REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

przedszkola w Białołęce

 annak

22.05.2003 12:16

Jestem dziennikarką Gazety Wyborczej -Stołecznej. Przygotowuję tekst o tym, że w Białołęce brakuje przedszkoli. Poszukuję osób, które mają problemy z zapisaniem dziecka do przedszkola publicznego. Jeśli ktoś z Państwa chciałby opowiedzieć o swoich doświadczeniach, proszę o kontakt: anna.kurowska@agora.pl, tel. 555 45 31.
Z góry dziękuję

# fan Michasia

22.05.2003 12:48

Na pewno Dorota od Michasia. Tylko czy sława jej nie przygniecie, bo znowu jest cytowana w Echu na pierwszej stronie, a jak do tego dojdzie jeszcze Stołęczna...
Ale co tam. Michaś będzie miał, co o sobie poczytać za kilkanaście latek, jak już będzie mu się zbierało na wspomnienia.

# nickx

22.05.2003 15:09

Odsyłam panią do tematu "Rekrutacja do przedszkoli". A fanami Michasia jesteśmy wszyscy.

REKLAMA

# Dorota od Michasia

22.05.2003 21:44

Sława mnie już przygniotła; dzięki za tak liczny fanclub! Chętnie z Panią porozmawiamy - mój mąż i ja. Pozwolę sobie zadzwonić do Pani w poniedziałek, niestety jutro w piątek nie mogę. Jeżeli ma Pani konkretne pytania przed poniedziałkiem, podaję e-mail: domisz@esculap.pl.

# Vladymir

22.05.2003 22:34

Zona bardzo lubi "GW", więc chętnie w tej gazecie zabryluje, a Michaś będzie tu tylko pretekstem...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy