REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# nie jest cacy

05.04.2022 12:39

Moja synowa rodziła tam w lutym i ma zupełnie odmienne zdanie. Owszem, sale są wyposażone na nowo, był remont itd., ale co do reszty, to tragedia. Brak środków opatrunkowych i higienicznych, których kobieta w okresie okołoporodowym najbardziej potrzebuje. Nie ma pościeli, nawet prześcieradeł, wszystko trzeba mieć własne, żeby nie leżeć na gołym łóżku. Zrobiła zdjęcia, bo nie chciałam uwierzyć, że jest gorzej niż w latach 80/90, kiedy ja sama rodziłam w tym szpitalu i był prawdziwy kryzys. Wtedy był to szpital kolejowy i pacjentki spoza resortu szukały znajomości, by w nim rodzić. Zachwytów nie było, ale była pościel i nie brakowało prostych środków higienicznych. Środki czystości miało się własne. Teraz, nieprzygotowana zupełnie na TAKIE braki dziewczyna została z gołym łóżkiem, które przykryła dziecięcym, czyli małym podkładem, bo akurat wpadła na pomysł, by mieć takie ze sobą na wszelki wypadek. Dodam, że wejść do szpitala nie było, bo kowid i dopiero po porodzie pozwolono mężowi donieść to i owo. Co do opieki też miała zastrzeżenia, ale przetrwała te kilka dni. Więc nie ma czym się zachwycać, trzeba o tym głośno mówić.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy