REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Roszady-nasi politycy.

# nauczycielka.

18.04.2005 10:46

Dowiedziałam się (jestem nauczycielką ) że mamy nową twarz kierowniczą Ostrowskiego. Zastanawiam się czym kieruje się Smoczyński wybierając (proponując ) Go na to stanowisko.Facet nie mający nic do czynienia ze szkolnictwem, niec będący na żadnym stanowisku kierowniczym (inspektor bhp ) zostaje v-ce burmistrzem. Sprawuje nadzór nad oświatą sam nie będąc oświecony.Przy tylu osobach które pracują w szkolnictwie z otwartymi glowami nie mozna wybrać uczciwie osoby przygotowanej merytorycznie??? Jak ma wyglądać w oczach nauczycieli ta oświata??? Czy tak jak dyskusja o Herbercie ??? Kiedy dorośniemy do tego by wybierać mądrych ??? Czy zawsze po szkodzie ??? Co na to środowisko ???
Czy główny argument to ten że z PiSu !!! Może to jedyny warunek do karier.Naprzód sprawiedliwo Polsko.Niech żyje Kaczyński wzór IV RP.

# Obserwator1

18.04.2005 11:25

Wiele by dyskutować o takich przypadkach. Ale nic z tego nie wynika. Zawsze byłem przeciwny obsadzaniu stanowisk według klucza partyjnego, bo w zdecydowanej większości obsadza się ludzi totalnie niekompetentnych. Pytasz nauczycielko kiedy dorośniemy ? Mam wrażenie, że nigdy. Przynajmniej taki wniosek wypływa z moich blisko 40-letnich obserwacji tego padołu. Wogóle nie wiem, czy to się a zmienić. Dlaczego akurat Ostrowski ? Pewnie się sprawdził, ale w innych dziedzinach typu kombinacje z działkami gminnymi, obchodzenie prawa itd. Myślę, że dlatego. Nie widzę innego racjonalnego wytłumaczenia. Co więcej, styl rządzenia w naszej gminie przypomina mi bardzo formę organizacji rodzinnej, zaczerpniętej wprost od naszych włoskich sąsiadów.
A może też powinniśmy zapytać, dlaczego w biuletynie służby cywilnej nie ukazują się gminne ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy ? Może powinnismy również zapytać dlaczego w naszj gminie nie są organizowane konkursy na wyższe stanowiska ? Jak to podobno ostatnio stwierdził NIK, większość urzędów olewa przepisy w tym temacie i nasz urząd nie jest gorszy, też olewa.
Może powinniśmy również zapytać po co powstała Gospodarność, jakie są jej cele i kto wchodzi w jej skład ? Ta Gospodarność już dawno nie kojarzy mi się z prawdziwą gospodarnością. Cele ? Chyba utrzymanie włóadzy w gminie za wszelką cenę. Ale wszystko co robimy to wytykamy według naszej oceny wady, pokrzyczymy sobie na forum trochę i to wszystko. A jak przychodzi do wyborów, to się okazuje, że wszystko było pięknie i cacy a największą ilość glosów zbierają tacy cwaniacy. Żeby chociaż ktoś się zainteresował czasem tym, co tu jest pisane przez forumowiczów. Jednak myślę, że nikogo to nie interesuje. Prokuratura, żeby coś zrobić, musi mieć wniosek, a wszyscy się boją i nikt sie nie podłoży. Sama z siebie nic nie zrobi, zasrane to prawo. Kartner też nic nie zrobi, przecież żyje z ogloszeń gminnych i nie jest wjego interesie niszczyć układu, który się dobrze rozwija.
I jak widzisz, sobie pogadaliśmy ...

# oświatówka

18.04.2005 15:05

Z ciężkim sercem ale godzę się z waszymi poglądami .Cóż zrobić żeby choć trochę tej sprawiedliwości spłynęło na innych.Papież poświę cil życie bo może myślał że choć coś spłynie na nas.Oświeci,obudzi,tąpnie.I cóż? Ciemniaki garną się do władzy,kombinatorzy kombinują ,księża nadal biorą stare stawki,kto się przejmuje innymi?Ostrowski-niedouczony,Stańczyk czeka na wiatr który uczyni go posłem (można przyjmować zaklady że wystartują z Zientecką )a inni? Będą się kręcić z myślą jak tu się urządzić.Myślę ,że jedyne wyjście to nagłaśniać właśnie tu cały ten PiS-myślenie ,postępowanie,uczciwość.I szukać ludzi którzy będą burzyć to " bagno"

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe