REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

prośba do Admina forum

# prosba do Admina

27.04.2003 22:20

Jest tu kilku debili obniżających poziom forum, może by tak wykasować ich wątki?
Nie wiem zresztą, czy faktycznie kilku, np. Ham to może być ten sam idiota pod kilkoma nickami.

# historyk-wyjątkowo

27.04.2003 22:23

A mnie się ham podoba, nikogo nie obraża 9nie jest wulgarny, ani agresywny), a jego wstawki z hamakiem daję niekiedy (!) ciekawe kontrapunkty.

# RR

27.04.2003 22:45

taki przerywnik między dietami radnych...

REKLAMA

 m0n1ka

28.04.2003 00:12

Drogi Historyku, jesteś chyba trochę zbyt tolerancyjny :) Przychylam się do prośby - takie wypowiedzi nic nie wnoszą, a wręcz przeszkadzają w dyskusjach. Założę się, ze Ham to kolejne wcielenie persony pod tajemniczym tytułem "Fałsz i Obłuda" - swoją drogą żałosna postać, jeśli umie się realizować tylko w taki sposób. Upór godny lepszej sprawy.

# Duśka

28.04.2003 11:11

Popieram - usuwać takie nic nie wnoszące do rozmowy wypowiedzi, jak np. nowy wątek pt "Czy lubicie to robić". Duśka

# Mieszkaniec

28.04.2003 11:46

Po to jest forum by se pisać co się tylko chce, a nie po to by dbać o "poziom".
Wyjątkowo popieram Wyjątkowego Historyka. Przecież nie trzeba zabierać głosu w sprawach, które są nieciekawe albo obarczone osobistym urazem. A co "wnosi" do rozwoju ludzkości Duśka pisząc, że nie zjadła wszystkiego podczas świąt, a resztę schowała do lodówki ?

REKLAMA

# nickx

28.04.2003 12:37

Jak komuś sie nie podoba , to może własne forum intelekualistów kulturalnych założyć. Moim zdaniem "elita" powinna wiedzieć co ma Ham do powiedzenia. Nawet jeśli to bek. On też jest wyborą!

# wa4422

28.04.2003 12:49

To gadanie to kwas.Nic z tego nie wynika.

 m0n1ka

28.04.2003 16:09

A co takiego Ham ma do powiedzenia? Może Nickx wyjaśni to Duście i mnie? Bo chyba nie nadajemy na tych samych falach.

REKLAMA

# Ham

28.04.2003 20:58

Ok. Chyba czas abym zabrał głos. Widze że niektórym osobom wyraźnie przeszkadzam. Na początku wyjasniam że ham to ja i pod zadnym innym pseudonimem nigdy na tym forum nie występowałem. Moim celem nigdy nie było nikogo obrażanie, jeżeli kogoś rażą texty typu zapraszam na hamak to jest to bardzo dziwne. Teraz do Duśki i Moniki widze że Wam przeszkadzam, ale nie zamierzam znikać z tego forum. Jestem mieszkańcem Bioałołęki i se tu czytam ciekawostki. Jedyne co moge Wam obiecać to to że nie będę komentować waszych postów. Jeżeli ktoś jeszcze chce abym tego nie robił w jego postach to niech napisze.
Zyczę wszystkim trochę więcej luzu i tolerancji. Za Hama przez ch się nie uważam, co najwyzej za trochę innego bo zamiast dyskutowac o gaciah, śmieciach, smrodach itp. ja wolę pisać o swoim ukochanym Hamaku. Wszystkim zmęczonym życiem śmiertelnikom z okazji zbliżającej się Majówki życze wielu wspaniałych chwil na Hamaku z piwkiem w ręku i kiełbaską z grilla, a zobaczycie że życie jest piękne. Czuaj.

# Ham

28.04.2003 21:17

Miało być na koniec Czuwaj ale się tak rozpisałem że się nie zmieściło. P.S. Harcerzem też nie jestem, ucha - ha hamaków 102.

 Ham

28.04.2003 22:06

Mozna juz walic na maila,meila, e- meila, e- maila jak kto chce.
Jak coś komuś przeszkadza to niech pisze.

REKLAMA

# jawor

29.04.2003 00:38

Ham ja Cię popieram, masz rację więcej luzu nigdy nie zaszkodzi a jak ktoś chce na poważnie to jego wola, a propo na poważnie to wkurza mnie sąsiad u którego potwornie skrzypią drzwi chyba od '' toalety" zwłaszcza koło północy.
Miłego wypoczynku na >hamaku< życzę wszystkim poważnym i nie poważnym czytelnikom tego wspaniałego, mimo wszystko, FORUM.

 m0n1ka

29.04.2003 09:13

Skoro tak, Ham, to zakopuję topór :)
Jawor, czy Ty nie mieszkasz na Buczynku? Bo my tu już od jakiegoś czasu tropimy skrzypiącego i bez skutku jak do tej pory.

# Duśka

29.04.2003 11:55

Do Hama: Myślałam,że jednak masz większe poczucie humoru, a przy okazji uważnie czytasz. Nie napisałam, żebyś się nie odzywał, tylko żebyś się odzywał z sensem. Dowcip powtarzany setny raz jest wkurzający, a nie śmieszny. I tak jest z hamakiem, którego wielbicielką jestem również. Ale jak czytam o hamaku po raz któryś, tam to mnie to wkurza. Zabierz głos, a potem leż na hamaku. I nie chodzi przecież o jakiś tam elitarny poziom, tylko ciekawe rozmowy. Pozdrawiam - miłej sjesty na hamaku.
Do Mieszkańca: niczego nie mam zamiaru wnosić do rozwoju ludzkości, a moje gadanie o pozostałościach ze świąt miało chyba uciszyć wyrzuty sumienia, że za bardzo pofolgowałam i miałam nadzieję, że nie ja jedna. Przepraszam, mogło być mało ciekawe do dyskusji na forum. Na przyszłość postaram się być większą intelektualistką. Pozdrowienia , odpocznij trochę na hamaku to Ci przejdzie na mnie złość.
Do Poli i m0n1k1: Dziewczyny trzymajmy się razem - dzięki za wsparcie. A co robicie w te wolne najbliższe dni - może tak poleniuchować na hamaku? Duśka

REKLAMA

 m0n1ka

29.04.2003 14:53

Nie mam szansy na leniuchowanie - w ramach rodzinnej integracji jedziemy z rodzicami na Mazury, a mój tata z zamiłowaniem wstaje o makabrycznej godzinie 6.30 - mogę się spodziewać pobudki o 8-mej najpóźniej. A po śniadanku do lasu albo na spacer wkoło jeziora. Chyba że mój mąż miłosiernie wyciągnie tatę na ryby - wtedy wyłożę się obok nich na kocyku (hamaka nie posiadam).

# jawor

01.05.2003 23:53

m0n1ka !
Owszem jestem mieszkańcem os "BUCZYNEK" ale niestety Ty masz swojego skrzypiącego w swoim bloku a ja wswoim chociaż jesteśmy sąsiadami bo ja mieszka w bloku obok. Niestety ten mój skrzypi i niestety nie tylko już od dwóch lat taka jego natura. Może mu to przypomina skrzypienie wrót od stodoły i dlatego mu to nie przeszkadza bo brzmi swojsko.
pozdr.

# lidka

02.05.2003 19:58

jawor a co ty taki miastowy raptem jesteś, wystarczy iść do niego z jakimś smarem w sprayu i posmarować z szerokim uśmiechem na twarzy, zyskasz spokoj i życzliwego sasiada. monika , tobie radz e to samo.

REKLAMA

# Rozsądek

03.05.2003 17:18

Lidka Ty się strasznie niekulturalna zrobiłaś. Co to za wymyślanie innym ? Pozwolę sobie przywołać Cię do porządku. Nie pomyslałaś, że sie ktoś może obrazić ? Wracam sobie i czytam, a tu takie o ..... wyrazy jak debil i inne. Tego tu dawniej nie było i nie powinno być teraz - oczywiście wg mnie, może masz niestety w tej kwestii inne zdanie ?

# Rozsądek

03.05.2003 23:19

Lidka, składam przeprosiny: otworzyłem forum i ten watek, Twój post był ostatni (ustawiam wg ostatniej odpowiedzi) i skojarzyłem, że to Ty jesteś autorką wątku. Wybacz, ale górskie powietrze jeszcze mnie otumania, więc źle przeczytałem. Wezwanie do porządku odnosi się oczywiście do autora wątku (cała reszta jak wyżej).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe