REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Lista Wildsteina

# Wildstein-Bis

13.02.2005 14:45

Przejrzałem tą listę, wszystkiego nie da rady, bo jest to ponad 240 tys. nazwisk, ale ... o zgrozo, poznajdowałem tam masę nazwisk (imiona też się zgadzają) ludzi będących obecnie na piedestałach białołęckiego życia politycznego, życia urzędowo-gminnego, ... i co wy na to ?

# listonosz

13.02.2005 17:17

nie jednemu psu Burek

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.02.2005 18:26

...a Zydowi Bronek... ha, ha, ha !
No tak, tak... pozartowalysmy sobie, bo to ferie i mlodziez powinna wypoczac !
Moze tylko taka uwaga mlody czlowieku, ze skoro nie rozumiesz ksiazki telefonicznej, bo w niej jest za duzo bohaterow, to sie za nia nie lap, tylko zacznij od wspomnien Kapitana Andrzeja Czechowicza, pt. "Siedem trudnych lat". Albo dzwon pod ogolnopolski numer 913.

REKLAMA

# Sprawiedliwy

13.02.2005 22:35

... co do młodego człowieka, to się bardzo pomyliłeś/łaś, zaś postawiona przeze mnie teza wątku nie jest w sferze domysłów czy też marzń, zaręczam ...
Z listonoszem się oczywiście zgadzam, ale jest to znakomita okazja, żeby co poniektórzy w gminie i naszych lokalnych partiach politycznych i ugrupowaniach takich jak gospodarność sami się zlustrowali, żeby dowieść, czy to oni, czy też nie ... !

 Gonzo-reaktywacja

13.02.2005 23:05

ZDECYDOWANIE TAK, SPRAWIEDLIWY MĄDRZE PRAWI ..., a ty matka to chyba za daleko odpłynęłaś od tej swojej przystani, co ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA