REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Przedszkole Bemowo?

 Hania 79

08.06.2019 21:57

Szukam przedszkola niepublicznego? Czy ktoś poleca Pomarańczową ciuchcie, moja znajoma chwali bardzo i chciałabym potwierdzić.

# maaama

09.06.2019 22:09

kiepski wybór, moje dziecko nie chciało tam chodzić . Nie polecam nikomu

# Kinia

16.06.2019 18:03

Z całego serca polecam. Przedszkole jest po prostu wielgachne i super urządzone, zajęcia dodatkowe to bajka. Bujaliśmy się z przedszkolami dobry rok nim trafiliśmy na Pomarańczową. Już nie miałam siły szukać kolejnego przedszkola, które nie jest czymś więcej niż maszynka do robienia pieniędzy.

REKLAMA

# Hania79

16.06.2019 18:23

Dzieki, już nie aktualne! Zapisałam jednak od wrzesnia do Pomarańczowej Ciuchci, byłam porozmawiać z dyrektorka i bardzo mi się spodobało

# KalenkaM

27.09.2020 23:00

Przy wyborze przedszkola warto kierować się opiniami rodziców i jednocześnie ogólnie ofertą zajęć, możliwościami nauki język, przygotowania sali itd. My w Warszawie na Białołęce znaleźliśmy placówkę niepubliczną Tequesta. Jest to międzynarodowe niepubliczne przedszkole, które ma super nauczycielki, bardzo dobrze przygotowane sale i wszystko wraz z posiłkami oczywiście jest w stanie zapewnić naszych maluchom. Nasz synek i córcia są zadowoleni, nigdy nie było problemów i też narzekaniem maluchów że nie chcą tutaj wracać. Dlatego z perspektywy czasu zdecydowanie był to słuszny wybór!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe