REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Salon medycyny estetycznej

# Laura87

13.11.2019 13:41

Jakie zabiegi faktycznie odmładzają o 5-10 lat najlepiej? Nie chodzi o pieniądze, tylko o efektywność przede wszystkim, ale jakoś nie jestem w stanie się zdecydować. Z wypełniaczy wolałabym chwilowo zrezygnować i szukam alternatywy.

# laura88

13.11.2019 13:59

spamuj gdzie indziej trollu

# Magda77

22.11.2019 09:54

Miałam spory cellulit, po ciąży się mocno zaniedbałam, a po rozwodzie chciałam wrócić do życia towarzyskiego. Zainwestowałam w teambeauty pl/fala-uderzeniowa-lipo-shock-system i przyznam, że o 2 poziomy zeszłam. Nie jest może idealnie, ale już wyjściowo i się niczego nie wstydzę. Praktycznie całą garderobę musiałam wymienić, bo spodnie, w których chodziłam zaczęły ze mnie spadać :) Żadnych diet, czy innych wyrzeczeń. Sportu nie uprawiam. Po prostu poszłam na to, regularnie i się opłaciło. Jak chcesz to wal śmiało, bo dają radę w tym gabinecie. Nie ma ściemniania.

REKLAMA

# Krara

25.11.2020 17:33

Wyjątkowe miejsce: https://ursynow-ame.pl/, ja akurat byłam u dr Oli Szczepańskiej skinboosters, czyli takim rodzaju mezoterapii, który rewitalizuje skórę. Ale wiem, że w ofercie mają jeszcze sporo zabiegów z użyciem botoksu, kwasu hialuronowego czy osocza bogatopłytkowego. Klinika moim zdaniem wyróżnia się wyjątkowym, indywidualnym podejściem do pacjenta.

# marta990

16.05.2022 15:18

Ja jestem po usuwaniu blizn na Filareckiej w Warszawie niedaleko Placu Wilsona w Beauty Skin i ogólnie wyszło super, nawet się nie spodziewałam, że efekty będą aż tak dobre i faktycznie uda się tą bliznę i problem z nią związany dość sprawnie rozwiązać.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy