REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Chris

24.11.2021 19:45

Ręce opadają jak to się czyta. Wywalić dwa miliardy , zatruć tysiącom mieszkańców życie i jeszcze nie robić planowanych zjazdów. A do tego Trzaskowski woli wydać nasze pieniądze na kładki zamiast rozbić rzeczy niezbędne dla miasta.

# Marek_W

24.11.2021 19:56

Co to za bzdury napisane przez autora artykułu?? Kto puścił takiego gniota? Chyba jakiś miłośnik oszołomów z Siskom ;) węzeł Janickiego miał być przy Nocznickiego i Rokokowej a nie Rodziny Pałanieckich....wstyd publikować taki artykuł bo świadczy o tym że autor nie ma pojęcia o historii planowania trasy S7 na Bielanach ;) masakra droga Redakcjo!

# Marek_W

24.11.2021 20:07

Były jeszcze przymiarki do przesunięcia węzła Janickiego na teren pomiędzy Wólczyńską a Arkuszową ze względu na kolizję z zabudowę w rejonie Rokokowej ale miasto od lat nic nie robi żeby poszerzyć Wólczyńską na odcinku od ronda z Arkuszową do Reymonta :(
To nawet lepsza lokalizacja bo to teren poprzemysłowy i nie wymagalby wiekszych wyburzeń...poziom tego artykułu fatalny a wlodarz z Bielan też nie zabłysnął wiedzą, kogo my wybieramy? :(

REKLAMA

# Reszka

24.11.2021 20:19

Rzady Platformy w Warszawie to dramat...

# Białas

24.11.2021 20:27

Przoduje w wymyślaniu kładek i palet Rafał, tuż za nim kroczą "mędrcy" z Bielan !

# Dziadek parkingowy

24.11.2021 22:54

Tak to jest, jak się stetryczałych dziadersów dopuści do głosu. Budować, nie marudzić!!!

REKLAMA

# Kiciuś

25.11.2021 00:26

Dlaczego wybraliście Rafalale ? Dlaczego w Warszawie musi rządzić zawsze peło ? Mam nadzieję, że teraz wystawią Bielana, albo Ociepę, kogokolwiek, byle wygrał ktoś nie z PO-Hołowni-SLD-Lewicy.

# Batko

25.11.2021 04:52

#Reszka napisał(a) 24.11.2021 20:19
Rzady Platformy w Warszawie to dramat...
A to platforma tę trasę buduję?

# Bartek7

25.11.2021 07:28

#Reszka napisał(a) 24.11.2021 20:19
Rzady Platformy w Warszawie to dramat...

Fakt, za rządów PIS, za Kaczora przynajmniej nic nie budowali to i nie był co komentować.

REKLAMA

# Solo

25.11.2021 08:26

#Białas napisał(a) 24.11.2021 20:27
Przoduje w wymyślaniu kładek i palet Rafał, tuż za nim kroczą "mędrcy" z Bielan !

A co do tego ma Trzaskowski? Przecież to inwestycja rządowa PIS

# Lolo

25.11.2021 08:27

#Chris napisał(a) 24.11.2021 19:45
Ręce opadają jak to się czyta. Wywalić dwa miliardy , zatruć tysiącom mieszkańców życie i jeszcze nie robić planowanych zjazdów. A do tego Trzaskowski woli wydać nasze pieniądze na kładki zamiast rozbić rzeczy niezbędne dla miasta.

A co do tego ma Trzaskowski? GDDKiA via PIS robi wszystko po swemu i nikogo nie pyta o zdanie.

# ABCDE

25.11.2021 08:29

#Batko napisał(a) 25.11.2021 04:52
A to platforma tę trasę buduję?

A ty przeczytałeś artykuł?

REKLAMA

# Monter

25.11.2021 08:41

Priorytetowo potraktować włączenie trasy Mostu Północnego do S-7. Jak nie będzie tej inwestycji będzie kibel. W każdym razie trzymam kciuki za realizację S-7 i spięcie jej Mostem Północnym. Pozdrowienia z północy.

# Mieszkaniec Piasków

25.11.2021 10:40

Wszystko to jest bez sensu. Po co prowadzić "obwodnicę" przez miasto?!? Nie wystarczy S8 między Żoliborzem i Bielanami? To jeszcze trzeba dodać spaliny z Węzła Maczka? Jak będzie można z niego zjechać, skoro jedyną drogą jest Powązkowska, która już teraz stoi w godzinach szczytu i nie jest w stanie przyjąć dodatkowego ruchu z "obwodnicy". To samo dotyczy zjazdu z Maczka na S8 (al. Armii Krajowej) - jaki inwalida umysłowy wymyślił stwarzanie węzła komunikacyjnego "obwodnic" między Żoliborzem, Wolą, Bemowem i Bielanami?!?
Obwodnica północna powinna iść poza miastem!

# Miszczyn

25.11.2021 11:20

Nie chcą zjazdów żeby korki były większe. Gdzie tu logika.

REKLAMA

# Kiciuś

25.11.2021 12:51

A co do tego ma Trzaskowski? Przecież to inwestycja rządowa PIS
On niepotrzebnie miesza jak Tusk, powinni wyjechać na wczasy i nie wracać.

# S777isbe

25.11.2021 13:01

Ewentualne poprowadzenie S7 przez miasto i spięcie z S8 w Warszawie natychmiast spowoduje wyłączenie S8 z ruchu, wydłużą się wielokrotnie korki na S8 i będą 24h na dobę.
Totalnym błędem było poprowadzenie tranzytu S8 przez Warszawę widać jak na węzłach się blokuje Wisłostrada, Powązkowska, Lazurowa, a jak do tego dojdzie jeszcze węzeł na Bemowie no to już gorzej osiągnie apogeum nieprzejezdności.
Takie trasy powinny być wyniesione poza miasto. Jakie korzyści maja mieszkańcy z faktu, że główny ruch ciężarowy przewala się przez miasto. No jakie?
Nie miałbym nic przeciwko takim rozwiązaniom nic, ale tylko w przypadku gdyby zabronić wjazdu ciężarowemu transportowi. Niech wjeżdżają tak naprawdę do miasta tylko osobówki wszystkie i transport uprawniony np tylko zaopatrujący lokalne sklepy, magazyny, budowy. Reszta poza miasto. A może wprowadzić opłaty dla ciężarówek na tych trasach w Warszawie, wtedy częściowo się ograniczy potok tych pojazdów.
S8 pięknie się przytkała po otwarciu wjazdu od strony Marek. Teraz już po piątej rano nie ma płynnego przejazdu w kierunku zachodnim na wysokości Targówka, kiedyś swobodnie 7 godzina i przejazd w miarę płynny.
Powiedziałbym nawet, że szybciej się jeździło kiedy trwała przebudowa trasy i mostu i była otwarta tylko jedna nitka w każdym kierunku.
Także, będzie się działo ŹLE, oj ŹLE.
Zatem pytanie jaki to ma sens wprowadzać zmiany, które zamiast polepszyć, popsują sytuację drogową. To już lepiej nie wprowadzać takich zmian.

# Aniela

25.11.2021 13:19

Mam nadzieje ze przy okazji budowy S7 przez Bemowo zamkna Lotnisko Babice. Przynajmniej tyle dobrego z tej inwestycji.

REKLAMA

# Pablos

25.11.2021 14:40

Powstaje kolejny bubel bez zjazdów....

# Pablos

25.11.2021 14:41

Aniela Wara, ręce precz od lotniska....

# Marek_W

25.11.2021 15:38

Konieczne jest połączenie S7 z TMP przy Nocznickiego i Wólczyńskiej, przy okazji mogliby poszerzyć Wólczyńska od ronda z Arkuszową do Reymonta, o ile pamiętam tę drugą jezdnię zapowiadała kiedyś Gronkiewicz-Waltz !

REKLAMA

# Pozdrawiam

25.11.2021 16:09

Mam autystycznej dziecko, któremu wyrobiłam całą dokumentację i kosztowało to i syna i mnie wiele godzin w tym prywatnych zajęć i diagnoz, straciłam na Bielanach mieszkanie komunalne i dostałam Sądownie socjalne, odrazu prosiłam w Urzędzie o zmianę dzielnicy-dostałam znowu na Bielanach w bloku z którego nie możemy z dzieckiem wejść i wyjść bo jesteśmy atakowani przez bandę dzikusów po wódce, latem codziennie. Wystąpiłam do Ratusza o zamianę - odmówili mi. I ja się im nie dziwię bo pierwsza Szkoła na Bielanach za subwencję w wys. 52tyś zł na rok wykonała sobie remont a druga jak tylko otrzymała od Burmistrza potwierdzenie na przekazanie dodatkowych środków nie zatrudniła nawet asystenta dla syna a drugiego dnia zaplanowanych dodatkowych zajęć oskarżyła chore dziecko w najwygodniejszy dla siebie sposób umywając ręce od odpowiedzialności o spowodowanie wypadku i także zagarnęła kolejną kasę na terapię mojego dziecka na kolejny jej rok, bez świadków wypadku, bez nagrania. Jesteśmy tu wykorzystywani finansowo i Burmistrz doskonale wie o tym chyba wszystkim tu to pasuje bo mają z nas jaja a kasa z UM wpada na czysto.

# xxxxxxxxx

25.11.2021 19:11

Popieram Anielę !!! tak jest lapy precz od lotniska, i dosyć zwężąnia ulic bo robi się przez to sztuczne korki a mieszkancy wdychają spaliny, nie szkoda mi tych co wdychają bo sami chcieli miec spacerniaki to mają spaliny a nie bylo osiedlac się w Warszawie, gdzie trzeba jezdzić samochodami i komunikacją bo nie kazdy ma prącę pod nosem.

# aksjomat

25.11.2021 19:54

Jeżeli jakaś rada dzielnicy Młociny może mieć wpływ na inwestycję o znaczeniu krajowym to ja nie wiem w jakim kraju my żyjemy? Już jedni kret&ni zablokowali Most Krasińskiego. Może w takim razie niech każda dzielnica zacznie blokować dojazdówki do Warszawy i problem będzie rozwiązany.
Ta sytuacja świadczy tylko jak beznadziejnych mamy urzędasów i polityków.... DNO!

REKLAMA

# Arkusz

25.11.2021 22:30

Uliczki na Młocinach się zakorkują?
Przecież ta sama rada najpewniej głosowała za zwężeniem Sokratesa co od dziś zablokowało już całą Chomiczówkę i dojazdy Arkuszową z Truskawia i Lasek. Dodatkowo Kolektor odciął prawie całe lewoskręty na Conrada.
Kto koordynuje te inwestycje?

# Taka prawda

25.11.2021 22:38

Hej TROLE na tym forum.
Zrozumcie wreszcie, że autostrady i ekspresówki buduje rząd, nie samorząd.
Więc odwalcie się od Warszawy.

# Ttv

25.11.2021 22:40

Zdradziecki nie spieszy się z budowaniem drogi dla Warszawy. Pewnie długo nie powstanie.

# Taka prawda

25.11.2021 22:44

Sokratesa się dzisiaj zakorkowała !!!
Bo ją zamknęli, trole tego nie ogarniają.

# Niuniek

26.11.2021 08:50

#Reszka napisał(a) 24.11.2021 20:19
Rzady Platformy w Warszawie to dramat...
Nie nie dramat. Chyba nie pamiętasz rządów PiSu w stolicy....

# Elzar

26.11.2021 10:05

#Kiciuś napisał(a) 25.11.2021 00:26
Dlaczego wybraliście Rafalale ?
Właśnie dlatego, żeby nie rządził PiS. Rafał to też zły wybór, ale jednak o klasę wyżej od Jakiego.

# Lin35

26.11.2021 10:36

No i miasto jeszcze zupełnie zawala budowę trasy NS czyli połączenie potem obu nitek S7 (Bemowa ze Służewcem). Rezerwa terenu jest, ale jakoś nie ma woli, żeby to budować. Miasto odpisuje, że nie ma tego w żadnych planach. Efekt taki, że cały ruch idzie potem Lazurową czy Alejami, albo S8, które były budowane z założeniem, że NS powstanie. Ech.

# radeksson

26.11.2021 11:24

#Aniela napisał(a) 25.11.2021 13:19
Mam nadzieje ze przy okazji budowy S7 przez Bemowo zamkna Lotnisko Babice. Przynajmniej tyle dobrego z tej inwestycji.

Niestety nie zamkną, ale jakże by było cudownie, gdyby tam znowu latały tylko niezbędne służby, a nie sadyści ze szkółek latania.

# Włodek

26.11.2021 16:38

#Marek_W napisał(a) 24.11.2021 20:07
Były jeszcze przymiarki do przesunięcia węzła Janickiego na teren pomiędzy Wólczyńską a Arkuszową ze względu na kolizję z zabudowę w rejonie Rokokowej ale miasto od lat nic nie robi żeby poszerzyć Wólczyńską na odcinku od ronda z Arkuszową do Reymonta :(
To nawet lepsza lokalizacja bo to teren poprzemysłowy i nie wymagalby wiekszych wyburzeń...poziom tego artykułu fatalny a wlodarz z Bielan też nie zabłysnął wiedzą, kogo my wybieramy? :(

Gdyby Pan nie zauważył to mamy już rok 2021 i zatwierdzony wybór wariantu jak również zatwierdzone studium wykonalności i decyzję środowiskową - proszę zaktualizować swoją wiedzę, a nie wypisywać jakieś niestworzone historie. POzdrawiam Włodzimierz Piątkowski

# YELONKY

26.11.2021 20:51

Kmiot który zrobił zjazd na Lazurową a nie na Powstańców Śląskich powinien być ukrzyżowany ... tak się kończą historie jak napływowa swołocz zaczyna mówić jak mają żyć rdzenni mieszkańcy

# w domuOjcajestMieszkańWiele

26.11.2021 22:30

Powaleni są ludzie.Czy jako obserwatorzy internetów nie zauważyliscie że najczęstszym newsem serwisów tvnWarszawa jest cięzki wypadek (zwykle z ofiarami śmiertelnymi) na trasie S8 ... to teraz sobie wuobraźcie podłączenie do S8 całego ruchu z północy przez S7 na Bemowie... Czy wy jesteście zdrowi na głowę ???

# Bemwaw

26.11.2021 23:54

#Pablos napisał(a) 25.11.2021 14:41
Aniela Wara, ręce precz od lotniska....
LOL, w jaki sposób wara jak bedzie tam budowa? Zosatnie może dla śmigłowców LPR, Policji i to wszystko. Reszta won za miasto.

# Białas

27.11.2021 16:50

Nie wiedziałem że Rafał rządzi w Warszawie z namaszczenia PIS ! A teraz już wiem ! Myślę że Rafał wybuduje te zjazdy z S7 na Bielany przed wyjazdem do Ameryki ! Trzecią linię Metra jak obiecał tak wybudował ! Tramwaj do Wilanowa też już POpyla !

# Terko

29.11.2021 16:27

Oczywiście, że węzeł Janickiego powinien powstać, tyle tylko że wtedy ani PIS w Warszawie nic na tym nie zyska, ani mieszkańcy stolicy którzy wybrali Trzaskowskiego nie nauczą się odpowiedzialności za własne decyzje. Nie jest żadną tajemnicą że HGW, a teraz Trzaskowski od ponad 10 lat nie robią nic z trasą N-S. Nie ważne jaka była deflacja, czy inflacja, jakie budżety, czy na Wiejskiej rządził Tusk czy Kaczyński. Trasy jak nie było, tak nie ma i nawet nie kryją się z tym że nie będzie. W takiej sytuacji robienie węzła donikąd, bo być może kiedyś łaskawie władze stolicy ruszę ten temat, choć perspektywiczne to jednak politycznie bez sensu.

# walenie

30.11.2021 10:09

do #Taka prawda (CAŁĄ DOBĘ)
Hej TROLE na tym forum.
napisał nietrol
nieważne kto buduje, ważne, aby robił to z głową, tu jakoś Warszawa nie ma szczęścia do globalnego planowania inwestycji

# Bleeeeeeeee

02.12.2021 15:16

#Aniela napisał(a) 25.11.2021 13:19
Mam nadzieje ze przy okazji budowy S7 przez Bemowo zamkna Lotnisko Babice. Przynajmniej tyle dobrego z tej inwestycji.
Czemu??

# Warszawiakz5pokolen

04.12.2021 23:24

Trzaskowski i wszystko jasne ( będzie bubel)obwodnice wszędzie na zachodzie robi się na obrzeżach miasta ale żyjemy w komunistycznej Polsce gdzie obwodnice idą przez środek miasta. Sokratesa Trzaska zwęża, Jerozolimskie zwęża i masę innych ulic itd. Rondo zamienia na skrzyżowanie, powiększył strefę płatnego parkowania i przedłużył godziny płatnego parkowania twierdząc że tego chcą Warszawiacy.Trzaska błagam już lepiej te palety za miliony zrób na Pl Bankowym i wara od Chomiczówki. Taki ekolog a będzie kopał tunel pod puszczą Kampinoską. Trzaskowski najgorszy prezydent Warszawy w historii Warszawy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024