REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# oczy szeroko otwarte

28.10.2015 16:15

odraz trzeba mu zabrać prawo jazdy IDIOTA

# jabol WK/WA

28.10.2015 16:22

Co za J E Ł O P Ostrołęcki !!!

 matt

28.10.2015 16:46

I o tym właśnie dziś pisałem pod artykułem o zielonej strzałce... Połowa cwaniaków powinna mieć zakaz prowadzenia pojazdów!

REKLAMA

# WWA

28.10.2015 16:57

ostrołęcki wsiun
winiety dla tych farmerów !!!!!

# max

28.10.2015 17:30

Takich cwaniaków w naszym mieście jest więcej nie tylko z Ostrołęki . Łącznie z tymi co skacząc z pasa na pas nie używają nawet migacza.

# Kriso

28.10.2015 19:11

Zabrać prawo jazdy i koniec!

REKLAMA

# a jaaaaak

28.10.2015 19:32

tak brawurowa jazda i takie blachy - to może być tylko chłopek który sie przesiadł z rozrzutnika gnoju !!!

# ppppp

28.10.2015 19:48

nagranie trafiło na policję, prawda?

# Karo

28.10.2015 22:42

Zanim wyklepie ta swoją landarę będzie o 1 mniej

REKLAMA

# asasdas

29.10.2015 09:43

Coraz więcej buraków na Białołęce!!!! Zmieniają pasy bez kierunkowskazów, jeżdzą między progami itp. Dobrze że mam kamerkę to od razu z filmem na Policję idę!!!!

# asasdas

29.10.2015 09:44

Coraz więcej buraków na Białołęce!!!! Zmieniają pasy bez kierunkowskazów, jeżdzą między progami itp. Dobrze że mam kamerkę to od razu z filmem na Policję idę!!!! Temperujmy takich bezmózgowców!!!!!

# Adier

29.10.2015 15:11

WO - Ostrołęka
WOS - wiochy dookoła Ostrołęki
Świrów nie brakuje zapewne w innych miastach. Widziałem podobne zdarzenie w Rosji. Na podstawie jednostki nie oceniałbym konkretnego regionu skąd ktoś pochodzi, bo równie dobrze można powiedzieć, że w Polsce tak jeżdżą pokazując ten filmik w Anglii.

REKLAMA

# kierowca

03.11.2015 12:52

tylko Adier jakoś mądrze się wypowiedział, bo cała reszta pewnie jeździ tak samo, jak ten z filmiku.
Pochodzenie nie ma nic do rzeczy, tylko mózg. Jeżdżąc podczas Wszystkich Świętych po kraju niestety, ale widać było, że najwięcej kierowców na warszawskich blachach jeździło jak porąbańcy - wyprzedzanie na trzeciego, na łuku na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na skrzyżowaniu po drugiej stronie słupka ustawionego na środku, a nawet prawym pasem awaryjnym wyprzedzając korek (o kierunkowskazach już nawet nie wspomnę). Oczywiście zdarzali się też idioci z innych miejscowości, ale dominowały niestety w tych akcjach stołeczne blachy (ja też mam stołeczne blachy, żeby nie było).
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy