REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

 drugastrona

13.08.2020 10:56

Jakim trzeba być debilem, że wywoływać pożar u siebie w bloku.

# Patriota

14.08.2020 14:03

Ale fakt faktem, że zapewne teraz nagle wszyscy zaczną przestrzegać zasad i przestaną robić sobie w bloku "prywatny folwark"...

# Przemek123

14.08.2020 18:36

A z drugiej strony... Czemu ludzie uważają, że im "się należy"? Owszem, należy się to, za co zapłacili. Na osiedlu codziennością było parkowanie na cudzych miejscach lub na trawniku, bo " się należy". "Panie, przecież ja tu mieszkam" - tłumaczy gość parkujący na trawniku, który jednak nie zapłacił za prywatne miejsce parkingowe. Zagracanie korytarzy meblami, wystawianie za drzwi worków ze śmieciami, bo śmierdzą w domu, ale to nic, gdy śmierdzieć będą na korytarzu. "Dlaczego pali Pani (papierosy) w hali garażowej?", pytam. "Wie pan, na męża czekam" - pada odpowiedź. Tę buraczaną kulturę przyjmujemy za coś normalnego, przecież skoro nam nie przeszkadza, czemu miałoby przeszkadzać sąsiadowi? Ba, najczęściej okazuje się, że sąsiad to zwykły palant i słoik, bo ośmielił się nam zwrócić uwagę. A nam przecież SIĘ NALEŻY. I tak żyją polaczkowie, byle pluć, kraść, domagać się i złorzeczyć, że sąsiedzi to buraki. Nie pochwalam podpalania, lecz mam nadzieję, że do właścicielki wózka dotrze teraz, że korytarz to nie jest jej prywatna przestrzeń.

REKLAMA

# Rafał

17.08.2020 15:54

Korytarz, to korytarz. Ci, którym przeszkadza pozostawianie gratów, wózków dziecięcych czy rowerów nie zawsze walczą z sąsiadami złośliwie. Chodzi o bezpieczeństwo. W chwili zagrożenia taki wózek czy inne klamoty pozostawione na drodze przeciwpożarowej mogą stanowić poważne zagrożenie dla mieszkańców. Najłatwiej oskarżyć o podpalenie sąsiada... A może to właśnie z obawy przed czymś takim sąsiedzi walczą z tymi, którzy robią sobie przechowalnię z korytarzy i klatek schodowych?

# kwadra

21.08.2020 11:15

Rozumiem, że komuś przeszkadzać coś zostawionego w korytarzu...ja mam przeważnie z tym luz, no ale wierzę, że komuś może przeszkadzać. Ale jak można podpalić wózek dziecięcy?! No jak dla mnie to lekko psychopatyczne zachowanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024