REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# wyborca PO

20.10.2015 18:38

Mam pytanie do partyjnego burmistrza Jaworskiego z PO, gdzie jest obiecane przez pana i radnego Roszaka metro? Pisaliście o tym w ulotkach wyborczych! Czuje się okłamany przez was.

# tatar

20.10.2015 18:41

#wyborca PO napisał(a) 20.10.2015 18:38
Mam pytanie do partyjnego burmistrza Jaworskiego z PO, gdzie jest obiecane przez pana i radnego Roszaka metro? Pisaliście o tym w ulotkach wyborczych! Czuje się okłamany przez was.

To prawda okłamali nie tylko Pana dlatego w niedzielę głosuję na PiS! Mam dosyć tych afer i kłamstw PO.

# aspertan12

20.10.2015 18:42

Czy taki Roszak, czy taki Jaworski sumienia nie mają? Dlaczego uprawiają taką politykę kłamstw? Cierpią na tym mieszkańcy... :(

REKLAMA

# qwerty

20.10.2015 18:44

Dla nich liczy się tylko stołek, Jaworski nie chce odejść z ratusza nawet jak stracił większość wśród radnych, żenada pełną gębą.

# Darek Mazur

20.10.2015 18:47

Ta inwestycja jest tak opóźniona, że tylko z tego tytułu burmistrz Jaworski powienie oddać się do dymisji, a nie blokuje urząd, tracą na tym mieszkańcy, bo nie może się podzieliś z demokratyczną wolą większości radnych.

# jozinzTarcho

20.10.2015 18:48

Drogi Panie Tatarze, tylko nie na PiS. To nic nie zmieni. W korycie zostaną te same świ**e. POPiS te samo zło. Sugeruję głosować na Korwina. Pozdrawiam
#tatar napisał(a) 20.10.2015 18:41

To prawda okłamali nie tylko Pana dlatego w niedzielę głosuję na PiS! Mam dosyć tych afer i kłamstw PO.

REKLAMA

# Ewam

20.10.2015 18:52

Marudy!

# gabrycha

20.10.2015 18:57

#Ewam napisał(a) 20.10.2015 18:52
Marudy!

Nie przejmuj się #Ewam. To radny Korowaj dorwał się do klawiatury. Szczególny przypadek.

# Hej

20.10.2015 19:32

Chciales wydymac freda?Teraz fred wydyma was 25pazdziernika. PO co na nich glosowac.

REKLAMA

# max

20.10.2015 20:07

Nie uprawiajcie kampanii przy okazji budowy kolejnego odcinka tramwaju. Późno to fakt . Ale rozejrzyjcie się dobrze czy nie było po drodze "hamulcowych" w/w inwestycji od samego początku ,którzy bynajmniej nie przyspieszali jej realizacji , a wręcz przeciwnie. Cokolwiek by nie mówić o Jaworskim nie zaliczam go do tej grupy.

# drugastrona

20.10.2015 21:28

Świetna wiadomość. Oby przez zimę rozstrzygnęli i można było zacząć budowę od razu na wiosnę, to za rok będzie tramwaj na Nowodworach :)

# Paweł

21.10.2015 00:08

Slyszałem, ze do końca tego roku miało to być zrobione :)

REKLAMA

# kiler3

21.10.2015 08:53

#max napisał(a) 20.10.2015 20:07
Nie uprawiajcie kampanii przy okazji budowy kolejnego odcinka tramwaju. Późno to fakt . Ale rozejrzyjcie się dobrze czy nie było po drodze "hamulcowych" w/w inwestycji od samego początku ,którzy bynajmniej nie przyspieszali jej realizacji , a wręcz przeciwnie. Cokolwiek by nie mówić o Jaworskim nie zaliczam go do tej grupy.

Nie wiem dlaczego bronisz miernych polityków z PO. Masz kogoś w rodzinie? Jacy "hamulcowi"? Jak ktoś okłamuje mieszkańców jak HGW (obiecała metro na Tarchomin 8 lat temu), czy Jaworski (zamiast tramwaju chciał wyasfaltować na Światowida 6 pasmowy pas startowy dla samolotów) to co się dziwisz fałszywej propagandzie? Ja osobiście nie znam nikogo z Tarchomina i Nowodworów, kto byłby przeciwko budowie linii tramwajowej, gdy się okazało, że metro to tylko bajka przed wyborami samorządowymi.
Protest był na osiedlu Winnica, gdzie od lat 90-tych była rezerwa pod metro, a nagle przyszli oszołomi z budową tramwaju przez środek niegdysiejszej wsi. Jeżeli władza kłamie, to co się dziwić niektórym mieszkańcom tego osiedla...

# bongos

21.10.2015 12:22

Największym hamulcowym jest Jaworski, sługus bufetowej HGW. Teraz trzęsie mu się stołek to nagle się zaczęły "inwestycje". Propaganda i tyle, dawno to powinno być zrobione! Oszukanie ludzi to kolejna sprawa, z resztą kogo burmistrz w naszej dzielnicy nie oszukał? Winnica, Żerań, ZB, Tarchomin...

# logiczne

21.10.2015 15:12

Myślę, że #wyborcaPO otrzymałby odpowiedź gdyby zapytał burmistrza a nie pisał komentarze pod artykułami ;)

REKLAMA

# Token

21.10.2015 15:29

Tak tak PIS, i ruszy budowa, zamiast tramwaju i metra kościoły wszędzie ale uwaga nie tak szybko. Będzie tak jak za Kaczyńskiego który rządził w Warszawie i kręcił z budową most na Tarchominie - ale tego pewnie nie pamiętacie, bo tu nie mieszkaliście.

# Micha

21.10.2015 15:38

a wiec w 2017 będzie tramwaj- Niech zyje i rozkwita PO - przewodnia sila narodu. HURA,HURA. To wielki przedwyborczy prezent dla mieszkancow Nowodworow.

# BARAN

21.10.2015 18:12

Dziekuje Panu Markowi z Peremyszla o powiadomieniu mnie ,. ze na Nowodwory przedluza linie tramwajowa. Mysle , ze to kolejna obiecanka PO w ramach kampanii wyborczej. Zgodnie z wcześniejszymi obiecankami PO, linia ta miała być wybudowana do konca tego roku.

REKLAMA

# max

21.10.2015 21:16

do kiler3
Winnicznie pomieszkujący sobie dotąd spokojnie na obrzeżach miasta winni wiedzieć , że to miasto się
rozrasta i kiedyś do nich zawita infrastruktura służąca jego sprawnemu funkcjonowaniu. Jeśli chcą
nadal mieszkać na wsi pozostaje im wyprowadzić się tam gdzie tramwaj nigdy nie zawita.

# kiler3

22.10.2015 10:45

#max napisał(a) 21.10.2015 21:16
do kiler3
Winnicznie pomieszkujący sobie dotąd spokojnie na obrzeżach miasta winni wiedzieć , że to miasto się
rozrasta i kiedyś do nich zawita infrastruktura służąca jego sprawnemu funkcjonowaniu. Jeśli chcą
nadal mieszkać na wsi pozostaje im wyprowadzić się tam gdzie tramwaj nigdy nie zawita.

Być może masz rację, tylko to jest osobna kwestia. Ja opisałem kontekst. Na Tarchominie i Nowodworach nie było ŻADNYCH protestów przeciwko budowie linii tramwajowej. Jeżeli już to przeciw bezsensownej rozbudowie Światowida do 6 pasmowego prospektu. Jednak fałszywa propaganda PO i Jaworskiego działa jak PZPR za najlepszych czasów.
Ja osobiście nie zapomnę PO i HGW, że okłamali mieszkańców i nie zostało tutaj wybudowane metro. A min. dlatego w 2004 wybrałem tańszy Tarchomin zamiast drogiego Mokotowa.

# kiler3

22.10.2015 11:42

#Token napisał(a) 21.10.2015 15:29
Tak tak PIS, i ruszy budowa, zamiast tramwaju i metra kościoły wszędzie ale uwaga nie tak szybko. Będzie tak jak za Kaczyńskiego który rządził w Warszawie i kręcił z budową most na Tarchominie - ale tego pewnie nie pamiętacie, bo tu nie mieszkaliście.

Faktem jest, że Kaczyński sprawę mostu ostro pokpił. Jednak wolałbym mieć most 2 lata później i do tego metro niż obecną prowizorkę (wedle HGW w 2008r. metro miało szansę dotrzeć na Tarchomin w 2014, a jak się okazało dzięki jej "sprawności" w tym czasie dotarł tramwaj;)). Aktualnie w godzinach szczytu ciężko się wepchnąć do tramwaju, a po przedłużeniu linii do Nowodworów (co popieram) dojdą kolejni pasażerowie, więc od Mehoffera w kierunku metra już prawie nikt nie wsiądzie. Gdy docelowo zostanie tramwaj doprowadzony do Winnicy dojadą mieszkańcy Legionowa i Jabłonnej i będzie masakra.

REKLAMA

# max

22.10.2015 12:35

Skoro nie wszyscy się zmieszczą do tramwaju nie trzeba było blokować budowy Światowida w wersji
2x 3. Za chwilę okazać się może , że trudno będzie o miejsce w tramwaju , a nieco później ciasno też
zrobi się na ul.Światowida i to nie tylko dla transportu indywidualnego ale też być może dla linii
autobusowych wspierających zapchany tramwaj. Wtedy wskutek nacisku mieszkańców nowe
władze obiecają zapewne znowu metro i tak wrócimy do punktu wyjścia.

# kiler3

22.10.2015 18:09

#max napisał(a) 22.10.2015 12:35
Skoro nie wszyscy się zmieszczą do tramwaju nie trzeba było blokować budowy Światowida w wersji
2x 3. Za chwilę okazać się może , że trudno będzie o miejsce w tramwaju , a nieco później ciasno też
zrobi się na ul.Światowida i to nie tylko dla transportu indywidualnego ale też być może dla linii
autobusowych wspierających zapchany tramwaj. Wtedy wskutek nacisku mieszkańców nowe
władze obiecają zapewne znowu metro i tak wrócimy do punktu wyjścia.

Tak, najlepiej aby Światowida miała układ 2x4 ;) Będzie to zawsze alternatywa do Modlińskiej, na szybki dojazd z Legionowa i dalszych okolic do Galerii i Mostu Północnego. A mieszkańcy Tarchomina i Nowodworów zostaną w lesie..
Skoro HGW i PO spaprali sprawę metra na Tarchomin to powinni zakasać rękawy i w trybie pilnym doprowadzić trasę tramwajową do Winnicy. Z przynajmniej dwiema liniami. Bez łączenia częsci drogowej Światowida z Modlińską. Tak, aby nie ziściły się kasandryczne wizje maxa. Tylko do tego trzeba włączyć myślenie oraz chcenie :)
A swoją drogą, gdyby w perspektywie miało być metro na Tarchominie jestem skłonny zgodzić się na każdą mniej czy bardziej absurdalną rozbudowę Światowida...

# wyborca

22.10.2015 22:04

#kiler3 napisał(a) 22.10.2015 18:09
Skoro HGW i PO spaprali sprawę metra na Tarchomin to powinni zakasać rękawy i w trybie pilnym doprowadzić trasę tramwajową do Winnicy. Z przynajmniej dwiema liniami. Bez łączenia częsci drogowej Światowida z Modlińską. Tak, aby nie ziściły się kasandryczne wizje maxa. Tylko do tego trzeba włączyć myślenie oraz chcenie :)
A swoją drogą, gdyby w perspektywie miało być metro na Tarchominie jestem skłonny zgodzić się na każdą mniej czy bardziej absurdalną rozbudowę Światowida...

Problem jest taki że HGW ma w ... Białołękę, niezależnie czy chodzi o Tarchomin czy ZB. Zlewane są tak samo, a jedyne co ją interesuje to żeby wszelkimi metodami zachować obecną władzę Białołęki. Kosztem ludzi, kosztem inwestycji, kosztem wszystkiego

REKLAMA

# tumaszowyTramwaj

23.10.2015 23:37

Opóźniona??
Hehe dobre :-)
Ale zaraz zaraz faktycznie o ile się nie mylę to nawet o parę lat...
Czy to nie za sprawą pana Tumasza vel Celebryty??
Oj tak to on parę lat temu zablokował tą inwestycję dla páru tysięcy mieszkańców...
I to dzięki niemu tyle czekamy...
I o ironio ten sam pan Tumasz chce odwołać burmistrza??
Za Zbyt długie oczekiwanie na tramwaj??
Przecież to jakieś śmieszne jest...
#Darek Mazur napisał(a) 20.10.2015 18:47
Ta inwestycja jest tak opóźniona, że tylko z tego tytułu burmistrz Jaworski powienie oddać się do dymisji, a nie blokuje urząd, tracą na tym mieszkańcy, bo nie może się podzieliś z demokratyczną wolą większości radnych.

 tarantula01

27.10.2015 00:01

Opóźnienie realizacji tramwaju wynika tylko i wyłącznie z niekompetencji urzędników. Po 2 razy poprawianych raportach środowiskowych dla tej inwestycji, można było w nim przeczytać różne ciekawe rzeczy: http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2tw/tram-tarch_dous130122wnioski-.pdf
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

27.10.2015 00:01

Opóźnienie realizacji tramwaju wynika tylko i wyłącznie z niekompetencji urzędników. Po 2 razy poprawianych raportach środowiskowych dla tej inwestycji, można było w nim przeczytać różne ciekawe rzeczy: http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2tw/tram-tarch_dous130122wnioski-.pdf
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość

27.10.2015 08:10

tarantula01 napisał(a) 27.10.2015 00:01
Opóźnienie realizacji tramwaju wynika tylko i wyłącznie z niekompetencji urzędników...
oraz różnych teoretyzujących "ekspertów" siskomowców popierających papierowe opracowania innych "ekspetrów" zamiast faktycznego działania na rzecz zwyczajnych ludzi (co kłamliwie głoszą publicznie).

# kiler3

27.10.2015 14:56

#gość napisał(a) 27.10.2015 08:10
oraz różnych teoretyzujących "ekspertów" siskomowców popierających papierowe opracowania innych "ekspetrów" zamiast faktycznego działania na rzecz zwyczajnych ludzi (co kłamliwie głoszą publicznie).

Od wszelkiego rodzaju osób aktywnych społecznie (życie weryfikuje ich osiągniecia), dużo gorsi są teoretyzujący "goście", którzy nie znają się na niczym i nic mądrego nie są w stanie z siebie wyprodukować. Gratuluję wypielęgnowanego malkontenctwa

# gość

27.10.2015 17:16

W ogóle ta cała dyskusja jak też inne we wszystkich wątkach tego i innych forów prowadzą donikąd czyli na manowce. Ale co sobie popiszą to sobie popiszą.

# marolo

27.10.2015 19:31

No nie do końca, warto rozmawiać, poza tym jak się ludzie aktywizują to jest szansa na jakiś konkret. Akcje Metro dla Białołęki czy ta z Kanałem Żerańskim wzięły się właśnie z internetu. No i jak widać po artykułach, burmistrz czyta i czasem nawet się tłumaczy z co pikantniejszych faktów...:)

# abc

31.10.2015 09:24

Nie wiem dlaczego bronisz miernych polityków z PO. Masz kogoś w rodzinie? Jacy "hamulcowi"? Jak ktoś okłamuje mieszkańców jak HGW (obiecała metro na Tarchomin 8 lat temu), czy Jaworski (zamiast tramwaju chciał wyasfaltować na Światowida 6 pasmowy pas startowy dla samolotów) to co się dziwisz fałszywej propagandzie? Ja osobiście nie znam nikogo z Tarchomina i Nowodworów, kto byłby przeciwko budowie linii tramwajowej, gdy się okazało, że metro to tylko bajka przed wyborami samorządowymi.
Protest był na osiedlu Winnica, gdzie od lat 90-tych była rezerwa pod metro, a nagle przyszli oszołomi z budową tramwaju przez środek niegdysiejszej wsi. Jeżeli władza kłamie, to co się dziwić niektórym mieszkańcom tego osiedla...
mijasz sie z prawda - czyzby zielony z PRzyjaznego Tarchomina ? - w kwestii poszerzenia Swiatowida nigdy nie bylo rozmowy : poszerzymy "zamiast"" tramwaju. Tramwaj to byla oddzielna historia i nie lacz jej ciole z protestem odnosnie poszerzenia drogi

# gość

31.10.2015 10:27

#abc napisał(a) 31.10.2015 09:24
... dlaczego bronisz miernych... ktoś okłamuje mieszkańców ... to co się dziwisz ...
należy pamiętać: PRZYBYSZE ZAWSZE NAROZRABIAJĄ.

# pękam ze śmiechu

03.11.2015 10:57

Wykonawca będzie miał 8 miesięcy na zrobienie dwóch przystanków??? 8 miesięcy???? to żart?? trzy miesiące to góra!!!! Prawie rok na dwa przystanki normalnie jaja
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA