REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przychodnia Medivita opinie

# Agnieszka Koczkowska

18.05.2023 10:32

Kochani czy ktoś z was uczęszcza do przychodni Medivita? Niedawno się przeprowadziłam w te okolice i szukamy miejsca gdzie moglibysmy się zapisać całą rodziną. Dajcie proszę znać co o nich myślicie?

# Arnika

20.05.2023 12:10

Tak my jesteśmy też zapisani do Medivity, jest bardzo poprawnie. Jasne że czasem są jakieś obsówy czasowe ale bardzo rzadko. Zazwyczaj dzwonię i umawiam godzinę i nie czekam za długo w kolejce.

# pegaz

22.05.2023 13:48

No tak jak jest epidemia grypy to nie ma się co dziwić że są kolejki :D Ale oni ogólnie trzymają reżim jak się spóźnisz no to cóż stracisz kolejkę albo skrócą ci wizytę bo szanują swój czas i bardzo dobrze.

REKLAMA

# alosza

23.05.2023 08:10

Ja byłam w tej przychodni na badaniach pracowniczych ale bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiła :)

# malicka

15.06.2023 12:01

O kurczę i ta medivita widzę że blisko mnie, przejde sie zobacyć co i jak i jak nic złozę deklrację do nich bo moja stara przychodnia mnie już dobija.

# Antosia

28.07.2023 13:10

Medivita w kwestii opieki zdrowotnej lub medycyny pracy również mogę gorąco polecić. Jesteśmy ich pacjentami od długiego czasu i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

REKLAMA

# tomo

22.08.2023 09:40

Jeśli szukasz miejsca na badania medycyny pracy, to zdecydowanie polecam Medivitę. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.

# ewelinaq

19.09.2023 17:11

Znam tą przychodnię ale szukałam specjalistów od endometriozy dla szwagierki, okazało się że w szpitalu medicover jest dr Siekierski, znany specjalista od tej choroby

# majkosz

22.12.2023 10:49

z tego co widzę to w tej medivicie mają naprawdę sensowne ceny jak na warszawski rynek

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA