REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

przedłuzenie linii 186 i 404

# knizewski

01.09.2006 17:55

ZWRACAM SIĘ Z UPRZEJMĄ PROSBĄ DO SASIADÓW Z osiedli w okolicy pętli NOWODWORY
O WSPARCIE WNIOSKU O PRZEDŁUZENIE DO PETLI NOWODWORY LINII 186 I 404.DODAM, IZ MIESZKAŃCY OSIEDLA AKACJE 8 ul. BAREI 1 I 3 WSPARLI NINIEJSZA AKCJĘ.
PROSZE W TYM MIEJSCU O POMOC, W CELU ZEBRANIA PODPISÓW PRZEZ MIESZKANCÓW PAŃSTWA OSIEDLA
CZY KTOS Z PAŃSTWA MÓGŁBY POSWIĘCIĆ SWÓJ CZAS I PRZEJŚC ZE MNĄ PO OSIEDLU W CELU ZEBRANIA PODPISOW POD WNIOSKIEM DO ZTM
cZEKAM NA INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU: 022 302 62 15 LUB 509 425 828
KRZYSZTOF NIŻEWSKI

# Wiesław

02.09.2006 12:41

Pisałem w tej sprawie do ZTM-u.
Odpisano mi, iż pętla "Nowodwory" i tak jest już przepełniona i przedłużenie jednej z tych linii wymaga skrócenia innej do krańca Tarchomin.
Odpisałem więc, że działaniem pozbawionym sensu jest tworzenie dwu linii o tych samych krańcach (E-4 i 508) oraz dwu innych na niemalże tej samej trasie (186 i 404).
Zaproponowałem skrócenie linii 508 do pętli "Tarchomin", a przedłużenie do Nowodworów 186 lub 404.
ZTM odpowiedział, że wykona stosowne badannia i być może dokona zmian.
Było to kilka miesięcy temu, dokładnie 8.
Do tej pory nic się nie zmieniło.

# 123

02.09.2006 15:10

Można pomyśleć o zmianie dla linii 104 i 326. Teraz pętla Nowodwory to dla nich prawie parking, co blokuje miejsce właśnie dla 186 i 404. Linie 104 i 326 niech dalej tędy przejeżdzają i może bocznymi drogami dojezdzaja na petle tarchomin tak jak 126.

REKLAMA

# Wiesław

02.09.2006 19:57

To nie do końca tak - o ile dobrze pamiętam, na miejscu 104 oraz 326, pętlę ma również 101.

# Stary Tarchomin

03.09.2006 09:54

Po co zmieniać to co dobre? Mało Wam jeszcze? Wszystko dostosowujecie do swoich potrzeb (czyt. mieszkańców Nowodworów) Zaczęło się od E-4, a teraz idziecie do przodu...to jest takie zjawisko, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

# Wiesław

03.09.2006 19:37

Nie, to nie jest całkiem tak.
Uważam, że dobrym pomysłem jest wycofanie 508 z Nowodworów na Tarchomin, a przedłużenie 186 lub 404.
Po co, jak wspomniałem, dwie linie - 186 i 404 - mają jeździć na tych samych trasach, tyle, że jedna ma krótszą...?
Podobnie z 508 i E-4.

REKLAMA

# antydebil

10.09.2006 09:17

Wiesław ja myślę że dobrym pomysłem byłoby abyś kupił sobie koło i pie*dolnął się w czoło.
Nie popieram nie zgadzam się!! VETO - to mówiłem ja również mieszkaniec Nowodworów.
Zrób sobie najlepiej badania psychiatryczne a nie zatruwaj ludziom spokojny żywot!

# Wiesław

10.09.2006 16:32

Cóż za wyszukane rymy!
Przede wszystkim, bez nerwów i frustracji.
Widzimy w powyższej wypowiedzi bunt kolejnego nowobogackiego mieszkańca Nowodworów, który w tęsknocie za dawnym spokojem życia poza Warszawą, utrudnia i stara się, bezskutecznie oraz w sposób godny pożałowania, pouczać innych.
Medice, cura te ipsum!
Proponuję, abyś popracował nad polską interpunkcją - niejednokrotnie brak przecinka tudzież innego znaku zmienia sens zdania.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA