REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# watcher

17.01.2015 17:01

czyli echo za Dąbrowszaczakami, juz mi się odechciało was czytać

# Nick

19.01.2015 22:25

Mnie też. Przeczytajcie art. 24a ustawy o samorządzie gminnym. W nim jest jednoznaczny zapis, że wybór na burmistrza lub wiceburmistrza dzielnicy, jako jednostki gminy, oznacza utratę mandatu. tymczasem Gręziak chce pensji za wiceburmistrzowanie i diety za bycie radnym. Dwie krowy chce doić.

# Nick

19.01.2015 22:31

I jeszcze jedno. Z czego wynika, że ratusz uznał zarząd :). Wszak zarządów się nie uznaje. To wymysł zarządu Bemowa. Skoro Prezeydent zakwestionowała ich ponowny wybór wskazują m.in. że już raz zostali wybrani, to wywnioskowali sobie, że uznano ich pierwszy wybór. Taki wyciągnęli wniosek, śmieszne. Prezydent nie wydaje zarządzeń o uznawaniu zarządów.
Jak im zakwestionuje pierwszy wybór, to napiszą, że jest niekonsekwentna, a przecież to są sprawy prawne a nie polityczne czy pijarowe. A pełnomocnictw mam nadzieję nie da. Wszak ośmieszyłaby się.

REKLAMA

# Andrew

20.01.2015 12:03

A ja się bardzo CIESZĘ i trzymam kciuki za nowy zarząd, a wszystkich SFRUSTROWANYCH plujących jadem pozdrawiam serdecznie :-)

 ego

22.01.2015 12:19

Andrew ! Gratuluję postawy godnej nie tylko katolika, ale i racjonalnego człowieka.
Dzielnicy życzmy wszystkiego spełnionego w każdej dziedzinie życia.
Pozdrawiam z Bemowa III
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA