REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# mieszkanka os.Piaski

24.06.2014 09:29

To wszystko dla tego,że nie ma monitoringu - żal było kilkanaście tysięcy na kamery - dewastacja podziemia jest wprost STRASZNA - brud jest wszędzie, ściany straszą oraz tablice wskazujące trasę -wszystko zniszczone ,ale nikogo nie ma do patroli -tylko sobie Panowie Strażnicy i Policjanci jeżdżą patrolowymi samochodami .A gdzie CI Panowie są jak KOCHANA MŁODZIEŻ wraca w nocy z dyskotek ,czy z meczy - pustka ......mają Panowie problem z BABCIAMI handlującymi na chodnikach - szkoda ,że nikt na to nie reaguje. Teraz po artykule będzie WIELKI SZUM ,a za dwa dni cisza i wszystko powróci do codzienności.

# Marek997

24.06.2014 11:16

Zrobić rampę na schodach - długą, o niewielkim nachyleniu (jest miejsce), pokrytą materiałem antypoślizgowym i będzie pozamiatane. Windy, podnośniki. 6000 lat temu Egipcjanie nie mieli wind, a przy pomocy ramp z piasku zbudowali piramidy!

# Anonim

05.10.2014 17:36

Fatalne jest to, że w żaden sposób nie da się przeprowadzić roweru na drugą stronę przejścia. Prosty podjazd załatwilby wszystko, brawo dla urzędników za wyobraźnię. A tak w ogóle to kradną tam rowery na potęgę. Mi ukradziono jakieś 2 msc, na policji powiedziano mi, że to standard i żeby szukać na własną rękę.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe