REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

radio bialoleka

# jack

26.02.2003 16:48

ciekaw jestem czy ma racje bytu radio bialoleka i niesmialo pytam czy wladze samorzadowe wsparlyby taki pomysl

# Magda L

26.02.2003 19:48

bez szans. Za mały teren na utrzymanie się z reklam. Patrz kościelne Radio Praga - gdyby nie pieniądze z tacy, dawno by go nie było, a przecież sprzedaje komercyjne reklamy i działa na duzo większej przestrzeni. Sygnał sięga Warszawy i okolic.
Dzielnica na pewno nie wesprze takiego radia, no chyba, ze też będzie katolickie i Kaczor przykaże. To chyba jedyna szansa. Dla ewentualnych twórców radia, bo słuchaczy nie będzie wielu.

# Piotrek z Odkrytej

27.02.2003 09:04

Jack, a masz jakiś pomysł na działanie takiego radia ? Pytam w zupełnym oderwaniu od tego, czy ktos wesprze czy nie. Mam na myśli to czy miałoby to być radio stricte lokalne, czyli tylko sprawy białołęckie, czy tez wg Ciebie powinno mieć zasięg informacyjny dalszy, czy też może tylko miałoby być tak nazwane, a zajmowałoby się w ogólnym zarysie "wszystkim" - pogoda, rozrywka, info, muzyka, poradniki.......... i cholera wie co jeszcze. Fajny pomysł, może trzeba sie zainteresować mocniej.

REKLAMA

# znawca

27.02.2003 13:33

Proponuję non stp audycje autorskie z udziałem burmistrów i radnych - to będzie szlagier

# vizytor

27.02.2003 15:25

i relacje na żywo z obrad rady gminy... tfu! - dzielnicy

# playboy

27.02.2003 20:33

Tylko czysty białołęcki seks.

REKLAMA

# Wyborca

28.02.2003 18:04

Szanowna Magdo L
Inwestycje związane z Kościołem w Polsce to jedna wielka pralnia.
Datki ludzi w ubogim kraju nie pokrywają żadnych inicjatyw kościelnych

# Artur

13.03.2012 20:11

Jeśli ktoś jest chętny do zakładania radia z terenu Białołęki to zapraszam - coś już zaczęte
lodyg@priv.onet.pl

# futrzak

14.03.2012 11:11

To moglaby byc ciekawa inicjatywa- czesc problemów prawnych i finansowych można rozwiązać decydujac sie na rozprzestrzenianie via internet (nie jest potrzebna koncesja).
Mogłoby odegrac ciekawa role kulturotwórcza i integregująca- Białołeka tego potrzebuje. W wielu miastach wsparcia logistycznego udzialaja np. domy kultury.
Czy obecna dyrekcja byłaby tym zainteresowana... lokalnych społeczników z rady programowej potraktowała nie najlepiej. Tu moze byc inaczej...
Komercyjnie taki projekt raczej nie przetrwa...nawet po kosztach.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA