REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Parkingi zamiast chodników

# spacerowicz

15.09.2009 18:58

Dlaczego samochody stoją na chodnikach , przecież to jest dla ludzi

# cobra22

15.09.2009 20:48

pytanie do radnego Włodkowskiego?

# bwradny

16.09.2009 20:35

spytam burmistrza Opolskiego, na pewno mi to gruntownie wyjaśni

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

17.09.2009 00:56

Raduja sie Matka, ze jestes przytomny ! Zapytaj koniecznie, jak bedziesz w budynku po wyplate...

# prf

17.09.2009 08:00

może dlatego, że projektanci, developerzy, władze dzielnicy nie zastanawiają się nad tym ile potrzebnych jest parkingów...

# bwradny

17.09.2009 13:13

przytomny jestem, owszem. A po wypłatę nie chodzę. Przysyłają. Sami z siebie. I jak tu nie brać, Mateczko?

REKLAMA

# boli mnie głowa

17.09.2009 21:08

Spacerowicz zadał pytanie-dlaczego samochody stoją na chodnikach? Natomiast rozgorączkowany radny -może tym co wytknęła mu Matka...mamoną szuka sposobu jak zwalić winę na innych.No a dlaczego stoją? Każdy może znależć swoje uzasadnienie np:bo dla własciciela jest to skarb,bo sprowadził się z prowincji a tam byly takie tradycje i tak w kółko.Generalnie to chyba w wydawanych decyzjach o warunkach zabudowy stosuje się współczynnik dla miejsc parkingowych zbyt mały -na mieszkanie 1,1 lub 1.3a a jesli oboje mają samochody to powstaje klops.Kazdy stara się ominąć prawo bo wtedy mieszkania są tańsze i to jest także przyczyna.Są jeszcze policjanci ale..Tak że nie szukaj wyjaśnień u Opolskiego tylko rusz swoją główką bo za to między innymi Ci płacą.

# bwradny

17.09.2009 22:03

nie mam gorączki. zmierzyłem. zostałem wywołany. wiele rzeczy oczywistych w naszej dzielnicy stoi na głowie, dlatego często zadaję Zarządowi pytania. A co do aut na chodnikach - to wszystko o czym piszesz - to jest prawda niestety i to także jest sprawa dla Zarządu Dzielnicy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.09.2009 07:46

A zatem. Skoro to sprawa Urzedu, to:
Czy bylbys uprzejmy odpowiedziec Matkom na pytanie:
za przeproszeniem...
Po jakiego ch.... utrzymujemy Cie, jako radnego ?
A moze Panstwo rowniez zadadza sobie to pytanie ?
Po co Wam taki radny ?
Goraco zapraszaja Matka do dyskusji.
Skoro to sprawa urzedu... ha, ha, ha... to dobre...
Dyskusje "w tem temacie" ( klania sie tu Panstwu wyjatkowa scierwa, bo Noblista ) zagaja Matka:
Mili Panstwo, My Matka uwazamy, ze od finansowania aktywnosci spolecznej radnego Wlodkowskiego jest organizacja wyznaniowa dzialajaca pod nazwa "kosciol rzymskokatolicki w polsce".
[b] I zyj. Z niedzielnej sciepy! A od publicznych pieniedzy... won! Nierobie ! [b]
Bardzo prosze....

REKLAMA

# bwradny

20.09.2009 19:51

Mateczko, przyznam, że zamurowało mnie z wrażenia. Oczy przecieram i nie wierzę, łza wzruszenia spada na me spracowane (społecznie oczywiście) dłonie... Przecież dieta, myślałem, słuchając Twoich ustaleń sprzed czterech lat - idzie na futra dla wiadomo kogo, a nie na "aktywność społeczną"!??!!! A tu taka zmiana!!! I po trzech latach przyznajesz mi rację... Aż chce się zawyć z radości i uwielbienia dla Ciebie, Matko, jakieś "Boże, coś Polskę" albo co najmniej "Rotę", cytowaną nie tak dawno w skąpych fragmentach przez Jacka K., kiedy w prorockich wizjach widział szeroką Modlińską, jeszcze szerszą Marywilską i niezliczone tłumy ciągnące w tanecznym pląsie w blasku Gwiazd tramwajami do swej Ziemi Obiecanej Płytowej, kiedy to za Poetką Dzielną i Niezłomną chciał ludowi spracowanemu białołęckiej wsi wyrazić swe najskrytsze uczucia "Nie rzucim stołka, to jest ziemi..." Ech, co za przeżycie... Matko, i ja, i wiesz kto, i potomek, i futro wszyscy jesteśmy niedzielnie wzruszeni i tacy zbudowani i umocnieni. Kazaj nam, Matko, kazaj. (Wybacz, że nie z Noblisty, ale tak szczerze, po ludowemu...) Jaka ulga! W końcu mogę! Na działalność społeczną... Uff!!!
***
P.S. I jaki kunszt oratorski! To pytanie retoryczne "Po co Wam taki radny?" Zachwycę. Podrzucę znajomemu duchownemu, niech skorzysta za tydzień. Matka to jednak klasa!!!

# iza 1

22.09.2009 14:57

Jestem za chodnikiem

# bwradny

22.09.2009 15:31

betonowym?

REKLAMA

# niedzielna

24.09.2009 11:56

Nie oceniaj Matki po kunsztcie ale weż się faktycznie do roboty lub przestań mącić malolatom w głowach.
Dobrze oceniasz Matko ludzkie umiejętności...

# bwradny

24.09.2009 13:16

oceniam jedynie ZA kunszt;
i jeszcze co do logiki wypowiedzi - jeśli już wezmę się do roboty, to wówczas mogę mącić małolatom w głowach, czy tak?
Zgadzam się, że Matka zazwyczaj bardzo celnie komentuje białołęcką rzeczywistość.

# cobra22

25.09.2009 10:17

Co burmistrz Opolski odpowiedział w sprawie samochodów stojących na chodnikach?

REKLAMA

# chmurka

25.09.2009 11:59

Do cobry 22
Zapamiętaj sobie adresy pod które powinnaś slać swoje przemyslane pytania.Opolski nie odpowiada za parkowania samochodów.Za chodniki odpowiada Smoczynski ale tylko w temacie ich jakosci.Natomiast za sposób parkowania właściciel np:sąsiad, mąż ,kochanek,przejezdny ,interesant itp.

# bwradny

25.09.2009 12:08

ale przemyślenia p. Opolskiego z reguły są ciekawe, dlatego sugeruję zapytanie i Jego również, co myśli w ww. temacie.

# xxx

25.09.2009 12:39

Przemyślenia??? Chyba żartujesz,rozmawiając z tym człowiekiem ciężko powiedzieć że by on myślał,a przemyślenia to on na pewno nie ma,plecie co mu ślina na język przyniesie co akurat w danej sytuacji mu pasuje.Nigdy nie podaje żadnych konkretów,na wszystko odpowiada w taki sposób że by nikt nie wiedział o co chodzi.

REKLAMA

# cobra22

25.09.2009 21:46

Do chmurki
patrz wyżej co napisał bwradny

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.09.2009 19:44

Patrz, czytaj i zapamietaj.
A tu. Chińskie:
'' Jedzcie gówno. Miliardy much nie mogą się mylić ! ''

# bwradny

26.09.2009 19:49

Smaczne, Matko?

# 1111

29.09.2009 15:30

NIE STAWIAJCIE SAMOCHODÓW NA CHODNIKACH bo będziecie płacić mandaty
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy