REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Powiększenie ust - gdzie żeby było naturalnie?

27.10.2014 18:33 #mariolaa
Proszę o wszelkie rady dotyczące powiększenia ust - nie chcę czegoś nienaturalnego , jakiś warg w stylu Natalii Siwiec, ale lekko i delikatnie powiększyć i wyrównać górną wargę. Stąd szukam osoby naprawdę godnej zaufania która to bardzo dobrze zrobi - doradźcie proszę, kogoś z stolicy oczywiście
28.10.2014 21:19 rudaśka
Mogę doradzić Ci dr Senę, ma gabinet na Puławskiej przyst. Niedźwiedzia. Ja robiłam sobie u niej zmarszczki i jestem zadowolona. Pani Doktor ma dobre podejście do pacjenta, wyczuwa potrzeby i proponuje rozsądne zmiany. W sumie nie zajmuje się tylko med estetyczną, ale jest też specjalistą med wschodniej i rodzinnej, więc wiesz...
29.10.2014 12:20 #izabelka
Ja Ci polecam klinikę Dermedicus, świetnie robią tam zabieg modelowania ust, będziesz zadowolona.
31.10.2014 20:05 #aneczka
www.dermedicus.eu? To jest namiar?
03.11.2014 09:55 #madameart
DR Monika Grzesiak - ją mogę polecić z czystym sumieniem- powiększam u niej od 3 lat. U Pani doktor można nawet własnym tłuszczem powiększyć, nie tylko innymi wypełniaczami dr Grzesiak
REKLAMA
29.11.2014 14:07 #elenka
z tych wymienionych dobre opinie słyszałam o klinice w Warszawie włąśnie u dr Grzesiak, sama nic tam nie robiłam żeby nie było choć przymierzam się ale czytałam dużo na ten temat.
30.11.2014 12:37 #Jacek
Moim zdaniem szczerze mówiąc najlepiej powiększanie wszystkiego wychodzi na filmach animowanych. pozdrawiam.
27.12.2015 11:53 #hybryda
Faktycznie dr.Grzesiak to bardzo dobra specjalistka, nie tylko jeśli chodzi o powiększaniu ust. :) Bardzo miła i cierpliwa, wszystko tłumaczy dokładnie. ma tez stronę to mozna tam zerknąc www.drgrzesiak.pl
22.11.2017 11:38 #Amelia89
Z tego co rekomendują mi znajome, to zastanawiam się nad wizytą w Preibisz. Tam podobno powiększanie ust przebiega szybko i bezboleśnie. Cały efekt, z tego co widzę po znajomych, jest mocno naturalny. Nikt by się nie domyślił, że coś było robione. Jakby natura je obdarowała takimi ustami :)
22.11.2017 19:16 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
17.07.2018 08:16 #armina
Po pierwsze polecam nie zwracać takiej dużej uwagi na to jakie ceny maja w gabinecie. Jest wiele niedrogich gabinetów, w których zabiegi wykonywane są jednak przez kosmetyczki po kursach a jednak lepeij jest zdecydować się na kogoś kto ma duże doświadczenie w tym zakresie.

Po drugie dobrze jest poczytac sobie opinie o klinice przed zdecydowaniem sie na konkretne usługi. Ze swojej strony polecam medycynę estetyczną tutaj: www.ursynow-ame.pl/

Chodziłam tam na powiekszanie ust i jakby ktos mnie wcześniej nie znał to nie powiedziałby, ze usta nie są naturalne :)
17.07.2018 08:50 #reklama syfiassta
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
17.07.2018 14:56 nawoli
Żadna operacja plastyczna nigdy nie będzie naturalna
17.07.2018 15:05 #reklama syfiassta
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
17.07.2018 15:22 #Niki
Chyba najlepiej w takim przypadku zastosować kwas, są też preparaty o innym składzie i gęstości, najlepiej udać się do sprawdzonego lekarza. Warto wybrać też dobrego specjalistę bo możliwe jest , że lekarz może podać zbyt płytko preparat lub zbyt małą jego ilość, wtedy mogą powstać grudki itp. co powoduje nienaturalny wygląd ust. Poszukaj kogoś dobrego tutaj i poczytaj opinie innych koniecznie https://ranking.abczdrowie.pl
REKLAMA
17.07.2018 15:41 #reklama syfiassta
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy.
20.09.2018 20:40 #zosia87
Najskuteczniejszym zabiegiem, po którym efekty są najbardziej zadowalające jest kwas hialuronowy. Ceny za wypełnienie ust są bardzo indywidualne- zależą od ilości zużycia preparatu, a efekt jaki chce Pani uzyskać po zabiegu można jedynie ustalić na indywidualnej konsultacji ze specjalistą medycyny estetycznej, którego najlepiej szukać tutaj https://ranking.abczdrowie.pl. Ceny są od 500-2000zł.
28.12.2018 21:50 #majorka
bardzo dobra jest klinika Dr Osuch w Warszawie, polecam powiększanie ust u nich. Sama tam powiększałam górną wargę metodą Lip Fit, przynajmniej masz trwały efekt na lata a nie jak po kwasie hialuronowym
01.02.2019 22:03 #luiza34
Ja polecam dra Migałę i Klinikę Sfera - http://klinikasfera.pl. Robiłam tam powiększanie ust i z efektów jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim usta są naturalne, subtelnie zrobione, bez przesady. Lekarz ma duże wyczucie i widać, że ogromne doświadczenie.
02.02.2019 18:01 #ostryga
super, świetna historia, książkę o tym napisz jak kiepska firma zleca reklamę na darmowym portalu
04.02.2019 16:37 Tola22
Ja miałam robiony zabieg lipolizy w centrum DoktorA w Warszawie - https://www.doktora.pl. Efekty były bardzo dobre, dlatego polecam udać się do ich lekarza medycyny estetycznej i się przekonać. :)
26.02.2019 13:57 #minaj37
Też polecałabym dra Migałę z Kliniki Sfera. Myślę, że w takim przypadku jak powiększanie ust szczególnie ważne jest doświadczenie lekarza, bo łatwo niestety przesadzić - drobne potknięcie lekarza i efekt może być odwrotny do zamierzonego, więc ja bym stawiała na lekarza, który umie taki zabieg przeprowadzić z sukcesem, a dr Migała na 200% do tego grona się zalicza.
26.02.2019 18:58 Kimalan
Polecam przeczytać tutaj o powiększaniu ust zanim się zdecydujecie. Znajdziecie tu najważniejsze informacje na ten temat. Trzeba przecież wiedzieć jakie są zagrożenia oraz ceny, by nie narazić się na utratę zdrowia i pieniędzy. Moim zdaniem dobrze jest trochę poprzebierać i się dobrze zastanowić. Po zabiegu czasami można wyglądać bardziej śmiesznie niż ładnie.
wpis modyfikowany 3 razy, 26.02.2019 19:01 
28.02.2019 22:50 #Olkkkaa22
Dobry lekarz to na pewno ważna kwestia, ale równie ważny jest odpowiedni preparat. Jak oczekujesz naturalnego efektu to polecam wypełniacz Restylane Kysse. Jest plastyczny i daje fajny, nieprzerysowany efekt :)
23.03.2019 14:30 #Gabi
Polecam Klinikę Krajewski - usta po powiększeniu wyglądały mega naturalnie, a efekt utrzymuje się długo. Na pewno w tym miejscu powtórzę zabieg dal utrwalenia efektu.
29.04.2019 13:00 #czerwinska
jak masz ywpełnione jakims silikonem czy kwasem na pewno nie wygladają w 100 % naturalnie, lepsza jest ta metoda Lip Lift- to takie modelowanie operacyjne ust. I efekt masz trwały, nic nie trzeba potem poprawiac. W Dr Osuch Clinik wykonują takie usta , moja przyjaciółka własnie ta metoda powiększała
29.04.2019 15:41 adamgwiazdowski15
Ja miałam powiększane kwasem hialuronowym w klinice Myskin w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Widać, że są większe, ale nie jakieś monstrualne.
14.05.2019 13:23 #wondamma
Za namową koleżanki pojechałam na konsultacje i zabieg do wrocławia gdzie doktor przyjmuje w Knack Clinic. Efekt taki jak planowaliśmy i nie przepłaciłam.
16.05.2019 18:11 gryf
usta można zrobić też tu https://sielskaklinika.pl mają też tam medycynę estetyczną
16.05.2019 18:13 gryf
http://https://sielskaklinika.pl/ tu zrobisz usta, w tym gabinecie mają profesjonalną medycynę estetyczną
18.05.2019 22:03 #kaś.ja
Ja polecam Klinikę Sfera (http://www.klinikasfera.pl/) i dra Migałę. Robiłam u dra powiększanie i modelowanie ust, efektem jestem zachwycona :) Jest subtelny, ale robi wrażenie. Niestety sama z siebie mam usta bardzo wąskie, dzięki zabiegowi w końcu mogę się cieszyć pełnymi wargami :)
24.05.2019 20:07 #Wiosna
Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
04.06.2019 13:43 #nin9o
W La Guel. Moja siostra tam robiła i wyglądają bardzo delikatnie. Naturalnie miała bardzo wąskie usta i taka zmiana wyszła jej na plus;-) Też się nad tym zastanawiam, bo chwaliła to miejsce i trochę jej zazdroszczę;-)
23.06.2019 21:48 #Antola77
Spróbuj cinis med, tam jest dr Rafał Woś. Ma bardzo indywidualne podejście, mogę Ci go polecić
30.06.2019 20:17 #mohitka
jak chcesz naturalnie zobacz sobie u dr Osucha w Warszawskiej klinice metodę Lip Lift. Dla mnie jest najlepsza ,żadnych wypełniaczy a i efekt trwały https://drosuch.pl/
30.06.2019 21:25 #agataaaa
Ja polecam dra Migałę i Klinikę Sfera, http://www.klinikasfera.pl/ Będziesz zadowolona z efektów, zobaczysz. Dr to wspaniały lekarz i świetny specjalista, wykona zabieg i będzie pięknie :)
02.07.2019 01:00 #Stella
Również mogę polecić Cinis Med, usuwałam sobie tam zmarszczki po ciąży i lekko powiększyłam usta - godny polecenia gabinet :)
17.07.2019 21:52 #wiki78
Ja polecam doktora Migałę z kliniki http://klinikasfera.pl Bardzo dobry lekarz medycyny estetycznej z dużym wyczuciem i dobrym gustem :) Pan doktor potrafi zrobić tak, by było naturalnie, wiele osób nie wie do dzisiaj, że mam modelowane usta :) Nie robię z tego tajemnicy, ale jest mi bardzo miło, gdy ktoś odbiera je jako naturalne :) To dowód dobrej roboty pana doktora!
01.08.2019 21:33 #roxiii
Najbardziej naturalnie to bedzie metoda chirurgiczna Lip Lift,bez zadnych wypełniaczy, wstrzykiwań, no i efekt trwały. Polecam dr Osucha ma w Warszawie klinike Dr Osuch clinic
05.08.2019 07:26 kellne
Naturalne powiększanie ust - https://nuvialab.com
wpis modyfikowany 1 raz, 14.08.2019 13:41 
09.08.2019 14:55 #Marianna37
W La Guel jest Pani Marta i ona robi przepiękne usta. Byłam u niej na zabiegu i każdy się zachwycał, nawet mąż, który był sceptycznie nastawiony do tego pomysłu.
13.08.2019 14:51 #Kremufka
Na powiększenie i wymodelowanie ust najlepszy jest preparat Restylane Kyss. Zastosowałam i efekt końcowy okazał się naprawdę naturalny i satysfakcjonujący.
18.08.2019 19:06 #izabel80
Polecam dra Migałę z Kliniki Sfera. Doświadczony lekarz, który wykona zabieg zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Ma ku temu wiedzę i umiejętności no i lata praktyki również są bezcenne! Więcej informacji o zabiegu znajdziesz na stronie kliniki http://klinikasfera.pl
19.08.2019 12:49 #Brenda44
Saska Clinic- pani dr Iwona Radziejewska, dysponuje bardzo dobrym preparatem jak Restylane Kysse. Bardzo ładny naturalny efekt. Poza tym sama pani dr bardzo rzetelna i kompetentna
21.08.2019 12:35 #DarkaW
Zgadzam się z Marianną, bo w La Guel zabiegi są wykonywane na najwyższym poziomie. To moje 3 wypełnianie i usta są piękne, pełne, a mimo wszystko naturalne.
14.10.2019 11:12 #Martynka87
Jeśli nie chcesz ust w stylu Natalii Siwiec, a bardziej naturalne to polecam klinikę Forever Young. Dr Krzysztof Ziemczyk ma dobrą rękę do zabiegów. Potrafi uzyskać naturalny efekt dużych ust bez efektów sztuczności. Polecam gorąco.
21.10.2019 19:20 #Majuszka
no to ja cię skieruje do Beauty Kingdom jeśli chcesz naturalnego efektu, który podkreśli twoją urodę, a nie jakiejś tandety Tam jest pani która ma zmysł estetyczny i zrobi ci idealne usta. Uwierz mi, od nich nie wyjdziesz wyglądając jakbyś miała dzioba czy coś ;)
31.10.2019 23:29 #Olka66
Kluczową rolę odgrywa też wypełniacz. Ja polecam wypełniacz do ust Restylane Kysse. Plastyczny, bardzo delikatny i dający naturalny efekt.
01.11.2019 08:08 #finkia
Takim fajnym zabiegiem ust, którego efektem jest lekkie i naturalne powiększenie jest zabieg regeneracji. Jest tańszy od powiększania a utrzymuje się ok 6 do 12 miesięcy. Takowemu kiedyś się poddałam w klinice bellderma na Gocławiu i myślę czy właśnie na zimę znowu nie spróbować. Usta po tym normalnie cud miód ;)
01.11.2019 18:05 arsjen
No dziewczyny , błagam Was , dajcie sobie spokój z tego typu zabiegami . Trzeba nauczyć akceptować siebie , jak się jest na co dzień . Mam koleżankę , która zdecydowała się właśnie na taki zabieg no i teraz ma problem , ponieważ nie wszystko poszło po jej myśli . Jej usta w tym momencie nie wyglądają zaś zbyt korzystnie . No pamiętajcie , że zawsze zabiegi tego typu to swego rodzaju ryzyko . Czasami może udać się wszystko bez żadnego problemu , ale czasami są takie sytuacje , kiedy występują jakieś skutki uboczne Dlatego wydaje mi się , że decyzja o takich zabiegach powinna być naprawdę pod wieloma względami przemyślana .
07.11.2019 06:48 #bajaszi
#finkia napisał(a) 01.11.2019 08:08

Takim fajnym zabiegiem ust, którego efektem jest lekkie i naturalne powiększenie jest zabieg regeneracji. Jest tańszy od powiększania a utrzymuje się ok 6 do 12 miesięcy. Takowemu kiedyś się poddałam w klinice bellderma na Gocławiu i myślę czy właśnie na zimę znowu nie spróbować. Usta po tym normalnie cud miód ;)
Właśnie boję się takiego zwykłego powiększania, nie wiedziałam że są na to inne zabiegi. Brzmi ciekawie
07.11.2019 16:36 #inezzz
doktor Oksana Zarewycz pewnie doradzala? ;) ona jest zwolenniczka naturalnego looku wiec sie nie dziwie dzieki niej ominelo mnie kilka zlych decyzji :p
11.11.2019 18:08 #Runna
Mnie też dr Oksana odwiodła od powiększania i zaproponowała regenerację. Nie dałam jeszcze odpowiedzi, bo ogólnie byłam sceptyczna - ale teraz chyba zmieniłam zdanie :) Spróbuję
22.11.2019 08:26 estetyczna.warszawa
Też się zgadzam, że operacja nie da tak naturalnego efektu, ale obecne wypełniacze są dość miękkie, a też utrzymują się przez wiele miesięcy. Tu masz przykład jak można powiększyć usta różnymi metodami powiększanie ust
wpis modyfikowany 1 raz, 22.11.2019 08:26 
10.12.2019 12:50 #Wiolka
Powiększałam usta w La Guel i powiem tak - wyglądają przepięknie i bardzo naturalnie. Trochę stresowałam się zabiegiem, ale okazało się że niepotrzebnie, bo atmosfera w klinice jest bardzo przyjazna :)
12.12.2019 10:22 #Gabryjela88
Jeśli szukasz kogoś kompetentnego w Katowicach, to tylko dr Lenartowicz. Kobieta naprawdę zna się na rzeczy. Ja robiłam usta w trzech różnych miejscach i dopiero w tym trzecim i ostatnim najbardziej mi się podobało i powtarzałam do tej pory już dwa razy. Nie chce szukać już nikogo więcej, bo tam czuje się naprawdę dobrze.

45/4031 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)

2-pokojowe sprzedam
 Oferta pożyczki: szybka odpowiedź Witam, jestem osobą fizyczną, która oferuje wszystkim poważnym ludziom pożyczki prywatne w wysokości od 5000 do 19 000 000 euro według stopy procentowej 2% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów bez protokołu w maksymalnym okresie 2 dni Kontakt: kimdescamper@gmail.com

Kupię mieszkanie
 KUPIĘ MIESZKANIE: ZA GOTÓWKĘ, BEZPOŚREDNIO! MOŻE BYĆ ZADŁUŻONE I DO REMONTU. TEL: 881-761-967

Dam pracę
 Firma ARRA prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów. Realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet. Miejsce pracy: Głogów. - doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do 3,5 t - dyspozycyjność, uczciwość, punktualność - zaświadczenie o niekaralności - zatrudnienie w stabilnej firmie - atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 4000 do 6000 zł) - system pracy 3/1 (23 dni w trasie) - karta multisport Kontakt: +48 535507071, praca@arra.pl https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx? WebID=f2af19acb7c5430caa4846566c2ee496

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA