REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

są nowe ofiary raka w Słupsku(wiad. od p. Bartos)

# piotrek

16.12.2004 22:52

400 procent większa umieralność na raka w Słupsku DE
Przypadek Słupska z przynajmniej 60 przypadkami zgonów pod antenami będzie rozpatrywany przez odpowiednie komisje europejskie i światowe.
Aby tą sprawę wiarygodnie komisjom zaprezentować, na prośbę panów z kręgu uczciwych naukowców niemieckich doktora Egera i Klausa Rudolpha miałem się postarać o współczynniki umieralności na raka w okolicach Słupska. Ponieważ nie miałem z tym tematem nic do czynienia ani nie mam w tym kierunku wykształcenia, było to dla mnie dosyć trudne. Teraz jak mam te dane okazuje się dla mnie logiczne zastosować matematyczną proporcję, żeby dojść do wyników porównawczych.
Oczywiście, jest to oszacowanie, ale bardzo prawdopodobne, gdyż pani Bartos nie dotarła do wszystkich przypadków. Na pewno było i jest więcej przypadków raka w ciągu jednego roku niż pani Bartos spisała. Pani Bartos szukała tylko w okolicach do 30 metrów od wieży. Tylko niektóre zapisane przez nią zgony są w okolicach do 150 metrów od wieży.
Ja jako podstawę obliczenia wziąłem jednak okręg o promieniu 150 metrów od wieży oraz liczbę rodzin 1500. Pani Bartos szacuje rodzinę słupską na czterech członków, czyli w sumie podstawę obliczenia było 6000 mieszkańców. Przy znalezionych współczynnikach zgonów (mężczyźni 264,9, kobiety 205,5 ogólnie 236) można stwierdzić, że w obszarze 0 do 150 metrów od wieży powinno być średnio 14 zgonów na raka na 6 tysięcy osób, ale w Słupsku na raka umarło przynajmniej 53 czyli prawie cztery razy więcej. 400 procent większa umieralność na raka była tylko w hitlerowskich obozach koncentracyjnych !
Przy sprawdzaniu wyników żądam kontroli listy zgonów przez przedstawicieli mieszkańców. Jest bardzo prawdopodobne, że kryminaliści z emitelu i inni zamieszani w te morderstwa bedą fałszowali dane o zgonach jak fałszowali wyniki pomiarów.
Ciesząc się świętami módlmy się za Słupsk.
Krzysztof Puzyna

# Mieszkaniec

17.12.2004 14:41

Tak, to bardzo dobry pomysł. Pomódlmy się za wszystkich uczestników tego dramatu.

# bobbo

17.12.2004 15:17

Uwielbiam takich pesełdo ekologów, pewnie znowu chodzi im o jakąś darowiznę....

REKLAMA

# poszkodowany

17.12.2004 18:23

Niestety to prawda a liczba ofiar rośnie już nie mówiąc o tysiącach chorych. Warszawa szczególnie zagrożona. Działajcie póki nie jest za późno.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

17.12.2004 18:35

''Największą koncentrację ludności w Polsce tworzy obszar przemysłowy w województwie Śląskim. Gęsto zaludnione są też województwa: Dolnośląskie i Małopolskie, najmniej natomiast Lubelskie, Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie. Średnia gęstość zaludnienia w Polsce wynosi ok. 124 os/km2. Ludność polska w 62 % zamieszkuje miasta''
A Ty Pietruniu tymczasem ... '' Ja jako podstawę obliczenia wziąłem jednak okręg o promieniu 150 metrów od wieży oraz liczbę rodzin 1500. Pani Bartos szacuje rodzinę słupską na czterech członków, czyli w sumie podstawę obliczenia było 6000 mieszkańców ''
Rodzina slupska , ... no dobrze, to jedziemy z tym koksem Pietruniu, tak? Wychodzi nam, ze na 70.650 metrach kwadratowych zamieszkuje 6000 dusz. To jest 11,77 metra kwadratowego na osobe ! Grzmoca sie tam, jak kroliki pod ta wieza... i Pekin, k...wa to pustynia przy tym Slupsku !
Pietrek ? Powiedz Nam ty lepiej, co jest grane ? Co ? Pusc jakiegos sygnala, albo esemeska i wiesz... my przyjedziemy, My z Antkiem lubimy takie imprezki, gdzie jest sporo ludzi ... tak ?

# piotrek

17.12.2004 23:05

dziś miałem badania w domu...........jest żle!
szczególnie w sypialni.......na razie jestem załamany.

REKLAMA

# ofiara.

18.12.2004 14:35

Pietrek! szybko goń na wieś . Mozesz być ofiarą przedświąteczna.Dla Ciebie to lekarza i lasu.

# piotrek

18.12.2004 16:02

celująco sie zalogowałeś, tak jestes ofiarą .....nieświadomości, dalej wierz w polskie normy, powodzenia....

# kornik

18.12.2004 17:32

#piotrek
Z ręką na sercu powiedz że nie masz lub nie miałeś komórki (mobile telefon).
pozdr.

REKLAMA

# piotrek

18.12.2004 21:12

mam od 94 r w tej samej firmie i co z tego, ludzie argumentacja ta jest na poziomie-nie ma takiego poziomu, no dobra-na poziomie teorii strun-czyli bez wymiaru...............reasumując- stacje bazowe powinny być lokalizowane z dala od siedzib ludzkich i zapamiętaj sobie to co jest w tym całym bajzlu najwazniejsze.........POLSKA NORMA 0,1 W/M KWADRAT JEST SPECJALNIE STWORZONĄ NORMĄ, ABY TELEFONIA KOMÓRKOWA MOGŁA ISTNIEĆ BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW(co mnie nie interesuje-moge płacić 5 pln za impuls, najwyżej bedę nawijał 10 razy mniej). Norma bezpieczna ustalona w naukowych publikacjach w msc. przebywania jest 1000 x mniejsza niz ta w polsce, a msc. do spania 10 milionów x mniejsza- co nie oznacza iz jest to tez norma bezpieczna, ale przełknąłbym tę normę...............i końcowa sekwencja 'naturalne tło prom .elektrom. wynosi uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!...100 milardów mniej niż wynosi polska norma-jest to zakres w ogóle nieszkodliwy.
ludzie!!!!!! ten temat niedługo wybuchnie, nie chcę i nie będę jego prekursorem, ale widzę coś o czym niedługo będzie głośno ale wtedy, już jest późno....................
p.s.
mam prośbę do prowokatorów......piszcie językim białych ludzi, ponieważ czasami musze sie zniżac do poziomu prowokatorów, a tego nie lubię , ale niestety czasami muszę........

# Przerażony

19.12.2004 17:45

To ludzie i ich losy. Trzynaście (13) zgonów wokół kościoła w Brodnicy. Ciężkie choroby w otoczeniu kościoła w Polanicy Zdroju od czasu jego przebudowy na stację bazową. 60 zgonów w Słupsku.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

19.12.2004 18:13

h...e.. hhh... padaja jak muchi pod tymi kosciolami.
Pietrek, czy tego "czegos" nie mozna uzyc na karpia lub prusaki ?

REKLAMA

# prawdziwi

19.12.2004 20:55

K.rwa, jak to jest, że 18-metrowy maszt stanie w tym roku w sercu Ślichowic,
a Prezes Domatora Pan Bobiński, palcem w bucie nie kiwnął, aby oprotestować
tą inwestycję.
Czy prawdą jest jakoby inwestor finansowo zainteresował niektórych, żeby Ci
nie wnosili protestów przy planach budowy tej wieży i czy prawda jest, że
Bobiński nabył niedawno super tanio dużą działkę, należącą do inwestora.
Jeśli jest prawdą że Prezes kosztem zdrowia mieszkańców osiedla Ślichowice
robi interesy, to powinien on już dziś przestać pełnić tą zaszczytną funkcję.
Sprzeciwiamy się tej decyzji władz Spółdzielni i żądamy jej natychmiastowego
cofnięcia.
W Częstochowie w okolicach postawionej tam wieży GSM lekarze obserwują u
pacjentów wzmożone zachorowania na nowotwory i choroby serca.

# piotrek

19.12.2004 22:28

ty matka z gdańska.......przestań palic to świństwo

# malkontent

20.12.2004 12:31

zgony od anten to pikuś w porównaniu ze zgonami wokół kościołów właśnie, umieralność sroga, wokół szpitali onkologicznych teżumieralność jest spora i to już20 metrów od centrum takiego szpitala :|

REKLAMA

# informacja

20.12.2004 21:56

Zwracaliśmy się z tą sprawą do Rady Miejskiej w Słupsku, Prezydenta miasta Słupska, posłów miasta Słupska, i wojewody województwa pomorskiego. Otrzymaliśmy wymijające odpowiedzi w tej sprawie i wynika, że decyzję o przeniesieniu wieży ma podjąć prezydent. Nadal czekamy na tą odpowiedź. Jedynie Pani Anna Bogucka - Skowrońska, Przewodnicząca Rady Miejskiej miasta Słupsk zgłosiła do Prokuratury Rejonowej w Słupsku o podejrzeniu przestępstwa (manipulowaniu pomiarami pola elektromagnetycznego ).

# życzliwy

21.12.2004 17:12

Wiadomość dnia
Dzwonisz? Nie planuj dzieci
21.12.2004 12:12
MMM
Najnowsze badania wykazują, że częste użytkowanie telefonów komórkowych nie szkodzi wprawdzie aż tak bardzo naszemu zdrowiu jak alarmowały poprzednie raporty na ten temat, ale może bardzo poważnie zaszkodzić zdrowiu naszego przyszłego potomstwa. Badania zostały przeprowadzone przez kilkanaście grup badawczych w siedmiu krajach Unii Europejskiej w wielkim projekcie Reflex sponsorowanym przez Brukselę.
Czy wierzysz w wyniki takich badań ?

nie
tak
za wcześnie coś mówić
nie wiem
głosuj »
Biolodzy badali, co dzieje się w ludzkich i zwierzęcych komórkach, gdy podda się je działaniu pola elektromagnetycznego o takiej mocy, jak w przeciętnym telefonie komórkowym. Okazało się, że promieniowanie prowadzi do uszkodzeń w łańcuchach DNA. Wady te utrzymują się w następnych pokoleniach komórek. Takie mutacje mogą na przykład prowadzić do rozwoju choroby nowotworowej wśród potomstwa.
Komórki: nie rak, a Alzheimer?
Telefonów komórkowych na świecie używa ponad 1,5 miliarda ludzi, z czego wiele osób dość intensywnie. W związku z tym wyniki takich badań mogłyby zostać uznane za przerażające. Zwłaszcza, że w odróżnieniu od poprzednich raportów na temat szkodliwości komórek - tym razem poprzedzające raport badania trwały aż cztery lata i zaangażowano w nie wielu biologów z całej Europy - co może świadczyć o tym, że wykonano je dokładnie.
To robi 20 minut rozmowy przez telefon komórkowy a stacja bazowe i 24 godzinna ekspozycja-zabija!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy