REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Anka SP 214

08.06.2015 11:20

Amatorsko wydumany temat - wydmuszka. Nie wnoszący nic nowego dla problematyki Bielan. Ps. Proszę nie nadużywać wykrzykników. To wyraz bezradności piszącego, jego agresji i nie rozumienia używania znaków wszelakich języka polskiego > vide: słownik poprawnej polszczyzny.

# Staszek

08.06.2015 19:39

A ja uważam że artykuł o historii Bielan jest ciekawy. I gdzie widzi tu pani wykrzykniki? Proszę nie wylewać swoich frustracji pod każdym artykułem, bo robi się pani nudna.

# zBielan

08.06.2015 20:21

Dla mnie to też jest interesujący artykuł. A komentarz dotyczący niuansów języka polskiego jest potrzebny, jednak powinien być napisany w nieco bardziej stonowanej formie. Jeśli pani Anna jest nauczycielką to współczuję jej uczniom.

REKLAMA

# Snajper

08.06.2015 21:54

aleja i ulica to dwie inne drogi. Aleja ma wkomponowana zielen i w zwiazku z tym w przypadku ulicy zawsze jest dwujezdniowa... Aleja Reymonta zawsze byla ZAPROJEKTOWANA jako aleja, ale faktycznie dwujezdniowa z pasem zieleni stala sie dopiero w 2002 (nie jestem pewien daty), teraz po skonczeniu calej alei jest to juz pelnoprawna aleja i chyba nikt nie ma watpliwosci. Do tego kiedy powstawalo MSI warszawa wpisano aleje reymonta na bielanach i ulice reymonta na wesolej, wiec po kilku pomylkach pocztowych zaden mieszkaniec nie mial juz watpliwosci! mieszkam na tej alei przez cale zycie, pozdrawiam

# Rafał

09.06.2015 11:10

#Snajper napisał(a) 08.06.2015 21:54
aleja i ulica to dwie inne drogi. Aleja ma wkomponowana zielen i w zwiazku z tym w przypadku ulicy zawsze jest dwujezdniowa... Aleja Reymonta zawsze byla ZAPROJEKTOWANA jako aleja, ale faktycznie dwujezdniowa z pasem zieleni stala sie dopiero w 2002 (nie jestem pewien daty), teraz po skonczeniu calej alei jest to juz pelnoprawna aleja i chyba nikt nie ma watpliwosci. Do tego kiedy powstawalo MSI warszawa wpisano aleje reymonta na bielanach i ulice reymonta na wesolej, wiec po kilku pomylkach pocztowych zaden mieszkaniec nie mial juz watpliwosci! mieszkam na tej alei przez cale zycie, pozdrawiam

Wg tej definicji na Bielanach nie ma np. al. Zjednoczenia tylko ul. Zjednoczenia, a mieszkać można przy alei, przy ulicy lub przy placu, a nie na alei itp.

# Rafał

10.06.2015 09:26

PS. Oczywiście miałem na myśli to, że mieszkać można przy alei, ulicy, placu, a nie na alei itp., a z definicji podanej przez Snajpera wynika, że al. Zjednoczenia nie jest aleją tylko ulicą.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy