REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Lex

21.10.2013 19:50

Ja jakoś nie odczułem presji "prezydenta RP, premiera, Lecha Wałęsy i pani Balcerkowej", bardziej zauważałem nawoływania (przede wszystkim PiS-owe) do udziału w referendum i odwołania HGW. Nie jestem szczególnym zwolennikiem HGW, ale robienie referendum na rok przed wyborami prezydenta Warszawy, moim zdaniem było bez sensu.
Co więcej, cała akcja referendalna może przyczynić się do mobilizacji w PO, które ciągle spoczywa na powyborczych laurach - może wreszcie otworzą im się oczy i wezmą się za robotę. Byłby to efekt niezamierzony przez organizatorów referendum, ale korzystny chyba dla nas wszystkich.

# smokuś

21.10.2013 20:13

Bemowski maruda znów dał głos. Po co wy go publikujecie?

# Jan

22.10.2013 10:12

A co? Mają publikować tylko pochwalne, laurkowe artykuły?

REKLAMA

# ts04

22.10.2013 20:52

Nie, jest wiele tematów, które można wytknąć urzędnikom na Bemowie. Tutaj jest czysto o tym jak to "możemy" dojść do władzy...

# Moskwa

22.10.2013 21:52

Dla mnie ta matematyka pana B to czysta abstrakcja.

# Moherozol

24.10.2013 16:04

Teraz to trzeba rozliczyć prawdziwego patriotę, Jarosława Kaczyńskiego z obietnicy, że zakapuje Polskę do Rady Europy!
Prezes nie wyklucza, że zwróci się do NATO o zbombardowanie tych dzielnic Warszawy, które nie osiągnęły wymaganej frekwencji, czyli wszystkich.
Ma już przygotowaną krótką listę celów do zbombardowania w pierwszej kolejności.
Na gruzach zbuduje wielką Warszawę, taką że Jezusek ze Świebodzina przy pomniku Wielkiego Brata będzie jak krasnal ogrodowy :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA