REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# emeryt

11.01.2021 11:34

Dla ludzi starszych nie potrafiących korzystać z internetu pozostaje tylko spacer do przychodni bo "zapisać się bezpośrednio u swojego lekarza rodzinnego" to trzeba przez rejestrację do której nigdy się nie można dodzwonić.

# dzoka

11.01.2021 12:23

Co to za przychodnia na Rozłogi. Chyba jakaś ściema. Nie podali numeru domu...a telefon nie odpowiada. Nigdzie na Rozłogi nie ma takiej przychodni.

# szuwarek

11.01.2021 14:11

Na Rozłogi to jest Policja, tam też szczepią?

REKLAMA

# dzoka

11.01.2021 15:55

Policja jest na Raginisa

# jkk

11.01.2021 17:40

Nie widzę w spisie przychodni na Coopera. Czyżby to nie był błąd?

# dzoka

11.01.2021 18:02

Na Coopera nie ma. Dowiedziałam się że na Rozłogi 18 4-ty lokal będzie punkt szczepień z lekarzem i pielęgniarką.

REKLAMA

# bemowianka

09.02.2021 13:48

Ja przed chwilą zapisałam męża pod numerem telefonu 221637091. Rocznik 1951. Ja natomiast mogę się zapisać jak ruszą zapisy dla osób 60+. Pod tym numerem lub 989. Teraz mąż czeka na smsa kiedy i gdzie. Szczepienie będzie na Bemowie lub we Włochach. Szkoda, że pacjenci nie mogą być szczepieni w swojej przychodni tak jak my np. na Powstańców Ślaskich 19. Przed szcepieniem jest wywiad z lekarzem i wypełnia się ankietę.

# Pawelcz

26.03.2021 15:44

"Jak zapewnia Narodowy Fundusz Zdrowia ponad 98,5 procent Polaków ma zapewniony dostęp do punktu szczepień przeciw Covid-19 blisko swojego miejsca zamieszkania." To akurat nieprawda. Ja sam oraz większość moich znajomych zostaliśmy zapisani w punktach odległych o 100 i więcej kilometrów od domu. Adresy: Radom, Ostrołęka, Siedlce, Mława, Wierzbica, Szydłowo, Mordy, a mieszkamy w Warszawie

# Caramel

29.03.2021 05:45

Czy potrzebujesz pożyczki? Czy uważasz, że otrzymujesz pomoc finansową, której naprawdę potrzebujesz? Zastanawiasz się dzisiaj, jak uzyskać legalną pożyczkę? Myślisz o założeniu własnej firmy? Czy musisz spłacać długi? Chcesz zapłacić za naukę w szkole? Potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków? To Twoja szansa na spełnienie swoich pragnień. Pomożemy Ci we wszystkich rodzajach pożyczek. Pożyczki kredytowe, pożyczki biznesowe i pożyczki studenckie Aby uzyskać więcej informacji, oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek prywatnych z oprocentowaniem 3%. Skontaktuj się z nami przez e-mail
korzystając z jednego z poniższych szczegółów. (hilltopfinancefirm@gmail.com)
WhatsApp: +1 9544171149

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA