REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# yes yes yes

13.11.2015 09:53

Jak ja się cieszę że tam nie kupiłem mieszkania.

# kelt

13.11.2015 10:13

Paln deweloperów, zapieprzy.... cała Warszawe a póżniej powstają takie mordory, jak na Slużewie

# modror ty moja

13.11.2015 10:23

A S7 to kiedy zaczną budować ? Spaliny będą gratis dla zachodniej część osiedla.

REKLAMA

# Ordon

13.11.2015 20:09

"...Zarówno plan, jak i zgłaszane przez zarząd dzielnicy uwagi sprawiają wrażenie archaicznych..." - Które dokładnie uwagi zarządu dzielnicy są archaiczne???? Przecież zarząd dzielnicy jest to naszej stronie - mieszkanców!

# lukS

14.11.2015 14:14

Plan był wyczekiwany przez wiele osób głównie z powodu ratowania parku na rogu JK i Sowińskiego.
Teraz jest szansa ze się uda zachować chociaż to co zostało..

# Robert

20.11.2015 14:30

Park na rogu powstanie. Zrobi go Robyg. Do 3 X Yes : A ja z dumą oświadczam że kupiłem tam mieszkanie. Pozdrawiam.

REKLAMA

# iwan

23.11.2015 10:04

Ten blok jest w dole jak już to kupować na wyzszej kontygnacji to nie będzie tyle spalin w mieszkaniu. Miejscówka ok, ale trochę za blisko Wolskiej.

# taaa

25.11.2015 12:38

Jasne, zabudujcie tak gęsto, żeby zamiast stać w korkach do Warszawy musieli stać w korkach z Warszawy tylko po to, żeby dojechać do jakiegokolwiek terenu zielonego i móc pokazać dziecku, jak wygląda drzewo albo trawnik. A Pole Mokotowskie zamieńcie w parking, bo przecież trzeba do niego jakoś dojechać, najlepiej "obwodnicą" w środku miasta, żeby zobaczyć, co to jest park. Paranoja.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy