REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bywalec

23.01.2016 17:14

Jadłem pomidorową na Żelaznej Mleczarni Jerozolimskiej. To nie była pomidorowa. To była woda z koncetratem i kluskami. Nie polecam. Szkoda tych 3,90zł.

# warszawski emeryt

26.01.2016 20:40

Dzięki za artykuł , zajrzę tam na pewno , ale drobna uwaga - w PRL-u w barach mlecznych nie było plastikowych sztućców , były aluminiowe , czasem niedomyte , ale o ile mi Altzhaimer się nie nasilił , to nigdy żadnych problemów żołądkowych nie miałem.

# szenio

04.02.2016 13:50

Pan autor tego artykułu powinien za "swoją rzetelność dziennikarską" spalić się ze wstydu. Ciekawa jestem , gdzie on za PRL-u w barach mlecznych widział plastikowe sztućce? Chyba w myślach!!! Jak można tak kłamać! często w barach mlecznych za PRL-u jadłam zupę pomidorową /była przepyszna, obecne zupy pomidorowe to zupy pomidorowopodobne , tak samo z pierogami, czy naleśnikami/.Było czysto, schludnie i przede wszystkim ceny przystępne. Zupa pomidorowa kosztowała mniej niż pączek. Czy to dzisiaj byłoby do wyobrażenia? Artykul jest tak stronniczy i jednostronny, że az postanowiłam zareagować, by młodzi ludzie nie pomyśleli przeczytawszy ten artykuł, że tak naprawdę było!!! Ten artykul to jeden wielki stek bzdur na temat barów mlecznych za czasów PRL-u. Ale taki w tej chwili mamy trend. Im więcej religii na ustach , tym mniej prawdy w rzeczywistości.Dzisiejsze bary mleczne - to żenada. tamte PRL-owskie - tanie, smaczne, czyste, nigdy nie miałam problemów zoładkowych. WSTYD PANIE AUTORZE TAK KLAMAC !!!

REKLAMA

 lukbrudniak

11.02.2016 11:53

Ja również nie mogę wystawić przychylnej laurki tej jadłodajni.

# remka

21.04.2016 18:39

Czy właściciel potrafi zarządzać barem? Na http://bms.krakow.pl/webbell/czego-potrzebuje można dowiedzieć się, że system erp pomaga w zarządzaniu i kierowaniu każdym biznesem.

# kiki

31.05.2016 15:43

Na Bemowie jadlem obiada. Zjesc to nie sztuka ale donosic

REKLAMA

# dawny student

01.06.2016 18:00

Chłodnik w Biedronce (Grójecka) cieniuśki, oj cieniuśki, jak mleko zabarwione burakami. Leniwe mogą być, naleśniki z serem może nie mają genialnego nadzienia, bardziej czuć serek homogenizowany, za to niedrogie. Za czysto i za schludnie to w Biedronce ani nie jest, ani nigdy nie było.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break