REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

problem z nawracającym łupieżem

# Teresa7

18.03.2020 13:58

Mąż ma stale problem z nawracającym łupieżem, był już kilka razy u dermatologa, ale póki co nic sensownego nie udało się zaproponować co mogłoby jakoś ten problem pokonać. Może macie jakiegoś sprawdzonego lekarza, specjalistę, który typowo skórą głowy się zajmuje i będzie w stanie coś w końcu zaproponować by nie tylko chwilowo dało się tego problemu pozbyć, ale tak na stałe? Jeśli ktoś ma kogoś sprawdzonego to niech da jakiś namiar.

# Magda77

20.03.2020 14:50

Sprawdź sobie ofertę www.wawerclinic.pl. Zajmują się właśnie leczeniem skóry głowy, można liczyć na indywidualne podejście i szybką diagnostykę więc w końcu będzie można dojść do porządku jeśli chodzi o to jaki problem będzie nas dotyczył. Warto o tym faktycznie pamiętać i z takiej opcji skorzystać.

# Waldek

12.08.2020 11:50

Jak chcesz sobie poradzić z łupieżem to zestawy produktów znajdziesz w sklepie KV-1. Na stronie https://kv1.pl masz opisane produkty do walki z łupieżem wiec wydaje mi się, że tam warto będzie zerknąć bo to faktycznie ciekawa opcja, propozycje produktów, które są efektywne w swoim działaniu i rzeczywiście zauważalne jest to, że skutecznie radzą sobie z łupieżem. Na tyle na ile miałem okazję z różnych preparatów korzystać to właśnie dopiero ta marka skutecznie poradziła sobie z moim łupieżem.

REKLAMA

# Amonim

11.11.2020 09:58

Może spróbuj szamponu z linii Nova Clear. Wiem że mają szampony na takie dolegliwości

# Anonim

19.11.2020 09:36

Fajne działanie ma szampon od Nova clear. Działa przeciwłupieżowy i bardzo odżywczo dla włosów i skóry głowy

# Anonim

08.12.2020 17:26

O tak. Potwierdzam. Szampon od nova clear jest bardzo fajny w działaniu.

REKLAMA

# Bogna

11.01.2021 14:17

A może zamiast iść do dermatologa to lepiej udać się do https://trychologsmp.pl/ On się specjalizuje typowo w problemach ze skórą glowy i włosami. Zobaczy co jest dokładną przyczyną i zleci odpowiednie leczenie. Mnie to bardzo pomogło, bo od tego czasu nie mam problemu z łupieżem w ogóle.

# gość

02.05.2021 14:54

Olamin Wax Pilomax - to ten szampon zmienił na mojej głowie wszystko. Łupież w końcu odpuścił a włosy stały się mocniejsze i bardziej lśniące.

# Ewcia

05.05.2021 12:45

W moim przypadku, najlepszym rozwiązaniem był tonic kaminomoto. Przyspieszył krążenie krwi w skórze głowy a najważniejsze, że zwalczył przyczynę łupieżu. I do tej pory nie wrócił, jestem bardzo zadowolona

REKLAMA

# soho

27.10.2021 22:30

Dla mnie wybawieniem okazał się Olejek Hasna, i łupież zwalczyłam ale i super odżywiłam, odratowałam włosy. Juz nie sa tak łamliwe, odrastają nowe włoski nawet

# suzi322

01.03.2022 08:17

To akurat mnie z łupieżu wyleczył szampon Ducray Kelual DS. I to mowa o ciężkim łupieżu i podrażnieniu skóry głowy. Wszystko rewelacyjnie! Pozostawia włosy sprężyste i jak najbardziej polecam!

# Pakko

06.04.2022 22:16

Mnie bardzo pomogło stosowanie na włosy Olejku Hasna. Naturalny olej, nakłada się go na włosy i spłukuje po 30-45 minutach. I na łupiez pomaga, i odzywia włosy, nie wypadaja już tak, odrastają. A i na przetłuszczająca się skórę głowy jest bardzo dobry. Zamawiam go w sklepie Pachnąca Kraina

REKLAMA

# Pola

26.04.2022 10:09

Kiedyś zawsze ten problem powracał. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy coś się zmieniło, ale od kiedy zaczęłam stosować kosmetyki Wax Pilomax (najpierw szampon przeciwłupieżowy teraz już pozostałe serie) moje problemy z włosami zniknęły. Może warto je wypróbować, może i u Was się one sprawdzą.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024