REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

praca za granicą

# Kaśka15

21.06.2021 12:01

Dzień dobry,
wybieram się do pracy za granicę jako opiekunka osób starszych. Kuzynka poleca Opieka Portus, mówi że są godni zaufania, wypłaty są na czas i mają bardzo ludzkie podejście. Zajrzałam na ich stronę i faktycznie bardzo zachęcająco to wygląda, szczególnie zwracając uwagę na stały kontakt podczas pracy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą agencją?

# operator

10.10.2022 19:03

W sumie samo znalezienie pracy za granicą jest na pewnem celem wielu osób i ja jeszcze chcę dodać, że również dość ważne jest to aby wiedzieć jak szukać takiej pracy. W każdym razie bardzo fajnie moim zdaniem można skontaktować się z agencją zatrudnienia https://leasingteam.pl/ która właśnie takimi kwestiami się zajmuje.

# Walczak

24.11.2022 21:33

Z pracą za granicą to trzeba uważać, by źle nie trafić. Na pewno nie można jechać w ciemno, bo to ryzyko. I nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, na jaką firmę. I czy uczciwie zatrudnią. Lepiej to załatwić przez agencję, bo wtedy mamy pewność, że praca jest w pełni legalna. I to jeszcze dobrze sprawdzić, czy umowę mamy bezpośrednio z właściwym pracodawcą i gdzie płacimy podatki, bo z tym też bywa trochę zamieszania. Przykładowo całkiem fajnie robi to Mondi Polska, gdzie wszystko jest załatwiane bezpośrednio w Niemczech. Wiec mamy szansę, po 5 latach, wyrobić sobie ich emeryturę :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA