REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Promocja BOMI

# marketingowiec

11.02.2005 11:24

Zrobiłem wczoraj, jak BOMI przykazało, zakupy za ponad 40 zł i z wypełnionym, wyciętym kuponem z Echa udałem się do urny, a tam uprzejmy pan stwierdził, że nie wiadomo, jak kupon z gazety bedzie potraktowany i kazał mi wypełniać od nowa na kredowej ulotce. Niby drobiazg, ale o ile ja się znam na marketingu, to szefostwu BOMI z pewnością zależało na tym, żeby ludzie przynosili kupony wycięte z gazet. Badają w ten sposób skuteczność nośników. Z pewnością ich zamiarem nie było, aby pan z ochrony wyrzucał do kosza kupony, na które oni wydali pieniądze.

 Gonzo-reaktywacja

13.02.2005 23:01

zdanie twe podzielam dobry człowieku ;) ... nie mamy wpływu na jakość idiotów przyjmowanych do ochrony, miałem też ciekawy numer z ochroną, macie pojęcie, że na minutę przed zamknięciem sklepu ochroniarz nie wpuścił mnie do Championa !!! ...i tu dopiero weź człeku to zrozum, zabiegają o klienta, czy nie ?

 Gonzo-reaktywacja

13.02.2005 23:03

... wiecie co mu pokazałem ;) ... zimno było, bo bym mu całą wywalił

REKLAMA

# Tomaszkiewicz

14.02.2005 20:25

myślisz że pracownik ochrony sam to wymyślił. A tak na marginesie to polecam planować zakupy wcześniej, ciekawe jakim byś był inteligentnym ochroniarzem

 Gonzo-reaktywacja

14.02.2005 23:08

słusznie, absolutna racja, planować ..., z tym, że nie zawsze jesteś w stanie wszystko zaplanować i czasem tak wychodzi jak wychodzi, ..., to była właśnie jedna z takich sytuacji, kiedy pędzisz na złamanie karku, bo to nie koniec spraw do załatwienia w danym dniu i ..., jeszcze jakiś ograniczony ochroniarz cię wpienia i jesz na koalcje ... krakersy ze stacji benzynowej, to po co Garbarski, Rutkowski i Wrzosek tak się pocili ?

# Tomaszkiewicz

15.02.2005 09:45

szanowny Panie Gonzo zanim nazwiesz kogoś ograniczonym (pracownikiem ochrony) to pamiętaj że ten pracownik ma przełożoych i sam tego nie wymyślil. Czasami tak bywa że o określonej godzinie system zamyka kasy i co ma zrobić kierownik sklepu , z pieniędzmi za gazete ktorą koniecznie musiałeś kupić lub prezerwatywę bo nagle dostałeś chcicy zasuwać do domu ? Pieniądze może małe ale zawsze.........
PS o godzinie 21 już nie powinno się jadać bo to niezdrowe

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.02.2005 16:40

Szanown Lokatorzy,
Zanim zaczniecie lamentowac nad dziwactwem ludzkich reakcji, pomyslcie troche...
Jest noc. Tak ? Ciemna, zimna, polska noc, w zapyzialej, zarzadzanej przez resortowych rencistow, warszawskiej gminie. Na stacje benzynowa, ktora z powodow powszechnej nedzy i gigantycznych przekretow z koncesjami, po raz n-ty zmienila wlasciciela, wpada Mezczyzna ( ha, ha... uklony Anito ! ).
Ex-bozyszcze tego czatu i autor jednego usunieto do tej pory postu.
Jest k...wsko wpieniony ! Wzrok ma dziki. Boze...Drogi... jest o-b-n-a-z-o-n-y !!! Obnazony nieprzystojnie, bo pokazal wlasnie Panu Ochroniarzowi pod Kerfurem. Nie duzo pokazal, bo zimno, ale zawsze... Koniszek wywalil. Na mroz. Wystarczylo.
Przypomnijmy...jest 23 z minutami, ale On nie kupuje gorzaly, o nie, ani fajek, czy kondomow z wypustkami. Nic z tego.
To ekshibicjonistyczne indywiduum o szalonym wzroku kupuje, co ?
Krakersy !!!
Nooo, och, zesz ty....
A potem u Kolegi Katnera na czacie, takie tocza sie rozmowy:
NAPAD ??? !!!
#kierowca 2005.02.11 - krzyczy :
CZY KTOŚ WIE CO SIĘ STAŁO NA STACJI BP PRZY GMINIE?
JEST PEŁNO POLICJI I DROGA ZAMKNIĘTA

Na "stalym" odpowiada mu budzacy powszechne zaufanie Rudolf:
Rudolf 2005.02.11
No ja tez widziałem - autoryzuje wypowiedz Kolegi. Troche policji. troche straży pożarnej, trochę miejskich i karetka. A zamknięty był teren stacji benzynowej. Widziałem, że stał tam też jakiś polonez owinięty taśmą dookoła...
Tak, Rudplf to byla pollitrowka "na prezent", ktora ktos porzucil i uciekl...tak sie przestraszyl, tej kocowki, co zwisala az od Kerfura...
A po dwoch dniach odzywa sie Leon, ktorego wybudzono elektowtrzasami po szoku, jakiego doznal :
#Leon 2005.02.13 15:25
No i ... ? Wiecie co to było ?
Wiemy Leon.

# wręcz oszołomiony

15.02.2005 17:09

... ja pierdolę, ale chłoptaś ma wyobraźnię, ... czy też jakieś choróbsko umyslowe, trudno wyczuć ;)
;( może to lesba jakaś ? one muszę mieć wyobraźnię, jak pedały ...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break