REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# emeryt

11.01.2021 11:34

Dla ludzi starszych nie potrafiących korzystać z internetu pozostaje tylko spacer do przychodni bo "zapisać się bezpośrednio u swojego lekarza rodzinnego" to trzeba przez rejestrację do której nigdy się nie można dodzwonić.

# dzoka

11.01.2021 12:23

Co to za przychodnia na Rozłogi. Chyba jakaś ściema. Nie podali numeru domu...a telefon nie odpowiada. Nigdzie na Rozłogi nie ma takiej przychodni.

# szuwarek

11.01.2021 14:11

Na Rozłogi to jest Policja, tam też szczepią?

REKLAMA

# dzoka

11.01.2021 15:55

Policja jest na Raginisa

# jkk

11.01.2021 17:40

Nie widzę w spisie przychodni na Coopera. Czyżby to nie był błąd?

# dzoka

11.01.2021 18:02

Na Coopera nie ma. Dowiedziałam się że na Rozłogi 18 4-ty lokal będzie punkt szczepień z lekarzem i pielęgniarką.

REKLAMA

# bemowianka

09.02.2021 13:48

Ja przed chwilą zapisałam męża pod numerem telefonu 221637091. Rocznik 1951. Ja natomiast mogę się zapisać jak ruszą zapisy dla osób 60+. Pod tym numerem lub 989. Teraz mąż czeka na smsa kiedy i gdzie. Szczepienie będzie na Bemowie lub we Włochach. Szkoda, że pacjenci nie mogą być szczepieni w swojej przychodni tak jak my np. na Powstańców Ślaskich 19. Przed szcepieniem jest wywiad z lekarzem i wypełnia się ankietę.

# Pawelcz

26.03.2021 15:44

"Jak zapewnia Narodowy Fundusz Zdrowia ponad 98,5 procent Polaków ma zapewniony dostęp do punktu szczepień przeciw Covid-19 blisko swojego miejsca zamieszkania." To akurat nieprawda. Ja sam oraz większość moich znajomych zostaliśmy zapisani w punktach odległych o 100 i więcej kilometrów od domu. Adresy: Radom, Ostrołęka, Siedlce, Mława, Wierzbica, Szydłowo, Mordy, a mieszkamy w Warszawie

# Caramel

29.03.2021 05:45

Czy potrzebujesz pożyczki? Czy uważasz, że otrzymujesz pomoc finansową, której naprawdę potrzebujesz? Zastanawiasz się dzisiaj, jak uzyskać legalną pożyczkę? Myślisz o założeniu własnej firmy? Czy musisz spłacać długi? Chcesz zapłacić za naukę w szkole? Potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków? To Twoja szansa na spełnienie swoich pragnień. Pomożemy Ci we wszystkich rodzajach pożyczek. Pożyczki kredytowe, pożyczki biznesowe i pożyczki studenckie Aby uzyskać więcej informacji, oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek prywatnych z oprocentowaniem 3%. Skontaktuj się z nami przez e-mail
korzystając z jednego z poniższych szczegółów. (hilltopfinancefirm@gmail.com)
WhatsApp: +1 9544171149

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA