REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Aneta3210

25.05.2017 12:43

a ja z innej strony.
Jestem mamą rocznei pociechy która zaczyna chodzić i gdzie mam na dworzu uczyć dziecko chodzić ?
Na chodniku nie moge bo po 1 niebezpiecznie przy upadku po 2 rowerzyści pędzący na oślep..
Na trawie nie ma gdzie z dzieckiem chodzić , nieważne czy to park , skwer , plac zabaw , wszędzie odhody psów , pytam ..
Gdzie małe dziecko ma uczyć się chodzić w Warszawie ? jak nie rowery to wszędzie każdy trawnik ufajdany!

# bielanka

25.05.2017 13:35

#Aneta3210 napisał(a) 25.05.2017 12:43
a ja z innej strony.
Jestem mamą rocznei pociechy która zaczyna chodzić i gdzie mam na dworzu uczyć dziecko chodzić ?
Na chodniku nie moge bo po 1 niebezpiecznie przy upadku po 2 rowerzyści pędzący na oślep..
Na trawie nie ma gdzie z dzieckiem chodzić , nieważne czy to park , skwer , plac zabaw , wszędzie odhody psów , pytam ..
Gdzie małe dziecko ma uczyć się chodzić w Warszawie ? jak nie rowery to wszędzie każdy trawnik ufajdany!
Najpierw zapukaj do sąsiada i spytaj czemu nie posprzątał po swoim psie.
To Twoi sąsiedzi robią Ci syf na trawniku. Szkoda że masz takich sąsiadów. Widocznie im nie przeszkadzają odchody na zielonej trawce.

# Magdaw

25.05.2017 19:47

#Aneta3210 napisał(a) 25.05.2017 12:43

Gdzie małe dziecko ma uczyć się chodzić w Warszawie ? jak nie rowery to wszędzie każdy trawnik ufajdany!
To może jeździj do Łodzi niech się uczy chodzić jak w Warszawie nie ma gdzie.....

REKLAMA

 eRDe

27.05.2017 01:00

#Aneta3210 napisał(a) 25.05.2017 12:43
Gdzie małe dziecko ma uczyć się chodzić w Warszawie ? jak nie rowery to wszędzie każdy trawnik ufajdany!

Ja się, na przykład, nauczyłem chodzić na podwórzu, dziś ponad stuletniej, kamienicy na Woli i chodzenie wychodzi mi całkiem nieźle:)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe