REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Krawczyk- Wysokie Obcasy

# słuchacz

21.12.2004 12:37

Obserwuję ewolucje naszego piosenkarza w kierunku nadmiernej świętobliwosci.Wewnetrznie jestem przekonany że to cwaniak jakich mało.Przed świętami sprzedawane są kolendy,toteż we wszystkich wywiadach jego zauroczenie wiarą jest coraz większe.No bo wydał płytę.
Wywiad:
Co Pan sadzi o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanoca?
Pewnie chciałby Pan usłyszeć,że jestem za,ale muszę pana rozczarowac-najwazniejsza jest dla mnie Wielkanoc ,ponieważ przynosi triumf Chrystusa nad ś miercią.
Jaki najpiękniejszy prezent otrzymał Pan pod choinkę?
Kiedys poważnie zachorowała moja żona Ewa. Tak powaznie ,że obawialem się o jej życie....poproszono go by zaspiewał,,Lulajze Jezuniu" Byłem bardzo wzruszony,bo chciałem tą kolendą modlic sie o zdrowie C\Ewy.Moja modlitwa została wysłuchana,bo Ewa wróciłado zdrowia i te święta spędzilismy razem.Uważam to za prawdziwy cud . To tyle.
Póżniej jak prawdziwy katolik wziął rozwód (sądzę że dla celów podatkowych ) a jeszcze póżniej znów się ożenił.
Nasz dylemat ;kogo oszukał :Pana Boga ! Urząd Skarbowy ! Wielbicieli! A może ukochaną Ewę i siebie. Cwaniaczek-zwykły.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.12.2004 16:22

"Na kary 6 lat oraz 6 lat i dwóch miesięcy więzienia skazał we wtorek Sąd Okręgowy w Łodzi dwóch mężczyzn, oskarżonych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym transwestyty. Wyrok nie jest prawomocny. Według ustaleń sądu, 27-letni Andrzej F. i 23-letni Dawid R. działając wspólnie i w porozumieniu, skatowali Zdzisława W., powodując obrażenia, które doprowadziły do śmierci mężczyzny"
"Lulaj ze ... Lulaj, zE-e-e Lulaj , .......!"
- Sad dal tyle ile zarzadal Prokurator. Sąd nie wymierzył mężczyznom surowszej kary, gdyż obaj przyznali się do winy i mają dobrą opinię w swoim środowisku. Dawidowi R. wymierzył wyższą karę, bowiem był on również oskarżony o kradzież kasowników ...
Wyroku Sadu Matka nie komentuje, za to mysli ile kosztuje transwestyta ?
Zakladamy ,ze byly co najmniej dwa kasowniki zarabane z tramwaju, bo napisano "kasownikow" I za to poszly dwa miechy, dwa miechy w pudle. Tak ?
Czyli wezmy i takie zalozenie zrobmy, ze jeden kasonik , to jeden miech. Co ?
6 lat, to 72 miesiace, czyli 72 kasowniki. Wartosc kasownika nie jest nam znana. Szkoda ?
Ale uprownieni jestesmy do wystawienia takiego rownania
Wartosc Kasownika x 72 = Transwestyta.
I nie jest wazne czy z kolczykami Zdziska byla, czy bez, wazne ,ze to wiecej niz kilo karpia. Wesolych Swiat

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.12.2004 07:43

Tak zesmy tu sobie zaspekulowaly "pod bilecik", az tu prosze... poranne wiesci pozwalaj snuc dalej nasza kalkulacje. Oto co udalo nam sie wyciagnac z Nocnika Wirtualnej Polski:
"Dariusz Gzyra ze stowarzyszenia ochrony zwierząt Empatia, mowi, ze choć przepisy zabraniają zabijania ryb na bazarach i w sklepach, to zawsze w okresie świąt karpie będą zabijane z pogwałceniem przepisów. Za zabicie karpia w miejscu innym niż ubojnia lub prywatne mieszkanie grozi kara pozbawienia wolności do roku, ograniczenia wolności albo grzywna do pięciu tys. zł. (PAP)"
Mili Nasi ...
Wartosc Zdzislawy mozemy wyrazac juz nie tylko za pomoca lodzkich kasownikow. Wiemy rowniez, ze Zdzislawa warta byla szesc karpii, poniewaz za zabicie karpia w miejscu publicznym mozna dostac szesc lat. Przypomnijmy, ze Zdzislawe zakopano nogami w parku miejskim.
Zatem powiedzmy sobie, ile wazy taki przecietny rodzinny karpik ?
Poltra kilograma ? Dwa ? Same nie wiemy, bo u nas On gotuje
Wezmiemy dla swietego spokoju to poltora kilo i mnozmy:
6 karpikow x 1,5 kilograma = 9 kilogramow.
Czy mozemy zatem powiedziec, ze taka wage przywiazuje sie do zycia ludzkiego ?
Tfu...
Ał yłe t ęcie na zlot..w...ki ? - Antos, caly w pascie do zebow, belkocze takie pytanie z toalety ...

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.12.2004 07:55

" ... za zabicie karpia w miejscu publicznym mozna dostac szesc lat"
No nie... nie tak mialo byc...
Przepraszamy, jestesmy winne Panstwu sprostowanie.
Sprostowanie: za zabicie karpia w miejscu publicznym mozna dostac rok. Zatem trzeba zabic szesc karpii przed kinem, zeby dostac szesc lat ... Przepraszamy, za ten rozped w kalkulacjach i niedokladnosc w slowie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024