REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# oczy szeroko otwarte

28.10.2015 16:15

odraz trzeba mu zabrać prawo jazdy IDIOTA

# jabol WK/WA

28.10.2015 16:22

Co za J E Ł O P Ostrołęcki !!!

 matt

28.10.2015 16:46

I o tym właśnie dziś pisałem pod artykułem o zielonej strzałce... Połowa cwaniaków powinna mieć zakaz prowadzenia pojazdów!

REKLAMA

# WWA

28.10.2015 16:57

ostrołęcki wsiun
winiety dla tych farmerów !!!!!

# max

28.10.2015 17:30

Takich cwaniaków w naszym mieście jest więcej nie tylko z Ostrołęki . Łącznie z tymi co skacząc z pasa na pas nie używają nawet migacza.

# Kriso

28.10.2015 19:11

Zabrać prawo jazdy i koniec!

REKLAMA

# a jaaaaak

28.10.2015 19:32

tak brawurowa jazda i takie blachy - to może być tylko chłopek który sie przesiadł z rozrzutnika gnoju !!!

# ppppp

28.10.2015 19:48

nagranie trafiło na policję, prawda?

# Karo

28.10.2015 22:42

Zanim wyklepie ta swoją landarę będzie o 1 mniej

REKLAMA

# asasdas

29.10.2015 09:43

Coraz więcej buraków na Białołęce!!!! Zmieniają pasy bez kierunkowskazów, jeżdzą między progami itp. Dobrze że mam kamerkę to od razu z filmem na Policję idę!!!!

# asasdas

29.10.2015 09:44

Coraz więcej buraków na Białołęce!!!! Zmieniają pasy bez kierunkowskazów, jeżdzą między progami itp. Dobrze że mam kamerkę to od razu z filmem na Policję idę!!!! Temperujmy takich bezmózgowców!!!!!

# Adier

29.10.2015 15:11

WO - Ostrołęka
WOS - wiochy dookoła Ostrołęki
Świrów nie brakuje zapewne w innych miastach. Widziałem podobne zdarzenie w Rosji. Na podstawie jednostki nie oceniałbym konkretnego regionu skąd ktoś pochodzi, bo równie dobrze można powiedzieć, że w Polsce tak jeżdżą pokazując ten filmik w Anglii.

REKLAMA

# kierowca

03.11.2015 12:52

tylko Adier jakoś mądrze się wypowiedział, bo cała reszta pewnie jeździ tak samo, jak ten z filmiku.
Pochodzenie nie ma nic do rzeczy, tylko mózg. Jeżdżąc podczas Wszystkich Świętych po kraju niestety, ale widać było, że najwięcej kierowców na warszawskich blachach jeździło jak porąbańcy - wyprzedzanie na trzeciego, na łuku na podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na skrzyżowaniu po drugiej stronie słupka ustawionego na środku, a nawet prawym pasem awaryjnym wyprzedzając korek (o kierunkowskazach już nawet nie wspomnę). Oczywiście zdarzali się też idioci z innych miejscowości, ale dominowały niestety w tych akcjach stołeczne blachy (ja też mam stołeczne blachy, żeby nie było).
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA