REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Profesjonalne przeprowadzki

08.07.2019 10:36 #PrzeprowadzamSie
Szukając odpowiedniego przewoźnika trafiłem na serwis z rankingiem firm przeprowadzkowych. Super jakość i najpopularniejsze usługi z praktycznie całej Polski. Polecam wszystkim szukającym pomocy przyprzeprowadzce!
26.07.2019 10:59 #porrto
Jeżeli polecamy tutaj dobre firmy zajmujące się przeprowadzką, to ja dorzucę firmę Japa&Co. Chłopaki są solidni, mili i bardzo pracowicie, dzięki czemu cała przeprowadzka przebiega bez nerwów i w miłej atmosferze.
26.07.2019 11:51 #ywonna
nie polecam, drogo i słabo
21.10.2019 09:34 #najppa
Japa&Co to najlepsza firma zajmująca się przeprowadzkami. Pomogą ze wszystkim i to za dobrą cenę. Nie znam nikogo z ich klientów, kto byłby niezadowolony z ich pracy.
14.02.2020 09:58 #Xaomi
Firm transportowych nie brakuje. Stąd tak ważne jest, aby wiedzieć, jak ja wybierać. Pomocne wskazówki zawarte w tym artykule www, z pewnością pomogą wybrać tę godną zaufania.
REKLAMA
21.02.2020 10:58 frigidclam
Ja mogę naprawdę gorąco polecić firmę lider . To naprawdę świetni profesjonaliści. Wykonują nawet przeprowadzki firm i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.
18.03.2020 12:51 #Eryk5
Na terenie całej Warszawy funkcjonuje firma Wiki Przeprowadzki. Korzystałem z ich usług kilkukrotnie i bardzo Wam polecam. Świetne podejście do klienta oraz sprawne działanie.
02.04.2020 14:49 #Radek6
Najlepsza firma z jaką miałem przyjemność współpracować do zdecydowanie Wiki Przeprowadzki. Bardzo kompetentni pracownicy, którzy wszytsko robią sprawnie i z uśmiechem.
06.05.2020 20:00 #sabix
z firmami transportowymi miałam do czynienia tylko raz i korzystałam z usług wiki transport. nie mam dużego porównania, ale wydaje mi się, że wszystko było zrobione tak jak należy. nie mogę na nic narzekać ;D
11.05.2020 22:34 #Jackie11
Najbezpiecznieji najpewniej będzie wybrać firmę WIKI Transport ;) Nie będziesz musiała się niczym martwić.
REKLAMA
13.05.2020 10:28 #katogo
Adexim - z nimi się kontaktujcie. Mieliśmy do przewiezienia mnóstwo szklanych rzeczy i spisali się znakomicie. Nie było żadnych problemów. A tak wygodnie, tym bardziej, że to było jednak do znaczenia z 4 piętra bez windy. Odległość też była spora. Na pewno sami byśmy się nie przeprowadzali - zbyt wiele spraw do ogarnięcia.
08.06.2020 14:36 przwozacy
Ja mogę polecić firmę LIDER, skorzystałem z ich usług z polecenia i wszystko poszło świetnie. Nie musiałem podnieść nawet jednego kartonu. transport mebli przeprowadzili wręcz podręcznikowo.

51/1450 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA