REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przystanek

# awa

08.10.2009 22:05

Witam,
Czy jesteście mi Państwo w stanie odpowiedzieć ile czasu może trwać położenie paru metrów asfaltu. Pytanie moje dotyczy przystanku zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Mehoffera i Światowida, którego remont rozpoczął się chyba w sierpniu, a teraz mamy październik. Ja osobiście nie miałam okazji zobaczyć tam kogoś pracującego o żadnej godzinie. O braku robotników świadczą chociażby przewrócone od dwóch dni barierki, których nie ma nawet kto postawić.Zaczęła się jesień,co oznacza deszcze, a tymczasowy przystanek to słupek z tabliczką bez zadaszenia.
Jestem też ciekawa, czy robotnicy mają płacone za robocze godziny,jeżeli tak to nie dziwię się że tam nic nie robią, bo kto by się śpieszył. Tylko czemu potem się dziwimy że wszystkie inwestycje tak drogo kosztują. Wydział Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej dla Dzielnicy Białołęka odpowiedział mi,że za remont tego przystanka (ustawienie wiaty, remont zatoki przystankowej etc.) odpowiada Zarząd Transportu Miejskiego. Natomiast za położenie nowej nawierzchni asfaltowej w pasie drogowym odpowiada Zarząd Dróg Miejskich gdyż jest ona drogą powiatową administrowaną przez ZDM..
Czyli ratusz nie pomoże, to może Echo Białołęckie się t sprawą zajmie
Pozdrawiam Joanna

# Blady

09.10.2009 09:01

To są skutki debilnych warunków przetargowych, gdzie wszędzie podstawowym kryterium wyboru oferty jest cena, a nie czas!
Przy takim podchodzeniu do inwestycji wszystko ciągnie się w nieskończoność, ale dla ratusza wszystko jest ok.

# mamla

09.10.2009 15:29

Blady, trochę się pomyliłeś. Nowe nawierzchnie zatoczek robi Zakład Robót i Konserwacji Dróg (spółka miejska) która dostała zlecenie bezprzetargu od ZDM.

REKLAMA

# spokojny

10.10.2009 06:20

Joanno
Tego typu nawierzchnie w tym przypadku betonowe wymagają dużo więcej czasu na ułożenie się.
Tak samo długo trwało układanie się nawierzchni zatoki przy TESCO.
Jeśli już robić to raz a dobrze aby na dłużej wystarczyło.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe