REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rozwój osobisty

22.02.2019 00:30 aldonawawa
Kobietom pragnącym dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu, popracować nad swoim rozwojem i poczuciem własnej wartości, polecam firmę Uskrzydleni. Sesje odbywają się w Warszawie, rozwój osobisty uskrzydleni.com.pl - oferta skierowana jest do kobiet.
08.03.2019 11:50 #Danusia46
Osobiście nigdy nie byłam na takiej sesji. Czytam natomiast wiele książek o rozwoju osobistym.
08.03.2019 15:26 #Wirnik14
Co do rozwoju osobistego, to właśnie planuję wybrać się na taki ...ertywności. Cóż, wydaje mi się, że bardzo mi się przyda. A co Wy uważacie na temat takich szkoleń?
12.07.2019 12:53 #Adas
Najwazniejsze to podejmowac decyzje, zreszta obczajcie sobie ten link to sie dowiecie
Zarzadzanie zasobami ludzkimi

1711/4527 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA