REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# mieszkaniecJelonki

18.03.2014 21:58

Zajęcia z Crossfitu, które były by darmową alternatywą wobec drogich "corssboxów" gdzie ceny za miesiąc zaczynają się od 200zł. Crossfit cieszy się dużym zainteresowaniem, dzielnica znowu mogłaby być pionierem.

# Eloprorider

22.03.2014 02:25

Ulepszyć ten skatepark. Tam gdzie jest mały bank z grindboxem przy siatce od boiska do koszykówki przydał by sie wall (ściana ) ulepszyć funbox gdyż nie ma z czego rozpedzac sie na niego. Pozdro

# BeMózg

23.03.2014 14:48

1) Jak pamiętam, waadze Bemowa w ubiegłym roku dosyć buńczucznie zapowiadały otwarcie Alei Sportów w pierwszy dzień wiosny - 21 marca 2014 roku. Terminu - jak widać - nie dotrzymano, w zamian zaproponowano zbiorowe oglądanie rozbabranej budowy. Czyżby w dotrzymaniu terminu przeszkodziła nadzwyczaj ciężka i długa tegoroczna zima? A może w ratuszu zaplanowano zupełny brak zimy?
2) Czy waadze Bemowa planują obniżenie podatków pobieranych od właścicieli prywatnych siłowni, którym - za pieniądze pochodzące również z tych podatków - fundują nieuczciwą konkurencję w postaci darmowej siłowni plenerowej przy ul. Pełczyńskiego?
3) Do "Eloproridera" - Twój pseudoamerykański pisemny bełkot na poziomie gimbazy wcale nie sprawi, że uznany zostaniesz za Amerykanina. Czy to naprawdę tak trudno użyć polskich nazw w tekście? A może wstydzisz się używać języka polskiego?

REKLAMA

# peterson

24.03.2014 10:24

Miała być największa w Warszawie aleja sportów będąca wizytówką Bemowa, a będzie jakiś mały badziewny placyk zabaw :) ok lepsze to niż nic nie będę marudziła ale po zapowiedziach władz spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego. Mam nadzieję, że do końca roku wybudują w końcu łącznik Pełczyńskiego do Powstańców Śląskich, a developer zrobi porządek ze śmieciami w krzakach i dzikim składowiskiem odpadów z budowy PRK7 bo to na pewno nie jest wizytówką tej części dzielnicy.

# Jan

24.03.2014 12:36

#Peterson: "(...) po zapowiedziach władz spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego." - naprawdę ? ;) Co do łącznika z Powstańców to jestem umiarkowanym optymistą, wszak mało to spektakularne i nie może się równać z zielonym rondem czy innym niezbędnym minigolfem.

# otr

25.03.2014 14:12

Postawić tam Hankę-hajkę w klatce. Wielu chętnie dziobnie ją patykiem.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA