REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Maks

26.06.2021 15:18

Ogrodzenie żłobka stanowi zagrożenie dla maluszków!!!! Kto dokonał odbioru tych prac? Dzieci rączki i nóżki sobie pokaleczą o kłujące elementy.
Wykonawca to partacz!!! I wszystko za nasze pieniądze. Jak można pozwolić na montaż takiego ogrodzenia? Po najniższej linii oporu... oby kasa się zgadzała.

# Saper

26.06.2021 17:21

#Maks napisał(a) 26.06.2021 15:18
Dzieci rączki i nóżki sobie pokaleczą o kłujące elementy.
Dzieci spacerując po polu minowym wymachiwały na wszystkie strony rączkami i nóżkami...

# zjelonek

26.06.2021 21:17

Wstrętny wściekły kolor elewacji. Zabetonowany teren. Żłobek rozbudowano a plac zabaw zmniejszono. Czy naprawde terenu nie można powiększyć o trawnik od strony Czumy?

REKLAMA

# elo

30.06.2021 17:33

co urwa totalna kazala pomalować żlobek dla dzieci na tak wsciekly obrzydliwy kolor !!!!!! tylko w chorym lewackim lbie moglo sie zrodzic cos tak okropnego

# Matt0

02.07.2021 15:24

Okropny kolor i okropny teren wokół mam tu na myśli te labirynty z ogrodzenia z tyłu i masę kostki betonowej z przodu. Tylko w chorym prawackim łbie mogło się zrodzić coś takiego...

# mil

03.07.2021 19:53

Estetyczny dramat. Kto wydał pozwolenie na kolor elewacji?!

REKLAMA

# frezia

11.08.2021 15:32

#elo napisał(a) 30.06.2021 17:33
co urwa totalna kazala pomalować żlobek dla dzieci na tak wsciekly obrzydliwy kolor !!!!!! tylko w chorym lewackim lbie moglo sie zrodzic cos tak okropnego

myślę, że totalny brak zmysłu estetycznego nie ma tu niczego wspólnego z poglądami politycznymi

# załamany

23.08.2021 11:03

Ja dostałem odpowiedź, że kolor został dobrany w uzgodnieniu z architektem. Ciekawe co to za pracownia.Z przyjemnością zrobię jej reklamę.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA