REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Parkingi zamiast chodników

# spacerowicz

15.09.2009 18:58

Dlaczego samochody stoją na chodnikach , przecież to jest dla ludzi

# cobra22

15.09.2009 20:48

pytanie do radnego Włodkowskiego?

# bwradny

16.09.2009 20:35

spytam burmistrza Opolskiego, na pewno mi to gruntownie wyjaśni

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

17.09.2009 00:56

Raduja sie Matka, ze jestes przytomny ! Zapytaj koniecznie, jak bedziesz w budynku po wyplate...

# prf

17.09.2009 08:00

może dlatego, że projektanci, developerzy, władze dzielnicy nie zastanawiają się nad tym ile potrzebnych jest parkingów...

# bwradny

17.09.2009 13:13

przytomny jestem, owszem. A po wypłatę nie chodzę. Przysyłają. Sami z siebie. I jak tu nie brać, Mateczko?

REKLAMA

# boli mnie głowa

17.09.2009 21:08

Spacerowicz zadał pytanie-dlaczego samochody stoją na chodnikach? Natomiast rozgorączkowany radny -może tym co wytknęła mu Matka...mamoną szuka sposobu jak zwalić winę na innych.No a dlaczego stoją? Każdy może znależć swoje uzasadnienie np:bo dla własciciela jest to skarb,bo sprowadził się z prowincji a tam byly takie tradycje i tak w kółko.Generalnie to chyba w wydawanych decyzjach o warunkach zabudowy stosuje się współczynnik dla miejsc parkingowych zbyt mały -na mieszkanie 1,1 lub 1.3a a jesli oboje mają samochody to powstaje klops.Kazdy stara się ominąć prawo bo wtedy mieszkania są tańsze i to jest także przyczyna.Są jeszcze policjanci ale..Tak że nie szukaj wyjaśnień u Opolskiego tylko rusz swoją główką bo za to między innymi Ci płacą.

# bwradny

17.09.2009 22:03

nie mam gorączki. zmierzyłem. zostałem wywołany. wiele rzeczy oczywistych w naszej dzielnicy stoi na głowie, dlatego często zadaję Zarządowi pytania. A co do aut na chodnikach - to wszystko o czym piszesz - to jest prawda niestety i to także jest sprawa dla Zarządu Dzielnicy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.09.2009 07:46

A zatem. Skoro to sprawa Urzedu, to:
Czy bylbys uprzejmy odpowiedziec Matkom na pytanie:
za przeproszeniem...
Po jakiego ch.... utrzymujemy Cie, jako radnego ?
A moze Panstwo rowniez zadadza sobie to pytanie ?
Po co Wam taki radny ?
Goraco zapraszaja Matka do dyskusji.
Skoro to sprawa urzedu... ha, ha, ha... to dobre...
Dyskusje "w tem temacie" ( klania sie tu Panstwu wyjatkowa scierwa, bo Noblista ) zagaja Matka:
Mili Panstwo, My Matka uwazamy, ze od finansowania aktywnosci spolecznej radnego Wlodkowskiego jest organizacja wyznaniowa dzialajaca pod nazwa "kosciol rzymskokatolicki w polsce".
[b] I zyj. Z niedzielnej sciepy! A od publicznych pieniedzy... won! Nierobie ! [b]
Bardzo prosze....

REKLAMA

# bwradny

20.09.2009 19:51

Mateczko, przyznam, że zamurowało mnie z wrażenia. Oczy przecieram i nie wierzę, łza wzruszenia spada na me spracowane (społecznie oczywiście) dłonie... Przecież dieta, myślałem, słuchając Twoich ustaleń sprzed czterech lat - idzie na futra dla wiadomo kogo, a nie na "aktywność społeczną"!??!!! A tu taka zmiana!!! I po trzech latach przyznajesz mi rację... Aż chce się zawyć z radości i uwielbienia dla Ciebie, Matko, jakieś "Boże, coś Polskę" albo co najmniej "Rotę", cytowaną nie tak dawno w skąpych fragmentach przez Jacka K., kiedy w prorockich wizjach widział szeroką Modlińską, jeszcze szerszą Marywilską i niezliczone tłumy ciągnące w tanecznym pląsie w blasku Gwiazd tramwajami do swej Ziemi Obiecanej Płytowej, kiedy to za Poetką Dzielną i Niezłomną chciał ludowi spracowanemu białołęckiej wsi wyrazić swe najskrytsze uczucia "Nie rzucim stołka, to jest ziemi..." Ech, co za przeżycie... Matko, i ja, i wiesz kto, i potomek, i futro wszyscy jesteśmy niedzielnie wzruszeni i tacy zbudowani i umocnieni. Kazaj nam, Matko, kazaj. (Wybacz, że nie z Noblisty, ale tak szczerze, po ludowemu...) Jaka ulga! W końcu mogę! Na działalność społeczną... Uff!!!
***
P.S. I jaki kunszt oratorski! To pytanie retoryczne "Po co Wam taki radny?" Zachwycę. Podrzucę znajomemu duchownemu, niech skorzysta za tydzień. Matka to jednak klasa!!!

# iza 1

22.09.2009 14:57

Jestem za chodnikiem

# bwradny

22.09.2009 15:31

betonowym?

REKLAMA

# niedzielna

24.09.2009 11:56

Nie oceniaj Matki po kunsztcie ale weż się faktycznie do roboty lub przestań mącić malolatom w głowach.
Dobrze oceniasz Matko ludzkie umiejętności...

# bwradny

24.09.2009 13:16

oceniam jedynie ZA kunszt;
i jeszcze co do logiki wypowiedzi - jeśli już wezmę się do roboty, to wówczas mogę mącić małolatom w głowach, czy tak?
Zgadzam się, że Matka zazwyczaj bardzo celnie komentuje białołęcką rzeczywistość.

# cobra22

25.09.2009 10:17

Co burmistrz Opolski odpowiedział w sprawie samochodów stojących na chodnikach?

REKLAMA

# chmurka

25.09.2009 11:59

Do cobry 22
Zapamiętaj sobie adresy pod które powinnaś slać swoje przemyslane pytania.Opolski nie odpowiada za parkowania samochodów.Za chodniki odpowiada Smoczynski ale tylko w temacie ich jakosci.Natomiast za sposób parkowania właściciel np:sąsiad, mąż ,kochanek,przejezdny ,interesant itp.

# bwradny

25.09.2009 12:08

ale przemyślenia p. Opolskiego z reguły są ciekawe, dlatego sugeruję zapytanie i Jego również, co myśli w ww. temacie.

# xxx

25.09.2009 12:39

Przemyślenia??? Chyba żartujesz,rozmawiając z tym człowiekiem ciężko powiedzieć że by on myślał,a przemyślenia to on na pewno nie ma,plecie co mu ślina na język przyniesie co akurat w danej sytuacji mu pasuje.Nigdy nie podaje żadnych konkretów,na wszystko odpowiada w taki sposób że by nikt nie wiedział o co chodzi.

REKLAMA

# cobra22

25.09.2009 21:46

Do chmurki
patrz wyżej co napisał bwradny

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.09.2009 19:44

Patrz, czytaj i zapamietaj.
A tu. Chińskie:
'' Jedzcie gówno. Miliardy much nie mogą się mylić ! ''

# bwradny

26.09.2009 19:49

Smaczne, Matko?

REKLAMA

# 1111

29.09.2009 15:30

NIE STAWIAJCIE SAMOCHODÓW NA CHODNIKACH bo będziecie płacić mandaty
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe