REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# bałagan

29.06.2022 20:06

myślę, ze na początek nawierzchni utwardzonej na ścieżkach rowerowych wysypanych żwirem na Sokratesa, a jeśli nie to rowerów terenowych, zdolnych pokonąa te ścieżki

# rowerzysta, nie aktywista

30.06.2022 08:06

Tak, słuszna uwaga o tych "stacjach naprawczych". To śmieszne jest. Analogicznie powinno się budować małe warsztaty samoobsługowe dla kierowców.

# SRK

30.06.2022 08:30

A co z pieszymi? Domagam się przydrożnych punktów naprawy i konserwacji obuwia!

REKLAMA

# Robert - czasami rowerzysta

30.06.2022 11:42

Rowerzyści potrzebuja przestrzegać przepisów; gdy jadę rowerem obserwuje przerażające zachowania:
Nadmierną prędkość
Wymuszanie pierwszenstwa na pieszych
Niezatrzymywanie sie na czerwonym świetle i przed pieszymi
Jazde w sluchawkach
Jazde z telefonem w ręku
Brak sygnalizowania zmiany kierunku jazdy
Jazde pod prąd- szczefolnie na przejsciach/przejazdach rowerowych przez jezdnie

# Też rowerzysta

30.06.2022 17:33

Smutno się robi gdy widzi się rowerzystów bezczelnie łamiących kodeks drogowy. Tylko raz widziałem jak słuszna kara ich spotkała - 5 się zderzyło i każdy jechał za szybko. Dziś jeden na kołowej w błękitnej koszulce i w chustce czapeczce na czerwonym

# Zdanna

30.06.2022 18:20

#Też rowerzysta napisał(a) 30.06.2022 17:33
Smutno się robi gdy widzi się rowerzystów bezczelnie łamiących kodeks drogowy. Tylko raz widziałem jak słuszna kara ich spotkała - 5 się zderzyło i każdy jechał za szybko. Dziś jeden na kołowej w błękitnej koszulce i w chustce czapeczce na czerwonym
Dokończysz ostatnie zdanie? Ciekawi jesteśmy, co się tam stało.

REKLAMA

# Marian

01.07.2022 21:56

Nie po to jeżdżę rowerem żeby przestrzegać przepisów. Trzask zabrania jazdy samochodem, tylko on może i jego przydoopasy, więc muszę się do pracy dostawac jak najszybciej. Nie mam czasu czekać na światłach.

# art

04.07.2022 15:06

Może jeszcze po Kodeksie Drogowym bo to co robią na ulicach i chodnikach to jakaś masakra

# zorrp

04.07.2022 19:32

może mózgu

REKLAMA

# Magierak

07.07.2022 00:26

Rozumiem, że i rowery są potrzebne, a co z pieszymi, kiedyś za komuny na każdej ulicy i podwórku były ławki,można było przysiąść na spacerze. Teraz na wielu podwórkach oprócz piaskownic , huśtawek polikwidowano ławki Nie ma gdzie odpocząć, nie każdy ma ochotę lecieć do parku
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA