REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

16.07.2013 08:56

Pasuje do Bródna tak, jak Moulin Rouge do Paryża.

# Ilona

16.07.2013 14:45

i po co się porywać z motyką na słońce? przecież nowy gospodarz tej dzielnicy jest ze spółdzielni.
jedna jeszcze uwaga do redaktora artykułu aby zapisał się na korepetycje z języka polskiego ("Nie tylko on, ale szanse na zlikwidowanie neonu są bardzo niewielkie".). warto by się również podpisywać z imienia i nazwiska.

# fanróżopolu

16.07.2013 22:57

Bez jaj :)
Napis nie jest jakoś szczególnie uciążliwy. Zawsze można założyć rolety :)

REKLAMA

# Warszawiak

17.07.2013 07:48

Co za bzdury. Wieś Różopol znajdowała się na terenie wchodzącym w skład obecnej dzielicy Białołęka - a dokładniej część Żerania. Co to ma zatem wspólnego z historią tego terenu?

# Bogdan

17.07.2013 12:21

Coś się prezesowi pokręciło

# chmiel75

18.07.2013 22:59

nie jest uciążliwy... nie daje ostrego światła ..co innego neon na salonie gier "las vegas" na skrajnej ...tam to dają diody po oknach tak że hej.... Neon Różopol powinien zostać bardzo ładnie się prezentuje, ożywia trochę to nasze Bródno i pasuje do neonu Galeria Rembielińska

REKLAMA

# ekspert

18.07.2013 23:32

nie mylić Różopol / Różopole. To drugie na Białołęce.

# Zaciekawiony

22.07.2013 00:17

Proponuję zmierzyć natężenie światła neonu "Różopol"
i porównać je ze świetlistym krzyżem na kościele po przeciwnej stronie ul. Kondratowicza.
Ciekawi mnie, o co tutaj toczy się spór, bo argumenty padają ciekawe.

# kasztelan

22.07.2013 11:51

Z tego co zaobserwowałem spółdzielnia ugięła się i wyłączyła napis. Zastanawiam się tylko po co?
Zwróćcie uwagę, że to jest prawdziwy neon, a nie jakiś dziadowski kaseton, czy ledy, czy jeszcze coś w stylu tego co wisi na krzyżu. Uwagi, że ktoś nie może przez to tylko mnie śmieszą. Trzeba się wyprowadzić na wieś, a nie mieszkać w mieście.
A teraz Bródno znowu wygląda tylko jak Bródno... Szkoda! Trzymam kciuki, żeby dalej się świeciło!

REKLAMA

# Zawiedziony wyborca PiS

26.07.2013 19:45

Hahahahahahaha co za bzdury.
Panie Radny Stanisławski Miłoszu weź się Pan za prawdziwe problemy bo chyba bierze Pan dietę radnego nie tylko za zbijanie bąków i roztrząsanie nieistotnych dyrdymałów jak obrona krzyża przed Pałacem Prezydenckim? Hmm? Śmieszne i żałosne zarazem.
Mieszkam w bloku naprzeciwko Różopolu i widzę ten neon z okna. W ogóle mi nie przeszkadza a wręcz uważam, że jest bardzo ładną ozdobą tego nowego bloku.
Galeria Rembielińska też ma neon, uważam że Bródno nabiera wielkomiejskiego charakteru i staje się atrakcyjniejszym dzielnicą, ale Pan pewnie by chciał żeby w tym miejscu zamieścić jeden wielki podświetlony krzyż ;-))))
Nie udało się Panu obronić krzyża na Krakowskim Przedmieściu i wszelkie neony na Bródnie też niech Pan zostawi w spokoju, a może zamiast tego pomyśli Pan o poważnych sprawach np walce o przyspieszenie budowy metra na Targówek czy np budowie mieszkań socjalnych dla biedniejszych mieszkańców Targówka? Hmm?

# Zawiedziony wyborca PiS

26.07.2013 20:59

Panie Radny Stanisławski niech się zajmie Pan poważniejszymi sprawami! Jak widać obrona krzyża na Krakowskim Przedmiesciu nie wyszła, wiec bierze sie Pan za inne niepoważne sprawy. Za to dostaje Pan diete?
Śmiechu warte, mieszkam naprzeciw Różopolu i neon w ogóle mi nie przeszkadza, wręcz uważam że mam ładniejszy widok za oknem. Przynajmniej Bródno dzieki takim neonom jak Różopol i Galeria Rembielińska robi się metropolitarne.

# Uśuś

27.07.2013 22:20

#fanróżopolu napisał(a) 16.07.2013 22:57
Bez jaj :)
Napis nie jest jakoś szczególnie uciążliwy. Zawsze można założyć rolety :)

... lub wyciągnąć procę spod łóżka :-)

REKLAMA

# Demka

10.08.2013 14:32

Patrzysz przez okno http://okno.e-fora.pl/viewtopic.php?f=6&t=3, a tu taki piękny widok- Różopol ;) Szczerze mówią ten napis nie wygląda najlepiej. Nie wiem kto to wymyślił...

# janusz

24.08.2013 08:38

Różopol był tam gdzie jest kościół przy ul.Modlińskiej koło mostu Toruńskiego.

# tomeko

30.08.2013 16:19

Ejj, ten napis nie jest uciążliwy.
Jak wracam pijany do domu to wyznacza mi drogę i się nie gubię, zawsze trafiam. Nie niszczcie mi życia.

REKLAMA

# Wojtuś z Różopolu

23.10.2013 14:51

Szanowny Pan (bez)radny idzie na łatwiznę. W tej "BARDZO WAŻNEJ" sprawie wystarczy uruchomić wyłącznik (po kilku referendach, analizach, odwołaniach itp, norejczel). A może zainteresowałby się Sz. P. S. koszmarnym hałasem na tym skrzyżowaniu, powodowanym głównie przez tramwaje przejeżdżające po XIX-wiecznym, betonowym wynalazku???
PS. Zgadzam się z "Zawiedzionym..." i "tomeko". Pozdrawiam.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy