REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

rondo DUDAJEWA budiet ale mostu już nie!

# Rysio.Ochucki

25.05.2005 01:48

Cieszycie się z "profesjonalizmu" urzędasów Naczelnego Kaczora miasta prawda? Zamiast uganiać się za gejami i lesbijkami (i kreować zastępcze tematy) warto było by aby wreszcie coś zrobił dla miasta...
I jak taka uproszczona konstrukcja cepa może chieć zostać prezydentem kraju, skoro nawet żadnej inwestycji poprawnie nie potrafi zorganizować?

# Rysio.Ochucki

25.05.2005 01:49

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,2729102.html

# Andrzej

25.05.2005 08:15

Qr...a jego pier...lona mać!!!
Znów wszystko po staremu. Jestem tylko ciekaw czy chociaż jednemu urzędasowi chociaż złotówkę po premii polecą??? Oczywiście nie. A Kaczor jak poprzednik zauważył woli się uganiać za gejami i lesbami. Niech qr...a zrobi coś w końcu dla miasta! I znów cały przetarg od początku. Z praktyki wiem że coś takiego opóźni most o conajmniej ROK!!! A my dalej wprowadzajmy sobie pasy dla autobusów. To napewno rozładuje korki.

REKLAMA

 Rudolf

25.05.2005 08:21

No to pięknie... "Witold Chodakiewicz przyznaje, że budowa może się zacząć z półrocznym albo i większym poślizgiem. Czyli na to, że most będzie gotowy za trzy lata, nie ma już szans."
A czy ktoś zastanawiał się nad tym, że wiadukt nad kanałem żerańskim na Modlińskiej jest na czarnej liście ZDM'u.?? Nie wiadomo kiedy ZDM ogłosi, że trzeba zwężyć wiadukt lub co gorsza zamkąć jedną stronę. Wtedy to będzie rzeżnia. Miejmy tylko nadzieje, że wiadukt Nas nie zawiedzie.

# Andrzej

25.05.2005 15:50

Przeglądam sobie ostatnio stronę Urzędu Białołęki i co widzę???
http://www.bialoleka.waw.pl/
Polecam wszystkim lekturę aktualnych inwestycji. I o to właśnie mi cały czas chodzi!!! Dlaczego nie można takiego samego opracowania np raz w miesiącu zamieścić gdzieś na stronach urzędu miasta jeśli chodzi o wielkie inwestycje jak most północny??? Czy dlatego że nic by się w takim opracowaniu w ciągu miesiąca nie zmieniało? Czy urzędasy boją się pochwalić czego dokonali? Czy to aż tak trudne? A przecież wszyscy widzielibyśmy na bierząco cały postęp prac i mięlibyśmy pogląd na to kto co robi. I od razu wiedzięlibyśmy kogo pociągnąć do odpowiedzialności np za ten przetarg. Czy nie ma naprawdę kompetentnych ludzi, którzy potrafiliby przygotować najzwyklejszy przetarg zgodnie z ustawą? Tylko teraz jest unieważniany i rok w plecy???
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024