REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# Mła

09.03.2023 22:30

Niestety artykuł jest nierzetelny. Acard nie jest już dawno produkowany na Karolkowej, poniważ nie ma tam produkcji tabletek. Produkcja Polfy Warszawa nie będzie i nie jest przenoszona do Duchnic, bo tam jest zakład produkujący leki biopodobne. Nieładnie wprowadzać w błąd czytelników i Warszawiaków.

# Nie czosnkowy

10.03.2023 06:38

Kulczyk zacznie budowe to autostrada a2 podrozeje ze 100 procent,bo kasa bedzie potrzebna,a ci szemrani byznesmeni ze swojego nie wyloza ,tak jak trzeci pas w poznaniu,wybuduja jak rzad wylozy kase

# Fan

10.03.2023 17:04

Dzika prywatyzacja 2012 r,Dzieki rządowi PO PSL, firma nie dotrwa
200 lat ,Polfe kupił Starak ,produkcję przenosi za granicę ,Nic co nasze nie może być w Polsce ,pamiętajcie przy głosowaniu ,

REKLAMA

# Olo34

11.03.2023 16:31

Bardzo jestem ciekawy tej inwestycji. Na pewno będzie to dobry projekt, w końcu to Noho Investment.

# Wolatower

12.03.2023 09:20

Są stworzyć enklawe dla bogaczy i to nie jest klawe, wjazd tylko do centrum najdroższymi samochdami, sklepy najdroższe czynsze najwyższe....lecz słomy z butów i tak nie ukryją jakby sie nie nazwali noho czy koko.

# Kolo

13.03.2023 14:40

Tak, to jest ekskluzywne miejsce i powinna tam być zabudowa na miarę lokalizacji. Tak, to ma w założeniu być miejsce dla bogatych, a nie tanie czynszowki z problemami spolecznymi jakby niektórzy chcieli. Wiem, że aktualnie panuje "moda" na tzw. neomarksizm, ale tego rodzaju ideologie są zabójcze zarówno dla gospodarki, jak też dla samego społeczeństwa w perspektywie. Jestem z tego pokolenia, które pamięta efekty takich eksperymentów w czasach PRL a serial Alternatywy 4 to nie była wyłącznie filmową abstrakcja. Tak było. Mieszkanie to towar, a jak ktoś chce żeby zmienić to w prawo (jak co niektórzy neomarksisci głoszą obecnie) to niech z własnych środków budują te mieszkania i za darmo rozdają lub wynajmuja za grosze. Nie mam nic przeciwko temu pod warunkiem, że będą to robić z własnych pieniędzy a nie publicznych. Tanie mieszkania są też potrzebne bo to element polityki społecznej i także pewien koszt spokoju społecznego, ale nie musza być one budowane w prestiżowych lokalizacjach i nawet nie powinny. To dwie różne sprawy.

REKLAMA

# Madbutcher

13.03.2023 14:59

#Wolatower napisał(a) 12.03.2023 09:20
Są stworzyć enklawe dla bogaczy i to nie jest klawe, wjazd tylko do centrum najdroższymi samochdami, sklepy najdroższe czynsze najwyższe....lecz słomy z butów i tak nie ukryją jakby sie nie nazwali noho czy koko.
Po tonie Twoje wypowiedzi wnoszę, że co prawda groszem nie śmierdzisz, ale za to w kwestii kultury, obycia, wiedzy, wykształcenia, moralności, czy honoru jesteś na takim poziomie rozwoju (w swoim własnym mniemaniu oczywiście), że klękajcie narody :) A ci, co tam kupią mieszkania, to wiadomo: może i się dorobili dużych pieniędzy, ale słoma z butów...
Tak wiele razy miałem do czynienia z ludźmi posiadającymi podobne kompleksy, że rozpoznaję ich po jednym zdaniu.

# Arpa61

16.03.2023 22:14

Samo nazwisko Kulczyk gwarantuje uczciwe szwindle komunistycznej mafii. Na Prezes Zarządu Kulczyk City Heaven Max Towers proponuję Jolę Gontarczyk Lange Pro Humanum, dla przyjaciół ze Służby Bezpieczeństwa PRL i das Bürger Plattform PANNA.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA