REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Remont domu

01.02.2021 11:26 #Olinolad
Szykuje mi się kompleksowy remont domu i zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy ekipy remontowej. Polecicie korzystać z pomocy jednej ekipy czy moze jednak do każdej pracy wybrać kogos innego?
01.02.2021 14:14 #vests
Moja praca wymaga dość częstych, nieregularnych wyjazdów za granicę i obawiam się, że przy samodzielnej budowie oszczędność może się okazać pozorna gdy z różnych powodów robota się obsunie, ktoś wypadnie, inny zawali część - czas, nerwy i środki...
Sugeruje kontakt z firmą:
www.adrem.org.pl

Maja bardzo duże doświadczenie w remontach.
10.02.2021 12:29 #aga718
Wiesz, trudno powiedzieć, która opcja będzie lepsza. Najlepiej będzie podpytać może znajomych, którzy robili remonty i na pewno Ci poradzą kogo wziąć i do czego. W naszym przypadku nie było takiego problemu, bo brat ma firmę wykończeniową i zrobił nam wszystko. Trwają jeszcze drobne prace ale już zaczynamy ustawiać meble, a dziś będziemy u nich https://scandicsofa.pl/pl/c/sofy/13 wybierać sofę i inne meble tapicerowane.
11.02.2021 12:37 #tomaszewski
Nam udało się prawie wszystko we własnym zakresie zrobić, jedynie z parkietem zgłosiliśmy się do parkietluxu, bo podłogi tak często się nie wymienia a chcieliśmy żeby była porządnie wykonana
24.04.2021 13:40 #AdamCec
W kompleksowy sposób wykończeniami wnętrz na terenie Warszawy i okolic zajmuje się firma Kam-Bud, tu macie ich ofertę http://kam-bud.waw.pl/, robią dokładne wyceny, dobierają materiały, potem ogarniają prace remontowo-wykończeniowe, sprzątają po sobie, więc klient dostaje kompleksowo wykończone i czyste wnętrze. To dla mnie super sprawa, bo wiem, że mogę liczyć na profesjonalną obsługę
24.04.2021 14:40 #Marek458
Ja bym się chyba zdecydował na usługi jednej, ale sprawdzonej firmy. Moi znajomi ostatnio korzystali ponoć z usług tej firmy https://kapitanremont.pl i byli bardzo zadowoleni
27.04.2021 21:02 Brunetka
Remont generalny mieszkania to zawsze wielkie wyzwanie. Po pierwsze trzeba wybrać odpowiednią ekipę, a tych sprawdzonych jak wiadomo nie ma za wiele na rynku. Zawsze jest lepiej dołożyć trochę gorsza lub zwyczajnie poczekać niż później narzekać. W dzisiejszych czasach producenci materiałów wykończeniowych prześcigają się w propozycjach dla kilentów końcowych. Wszystko za sprawą rosnących standardów jakimi kierują się klienci końcowi. Nie ma co ukrywać, remont jest traktowany przez wielu jako inwestycja długoterminowa. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to co nas tak na prawdę interesuje w kontekście funkcjonalności naszego domu? Wiele kobiet od zawsze narzeka na problemy związane z utrzymanie w czystości podłogi. Jest na to proste rozwiązanie ponieważ od jakiegoś czasu oferowane są podłogi żywiczne takich firm jak https://www.jakposadzki.pl/ Bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości, a także sa w pełni bezpieczne nawet dla dzieci.
14.09.2021 15:36 akabu
Jeśli chcesz aby wnętrze stało się przytulniejsze, to myślę, że listwy maskujące szyny do karniszy ze sklepu https://podlogi24.net/ będą super rozwiązaniem. U nas świetnie to się sprawdziło i pokój stał się fajniejszy.
wpis modyfikowany 1 raz, 14.09.2021 15:37 
14.09.2021 16:02 #jolka01
O tak, nad podłogami warto się zastanowić porządnie. To nie tylko przytulność ale i jakość sie liczy. My zdecydowaliśmy się na deski i nie żałujemy tej decyzji. Jeśli chodzi o nasz remont to dotyczył salonu, kuchni i łazienki. Praktycznie wszystko jest już zrobione. Pozostało jedynie kupić jeszcze część wyposażenia do kuchni i łazienki. Raczej nie będę miałą z tym problemu, bo w superwnetrze.pl do których mam ogromne zaufanie kupię wszystko. dziś np. wrzuciłam już do koszyka chlebak kuchenny, kosz na śmieci i wieszaki łazienkowe. reszta też pójdzie szybko.
14.09.2021 17:13 zika
potrzebuje Waszej pomocy. Nie wiem, jakie wybrac lampy. Też planuję remont wlasnego domu w najblizszym czasie. Chcialabym pozmieniac kilka rzeczy, zeby to wszystko wygladalo o wiele bardziej nowoczesnie. Ale wiecie jak to jest. Kazdy grosz sie dla mnie liczy. Szukam lamp designerskich, nowoczesnych, ale jednoczesnie w miare tanich
15.09.2021 04:06 amelyy
Spokojnie coś znajdziesz, sama niedawno kupowałam kilka lamp i wiele nie zapłaciłam, a jestem zadowolona z ich wyglądu, czy jakości wykonania
16.09.2021 10:01 zika
a mozesz napisac cos konkretniej?
17.09.2021 04:03 amelyy
Kojarzysz może producenta V-TAC? Jak nie, to sobie poszukaj w necie. Nie chcę tutaj spamować. Kupowałam od nich ostatnio rozmaite lampy. Drogo nie jest, fajnie się prezentują, poza tym jest spory wybór, dlatego na pewno coś tam dla siebie znajdziesz, by dopasować do konkretnej aranżacji
18.09.2021 06:18 zika
ok, spoko, wezme to pod uwage. Ma ktos jeszcze jakieś inne pomysly?
21.09.2021 12:16 Muzyka951
Jestem w trakcie budowy mojego domu i w tym momencie jestem na etapie wyboru pieca c.o. - najbardziej interesujące wydają mi się kotły co na ekogroszek bo jest to naprawdę tanie źródło ogrzewania. Zastanawiam się jeszcze nad kotłem na pellet - co myślicie?

233/5713 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA