REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przedszkole nr.64 na Porajów

# JADZIA

21.02.2009 17:50

Napiszcie jak tam jest.Chciałam zapisać moją córeczkę do tego Przedszkola.

# Mama Kasi

22.02.2009 16:25

Kto jest dyrektorem przedszkola???

# Przedszkolanka

23.02.2009 22:12

Dyrektorką jest doświadczony pedagog- Pani Krystyna Tyburc.

REKLAMA

# bleeeeeee

24.02.2009 13:45

Tyburc ??? to dzięki synkowi tam jest??

# do meritum

24.02.2009 14:26

Widzisz bleeee, zdradziła cię Twoja wiedza o pokrewieństwie. A skoro ją posiadasz, to dobrze wiesz, że pani Tyburc pracowała w przedszkolu, kiedy jej syn nawet nie myślał, że będzie startował w wyborach.

# abc

24.02.2009 15:48

Idąc tym tokiem rozumowania to żona Pana Jerzego Smoczyńskiego - dyrektor szkoły na Kobiałce jest dyrektorem dzięki mężowi pomimo faktu, że jest długoletnią nauczycielką tej szkoły i dobra dyrektorką.
Prymitywne.

REKLAMA

# Gemini

24.02.2009 21:43

No jaaasne. Zupełnie przypadkowo dyrektorami zostają matki, żony i kochanki naszych włodarzy. Zwykłe zbiegi okoliczności.
Gemini
PS. Drogie Prymitywne, ja też byłbym dobrym dyrektorem, ale niestety, brakuje mi najważniejszej cechy wymaganej od dyrektorów w naszym kraju - odpowiednich genów.

# Paweł Tyburc

07.03.2009 00:20

Bleeeee, kiedy moja mama została dyrektorem tego przedszkola, miałem jakieś 10 lat. Nie sądzisz więc chyba, ze bedąc w takim wieku mogłem miec wpływ na tak "strategiczne" decyzje personalne. Poza tym 25 lat stażu na dyrektorskim stanowisku to nienajgorsza rekomendacja.....

# Gemini

07.03.2009 02:01

Po prostu macie dobre geny macie do zajmowania kierowniczych stanowisk w instytucjach państwowych. Zbyt dużo jest takich przypadków, żeby wyjaśniać je czystym zbiegiem okoliczności. To genetyka.

REKLAMA

 ooo

09.03.2009 14:49

Podobny temat z dzisiejszej Wyborczej:
http://tiny.pl/bd6w
"Szukałam pracy, zapisałam się do klubu PO i udało się - cieszy się Elżbieta Lanc, radna sejmiku Mazowsza."

# Magda

22.10.2014 09:06

Cześć, czy możecie powiedzieć czy jesteście zadowoleni z przedszkola?
Chciałabym wysłać tam dziecko od września 2015.
Warto? Na co powinnam zwrócić uwagę?
Pozdrawiam

# kara

01.03.2018 04:52

W końcu moja córeczka czuje się lubiana, akceptowana i szanowana. W dwóch poprzednich placówkach moja Klara nie mogła się zaadaptować. Cieszę się bardzo, że trafiłyśmy do www.przedszkole-promyk.pl, nareszcie córka rozwija się, chętnie uczęszcza i jest szczęśliwa.

REKLAMA

# anka87

01.03.2018 04:56

Ja zdecydowałam się wysłać córeczkę do niepublicznego www.przedszkolenaszedzieci.waw.pl i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Lusia chętnie chodzi, dużo się uczy i przede wszystkim uwielbia wszystkie Panie ciocie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA