne żeby sie dzieciaka z domu pozbyć. Dla pZz...żeby zrozumial ujmę to tak. Wazne zeby bachora z domu się pozbyć.....

# Cosik

04.03.2021 16:16

Pani dyrektor mija się z prawdą. Nie bylo żadnego spotkania dla dzieci z klasy zmarlej nauczycielk

REKLAMA

# lideksynubeka

04.03.2021 17:59

Mnie najbardziej podoba się to,że lemingi najgorliwiej przestrzegają pisowskich zakazów i nakazów. Co więcej,chcą być bardziej pisowscy w tej materii niż PiS. A jako zasłużony elektorat wolnych mediów i wolnych sądó powinni olewać wszelkie pisowskie zarządzenia w temacie wirusa.

# pZz

04.03.2021 18:43

@Ktosssiu Ales Ty mundry. W zeszlym roku byly inne choroby, a nie srowidek i gile byly ok. Do kabaretu nadajecie sie :) A drugi podobny ynteligencik pisze, ze wiekszosc dzieci chora. Ciekawe z ktorej strony. 7 na 20 kilka w klasie. Mozgi wam wypralo i to raczej waszym dzieciom nalezy wspolczuc, a dyrektorka zachowala sie tak jak powinna i poczekala na decyzje sanepidu. Jak dla mnie mozecie kisic sie w swoich chalupkach do konca plandemii.

# Crt

04.03.2021 19:21

O ile mi wiadomo, każdy rodzic ma prawo decydować o losie jedynie swojego dziecka, i to też w ograniczonym zakresie. Kto chce, niechże prowadzi swoje dziecko do szkoły. Jak się ktoś boi, niech siedzi w domu.

REKLAMA

# Aluwia

04.03.2021 19:49

Nie bardzo rozumiem tu pretensję do dyrekcji. Proszę mieć pretensję do władz, że po pierwsze dopuściła z powrotem do nauki stacjonarnej klasy I-III (z drugiej strony - gdyby nie dopuściła - byłyby żale, że z kim zostawić dzieci etc.), a po drugie, że najpierw nie zaszczepiono wszystkich nauczycieli. To samo z zamknięciem szkoły i przejściem na naukę zdalną - to nie dyrekcja jest w mocy decydować o tym, tylko sanepid.

# To mówłem ja Jarząbek

04.03.2021 19:53

#pZz napisał(a) 04.03.2021 18:43
@Ktosssiu Ales Ty mundry. W zeszlym roku byly inne choroby, a nie srowidek i gile byly ok. Do kabaretu nadajecie sie :) A drugi podobny ynteligencik pisze, ze wiekszosc dzieci chora. Ciekawe z ktorej strony. 7 na 20 kilka w klasie. Mozgi wam wypralo i to raczej waszym dzieciom nalezy wspolczuc, a dyrektorka zachowala sie tak jak powinna i poczekala na decyzje sanepidu. Jak dla mnie mozecie kisic sie w swoich chalupkach do konca plandemii.

Brawo Pani derektor dopsze im Pani napisala asz ta ze im w kosci pujdzie !!!!

# Orto Graff

04.03.2021 20:50

#Ktośśś napisał(a) 04.03.2021 15:39
pZz .... w zeszłym roku nie bylo pandemi i Covid. Jak ja współczuję Twojemu dziecku . Jako rodzic używać zwrotu bachory. Człowieku nabierz rozpędu i jebnij łbem w drzewo moze Ci rozsądek wróci. Narażasz swoje dziecko świadomie wysyłając je w epicentrum choroby. Naprawdę musi Ci się przyjżeć prokurator. A z takim jezykiem i kulturą wypowiedzi to proponuję wyjsc na podwórko. Totalne dno, prymityw, i zacofanie......
Wyraz "przyjrzeć" piszemy przez "rz". Ktośśsiu, do szkoły (podstawowej, na przykład przy Czumy) czym prędzej wrrróć!!!

REKLAMA

# mr.V

04.03.2021 20:56

co za piiii "rodzice" !!
1. dyrektor ma g. do powiedzenia - ona tylko zawiadamia sanepid i otrzymuje decyzję o dalszych działaniach i to ma wykonać - KONIEC i KROPKA, ale niektórym rodzicom się wydaje że rozumy pozjadali....

# mr.V

04.03.2021 20:57

2. do przedszkola i do klas cały czas chodzą chore dzieci, z glutami i gorączkami... MOJE NIE JEST CHORE NA ... zero odpowiedzialności, a do tego 90% dzieci nosi maski w kieszeni, na brodzie.. a w zasadzie nie maski, tylko brudne sz..
Zastanówcie się - bo to nauczyciele, administracja, dyrekcja ma g. do powiedzenia i decyzją p0p13rd0l0n3g0 rządu i ministrów ryzykuje życiem opiekując się cudzymi dziećmi - i nie siedzi na zdalnym jak 95% rodziców, takie p...lenie... z zacisza domowego przez rodziców, którzy "tylko do sklepów" chodzą !!

# Dr No

04.03.2021 21:20

#mr.V napisał(a) 04.03.2021 20:56
co za piiii "rodzice" !!
1. dyrektor ma g. do powiedzenia - ona tylko zawiadamia sanepid i otrzymuje decyzję o dalszych działaniach i to ma wykonać - KONIEC i KROPKA, ale niektórym rodzicom się wydaje że rozumy pozjadali....

Ale piiii matole chodzi o to że NIE zawiadamiała o skali
Rozumiesz?!?!?

REKLAMA

# Kto%u015B%u015B%u015B

04.03.2021 22:00

Do tych co nie wierzą w covid i w to ze ziemia jet jednak okrągła. Przeraza mnie wasz prosty jezyk. Byly inne chorobg rok temu ale nie az takie zaraźliwe. Boże gdzie moje dziecko chodzi do szkoły , w ktorej dzieci mają takich tępych i płytkich rodziców jak pZz i Orto Graf ( czasmi slownik sam poprawia wyrazy) . KAŻDY myślący troche wke ze chorych jet więcej ale nie kazdy ma odwagę zbadać swoje dziecko ( tak jak Wy) Zabjerzcie lepiej swoje dzieci ze szkoly bo zabizacie poziom intelektualny. A skoro kazdy rodzic moze decydować o swoim dziecku to zapraszam w to siedlisko choroby a qtedy ja zawiadomię prokuratire ze swiaodmie narażacie swoje dzieci na urratę zdrowia i życia pomimio iz macie wiedzę, ze akurta teraz w szkole jest siedlisko choroby. Dyrektorka byla miedzy mlotem a kowadłem alenproblem polega na tym , ze nie zamknela szkol o czasie ale ze nie informowala rodziców o ilosci i skali zachorowań. Zrozumcie to wreszcie antyszczspionkowcy i ograniczeni tępacy

# Mamaaa

04.03.2021 22:11

Ludzie takich awaryjnych zamknięć szkół będzie pewnie jeszcze kilka. A zapewna za miesiąc premier zamknie je odgórnie. Jest cięzko wiec trzeba to godnie przetrwać. Pamiętajmy ze najważniejsze są dzieciaki oraz to, ze skoro wiemy ze mogą być chore to swiaodmie nie naeażajcie innych na zakażenie sie. Przeciez o to w tym wszytskim chodzi. Szkoda i rodziców, nauczycieli, seniorów i pani dyrektor. Nie utrudniajmy i tak juz trudnej sytuacji. Poczekajmy cieprliwie do 12 marca.

# Crt

04.03.2021 22:13

#Kto%u015B%u015B%u015B napisał(a) 04.03.2021 22:00
A skoro kazdy rodzic moze decydować o swoim dziecku to zapraszam w to siedlisko choroby a qtedy ja zawiadomię prokuratire ze swiaodmie narażacie swoje dzieci na urratę zdrowia i życia pomimio iz macie wiedzę, ze akurta teraz w szkole jest siedlisko choroby. Dyrektorka byla miedzy mlotem a kowadłem alenproblem polega na tym , ze nie zamknela szkol o czasie ale ze nie informowala rodziców o ilosci i skali zachorowań. Zrozumcie to wreszcie antyszczspionkowcy i ograniczeni tępacy

Zabierz łapy od cudzych rodzin, od cudzych dzieci, mendo społeczna.

REKLAMA

# Klaudia2323

04.03.2021 22:47

#mieszkaniec- napisał(a) 04.03.2021 12:58
Ciekawe ilu nauczycieli się zaszczepiło i czy zmarła nauczycielka była zaszczepiona.
Nie, pani nie była szczepiona i początkowo leczyła się sama. Nie zdążyła skorzystać z pomocy szpitalnej

# Hi hi hi

04.03.2021 22:49

Crt..... gdzie Twoja kuktura słowa.... biedne Twoje dziecko. Jaki dajesz przyklad swojemu dziecku. Wstyd lrostakubi mendo społeczna. Dobrze, niexh zawiadomiają prokurtaurę bo takie niebezlieczne zachowania rodziców trzeba zgłaszać . Zajmjj się swoim dzieckiem a nie wyganiasz je w siedlisko choroby. Najlepiej pozbyć sie problemu z domu i wygonić do szkokoły gdzie wirus rozszalał sie na dobre. Moje dziwcko jest negatywne i nie chce aby Twoje chore swiadomie do zaraziło.

# ***** ***

04.03.2021 23:05

Niech dziennikarze ustalą jaki jest charakter powiązań między dyrektorką a rzeczniczką ratusza kink, gdyż z treści artykułu bardzo brzydko pachną te wypowiedzi kink i dyrektorki (klika albo rodzinka), kłamstwo na kłamstwie. A dyrektorka z dotychczasowe działania powinna zostać skazana na minimum trzy lata bezwzględnego pozbawienia wolności za spowodowanie poważnego zagrożenia zdrowia i życia wielu osób i dzieci.

REKLAMA

# Interesujacy

04.03.2021 23:08

Ciekawe czy płaskoziemcy konając pod respiratorem w ostatnim tchnieniu na covid przyznają się do błędu czy tkwią nadal w oparach głupoty

# Interesujacy

04.03.2021 23:17

#***** *** napisał(a) 04.03.2021 23:05
Niech dziennikarze ustalą jaki jest charakter powiązań między dyrektorką a rzeczniczką ratusza kink, gdyż z treści artykułu bardzo brzydko pachną te wypowiedzi kink i dyrektorki (klika albo rodzinka), kłamstwo na kłamstwie. A dyrektorka z dotychczasowe działania powinna zostać skazana na minimum trzy lata bezwzględnego pozbawienia wolności za spowodowanie poważnego zagrożenia zdrowia i życia wielu osób i dzieci.

szkoła występowała o zamknięcie szkoły / o kwarantannę, sanepid odrzucał te wnioski raz za razem, każdy rodzic który ma kontakt z kimś z rady szkoły to wie. Sanepid zamyka szkołę, nie dyrekcja szkoły, dopiero kolejny nauczyciel pozytywny zmienił stanowisko sanepidu, już ktoś pisał, że dyrekcja nie ma na to wpływu... Nie ma czego roztrząsać, artykuł nie jest obiektywny, nie wiem co się działo przed niedzielą wtedy rzeczywiście nie było informacji, ale dopiero chyba w weekend zaczęły chorować dzieci

# lideksynubeka

05.03.2021 07:51

@ Interesujący
A może leczenie covida pozostawić Owsiakowi? Miłośnicy jego sekty zawsze krzyczą,że kto nie daje na jego hucpę,niech napisze oświadczenie,że nie będzie korzystał ze sprzątu zakupionego na hucpach. No to w drugą stronę też powinno działać-miłośnik Owsiaka nosi przy sobie oświadczenie,że nie chce być leczony w NFZ.
Jurek kupił trochę masek w Chinach,ale nie rozdał,dopóty nie nakleił na nich swojego logo. A w międzyczasie jego wyznawcy mieli Bergamo!!!!Trupy wywozili do krematoriów w Brazylii ciężarówkami. W mieście ostały się jeno trumny!!!

REKLAMA

# ktosiek

05.03.2021 08:09

#lideksynubeka napisał(a) 05.03.2021 07:51
@ Interesujący
A może leczenie covida pozostawić Owsiakowi? Miłośnicy jego sekty zawsze krzyczą,że kto nie daje na jego hucpę,niech napisze oświadczenie,że nie będzie korzystał ze sprzątu zakupionego na hucpach. No to w drugą stronę też powinno działać-miłośnik Owsiaka nosi przy sobie oświadczenie,że nie chce być leczony w NFZ.
Jurek kupił trochę masek w Chinach,ale nie rozdał,dopóty nie nakleił na nich swojego logo. A w międzyczasie jego wyznawcy mieli Bergamo!!!!Trupy wywozili do krematoriów w Brazylii ciężarówkami. W mieście ostały się jeno trumny!!!

Ja rozumiem że piątek ale pić od 8 rano....

# Aluwia

05.03.2021 08:38

#***** *** napisał(a) 04.03.2021 23:05
Niech dziennikarze ustalą jaki jest charakter powiązań między dyrektorką a rzeczniczką ratusza kink, gdyż z treści artykułu bardzo brzydko pachną te wypowiedzi kink i dyrektorki (klika albo rodzinka), kłamstwo na kłamstwie. A dyrektorka z dotychczasowe działania powinna zostać skazana na minimum trzy lata bezwzględnego pozbawienia wolności za spowodowanie poważnego zagrożenia zdrowia i życia wielu osób i dzieci.

A co dokładnie jest winą dyrektorki? Że klasy I-III chodziły do szkoły? O to proszę mieć pretensję do władz. Że szkoła nie została zamknięta? O to proszę mieć pretensję do sanepidu.

# Rafał

06.03.2021 11:43

W największym urzędzie pocztowym jest kilka pracowników na zwolnieniu w zwiazku z chorobą covid. Większość z nich miała kontakt z setkami a nawet tysiącami innych ludzi - swoimi klientam oraz z kolegami z pracy, również i ja. I tutaj nikt nie zamyka urzędu i nie wysyła pracowników na testy covidowe ani na kwarantannę. Dobrze jednak, że dzieci zostaną w domu. Jednak pracownicy tejże szkoły powinni przychodzić do pracy.

REKLAMA

# wirus zabija!!!

06.03.2021 19:36

#pZz - jedyny normalny wśród covidańskiej dziczy. Przecież jak wam w TV powiedzą, że ta ziemia jest naprawdę płaska to w to uwierzycie, jak w tę waszą pandemię. Tragedia. Może lepiej niech was zajadą tymi kwarantannami i kagańcami. Nawet mi was nie żal.

# Halo moderacja

07.03.2021 11:24

Czy ktoś może moderować te komentarze błagam? Przecież tutaj się nic czytać nie da a mogą być jakieś ciekawe informacje w komentarzach jednak wszystko tonie przez krzyk patologii i dołów społecznych chyba bo inaczej nie da się tego nazwać.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe