REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ptasia grypa

# piotrek

24.02.2006 06:46

śmieszą mnie rewelacje dot. ptasiej g.
przeciez zaraz bedzie, o ile juz jej nie ma.
1 przyloty zaczna się za niecały tydzień i nie ma mowy aby zarazony ptak nie ominął pomrocznej.
śmieję się z tego, bo ptasia grypa to nic innego jak zwykła choroba wytworzona przez cywilizację ludzką o czym się nie mówi, nie mówi sie również o tym żę kilka dni temu o wyloty kolektora z czajek panowie w specjalnych kombinezonach wyławiali nieżywe kaczki ok.30 szt. i łabędzie ok. 10 szt.
po największych mrozach takie przypadki wyst. pojedyńczo, a tu tyle trupków......była telewizornia i co ? i gówno nic o tym nie wspomniała....cenzura znowu w modzie.....wiwat zamordyzm...historia uwielbia sie powtarzać.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.02.2006 08:07

Po 100 dniach taplania sie w szambie kaczki popelnily zbiorowe samobojstwo.
Mozna je zrozumiec. Jako rod sa skompromitowane i wiedza, ze tak sie tutaj zyc nie da. Przez najblisze piec lat sa skazane na towarzyski niebyt. A pozniej, gdy nadejdzie czas rozliczen tez nie bedzie lepiej. Taki wstyd !
A labedzie... ?!
To heroiczna zoolidarnosc, czy tylko pokazowka ?

# PEJTER

24.02.2006 12:17

Ptasia grypa jako odpowiedż na chorobę szalonych krów.
Przecież wiadomo nie od dzis że ptasia grypa to jest zjawisko wywołane przez potentaty farmaceutyczne na zamówienie środowisk chodowców bydła-jedni sprzedają dodatkowo ogromne ilości lekarstw drudzy więcej mięsa wołowego.
Przeprowadzono badania statystyczne na podstawie których stwierdzono że więcej ludzi umiera na świecie dławiąc się ością lub spadając ze schodów niż po zarażeniu ptasią grypą.A komunikaty w wiadomościach typu w Indiach zmarł 1-słownie jeden człowiek z powodu pg to już są jaja z pogrzebu.Wiadomo każdego szkoda ale w Indiach każdego dnia umiera tysiące dzieci z powodu głodu i echo.W JEDNYM TYLKO DNIU UMIERA NA ŚWIECIE WIĘCEJ LUDZI Z POWODU ZWYKŁEJ GRYPY NIŻ UMARŁO Z POWODU PTASIEJ PRZEZ CAŁY OKRES ODKĄD TA CHOROBA JEST ZNANA!!!!!!Ludzie ktoś nas znowu robi!

REKLAMA

# piotrek

24.02.2006 20:30

poprzedni wpis jest mój, powinno być w nicku piotrek, sorry

# piotrek

24.02.2006 20:32

sorry, pomyliłem strony poprzedni wpis jest mój, ale wpis pt"pejter" jest nie mój, sorry
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024