REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

przedszkola w Białołęce

 annak

22.05.2003 12:16

Jestem dziennikarką Gazety Wyborczej -Stołecznej. Przygotowuję tekst o tym, że w Białołęce brakuje przedszkoli. Poszukuję osób, które mają problemy z zapisaniem dziecka do przedszkola publicznego. Jeśli ktoś z Państwa chciałby opowiedzieć o swoich doświadczeniach, proszę o kontakt: anna.kurowska@agora.pl, tel. 555 45 31.
Z góry dziękuję

# fan Michasia

22.05.2003 12:48

Na pewno Dorota od Michasia. Tylko czy sława jej nie przygniecie, bo znowu jest cytowana w Echu na pierwszej stronie, a jak do tego dojdzie jeszcze Stołęczna...
Ale co tam. Michaś będzie miał, co o sobie poczytać za kilkanaście latek, jak już będzie mu się zbierało na wspomnienia.

# nickx

22.05.2003 15:09

Odsyłam panią do tematu "Rekrutacja do przedszkoli". A fanami Michasia jesteśmy wszyscy.

REKLAMA

# Dorota od Michasia

22.05.2003 21:44

Sława mnie już przygniotła; dzięki za tak liczny fanclub! Chętnie z Panią porozmawiamy - mój mąż i ja. Pozwolę sobie zadzwonić do Pani w poniedziałek, niestety jutro w piątek nie mogę. Jeżeli ma Pani konkretne pytania przed poniedziałkiem, podaję e-mail: domisz@esculap.pl.

# Vladymir

22.05.2003 22:34

Zona bardzo lubi "GW", więc chętnie w tej gazecie zabryluje, a Michaś będzie tu tylko pretekstem...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA