REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

 drugastrona

13.08.2020 10:56

Jakim trzeba być debilem, że wywoływać pożar u siebie w bloku.

# Patriota

14.08.2020 14:03

Ale fakt faktem, że zapewne teraz nagle wszyscy zaczną przestrzegać zasad i przestaną robić sobie w bloku "prywatny folwark"...

# Przemek123

14.08.2020 18:36

A z drugiej strony... Czemu ludzie uważają, że im "się należy"? Owszem, należy się to, za co zapłacili. Na osiedlu codziennością było parkowanie na cudzych miejscach lub na trawniku, bo " się należy". "Panie, przecież ja tu mieszkam" - tłumaczy gość parkujący na trawniku, który jednak nie zapłacił za prywatne miejsce parkingowe. Zagracanie korytarzy meblami, wystawianie za drzwi worków ze śmieciami, bo śmierdzą w domu, ale to nic, gdy śmierdzieć będą na korytarzu. "Dlaczego pali Pani (papierosy) w hali garażowej?", pytam. "Wie pan, na męża czekam" - pada odpowiedź. Tę buraczaną kulturę przyjmujemy za coś normalnego, przecież skoro nam nie przeszkadza, czemu miałoby przeszkadzać sąsiadowi? Ba, najczęściej okazuje się, że sąsiad to zwykły palant i słoik, bo ośmielił się nam zwrócić uwagę. A nam przecież SIĘ NALEŻY. I tak żyją polaczkowie, byle pluć, kraść, domagać się i złorzeczyć, że sąsiedzi to buraki. Nie pochwalam podpalania, lecz mam nadzieję, że do właścicielki wózka dotrze teraz, że korytarz to nie jest jej prywatna przestrzeń.

REKLAMA

# Rafał

17.08.2020 15:54

Korytarz, to korytarz. Ci, którym przeszkadza pozostawianie gratów, wózków dziecięcych czy rowerów nie zawsze walczą z sąsiadami złośliwie. Chodzi o bezpieczeństwo. W chwili zagrożenia taki wózek czy inne klamoty pozostawione na drodze przeciwpożarowej mogą stanowić poważne zagrożenie dla mieszkańców. Najłatwiej oskarżyć o podpalenie sąsiada... A może to właśnie z obawy przed czymś takim sąsiedzi walczą z tymi, którzy robią sobie przechowalnię z korytarzy i klatek schodowych?

# kwadra

21.08.2020 11:15

Rozumiem, że komuś przeszkadzać coś zostawionego w korytarzu...ja mam przeważnie z tym luz, no ale wierzę, że komuś może przeszkadzać. Ale jak można podpalić wózek dziecięcy?! No jak dla mnie to lekko psychopatyczne zachowanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break